Şimdi Ara

YENİ OPEL CORSA 2015 - ANA KONU (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.167
Cevap
37
Favori
201.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Serviste ne güncellemesi yaptılar? Her arabaya var mı güncelleme?
  • giz1 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için. Sanırım dizel otomatik enjoylarda beyaz ekran vermişler. Ben de yarın alıyorum aracı o zaman emin olunur tabi ama normalde enjoy pakette bulunmadığı gözüküyor opel kataloglarında.
  • Hayırlısı olsun. Allah kaza beladan korusun. Opelde ar-ge sonucu proğram ve menü Güncellemeleri ise yılda bir kez serviste ücretsiz talep halinde yapılmaktadır.
  • Teşekkürler bilgi için. Bu akşam aldım aracı. Enjoy benzinliler sarı yol bilgisayarı, dizellere beyaz koymuşlar. Herkese kazasız belasız sürüşler.
  • corsa e kapı eşiği takan oldu mu aracına şunlardanwww.youtube.com/watch?v=QMRKl6ilcyk

ayrıca sonradan led gündüz farı takan oldu mu, sürekli uyarı veriyor diye bir şey duydum doğru muwww.indirimsanal.com/Opel-Corsa-E-15-Gunduz-DRL-Fari-Led-Beyaz-Ledli,PR-66764.html

Bende 2010 corsa var. Servise gidip yazılımlarını güncelleyin desem ücretsiz güncelleyeceklermi? Öyle bile olsa bu servisler yazılım güncel deyıp geçerler
  • causandum C kullanıcısına yanıt
    Kapı eşiğini daha önce görmemiştim güzel ürüne benziyor
  • zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Evet fena durmuyor
    Serviste takılan gündüz ledi hakkında bilginiz var mı sorun çıkıp çıkmadığı hakkında
  • causandum C kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam benim aracım orjinal led gündüz farlı o yüzden arastirmadim hiç
    Arac dizel mi
  • https://forum.donanimhaber.com/2015-corsa-park-ederken-direksiyon-sertlesmesi--104349353#123010308

Üstteki linkte bir arkadaş park sırasında direksiyon sertleşmesinden

Bahsetmiş, konu hakkında bilgisi olan biri varsa ve yardımcı olursa müteşekkir olurum 🙂

Başına gelen ve çözen birisi, garanti kapsamına alınıyor mu vs vs..

Araç 2015, 35.000km 1.4 essentia otomatik.
  • Arkadaşlar eşime için 1.4 otomatik benzinli model corsa bakıyorum. Arada ben de kullanacağım haftasonları. 2016 modelin sıfırı ve az kullanılmış ikinci ellerine bakıyorum.

Ancak şüphelerim var. Motor performansı nasıldır? Motor yeterli mi? Yakıt tüketimi nasıl(lpg taktırma düşüncem olmayacak)? Yol gürültüsü, malum ankara asfaltındaki rahatsızlık derecesi ile ilgili ne dersiniz?

Kısa bir özet ile birlikte tavsiyesi olan var mı? Şanzuman sebebiyle ben dsglilere, kasa sağlamlığı sebebiyle eşim fransız araçlarını istemiyor. Geriye corsa kalıyor ama sizcd başka modellere mi yönelelim?
  • 2015 color edition 1.4 otomatik 6 ileri için lpg taktıranlar hangi marka ve model taktırdı, lpg den memnun mu?

BRC mi Landrenzo mu tavsiye edersiniz?

Aracımın garantisi devam ediyor, garanti durumu ne oluyor?
  • madartemis M kullanıcısına yanıt
    2015 otomatik 1.4 corsa ma atiker grand kiti lpg önerdiler.taktırdım.çok memnunum.tüketimi 24 kuruş.araçta en ufak sorun yok.tavsiye ederim.1600 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dradnanc

2015 otomatik 1.4 corsa ma atiker grand kiti lpg önerdiler.taktırdım.çok memnunum.tüketimi 24 kuruş.araçta en ufak sorun yok.tavsiye ederim.1600 tl.

Ne zaman taktırdınız, yağlamalı sistemmi?
  • madartemis M kullanıcısına yanıt
    3 hafta oldu,yağlamalı sistem değil,atikerin en son çıkardığı kit imiş.usta ısrarla önerdi,enjektörler italyan,yazılımı çok iyi,sorun yaşamazsınız dedi.prinsin yağlamalı sistemini sordum,daha pahalı olmasına rağmen takmak istemedi.yağlamalı sistemlerin çok faydası olmadığını söyledi.güvendiğim usta olduğu için ustanın dediğini seçtim.gerçekten de çok memnun kaldım.ne arıza lambası,ne çekiş kaybı,çok güzel oldu.bence bir araştırıp sorun.tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar bugun kapora vetrdim 1.4 enjoy otomatik benzinli 56 750 nasıl fiyat ? Birde corsa f den bahsediyorlar ne iştir anlamadım daha iki yaşın da ki kasa neden yenileniyor tutmadımı dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var..Almalı mı almamalı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat10tr

Arkadaşlar bugun kapora vetrdim 1.4 enjoy otomatik benzinli 56 750 nasıl fiyat ? Birde corsa f den bahsediyorlar ne iştir anlamadım daha iki yaşın da ki kasa neden yenileniyor tutmadımı dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var..Almalı mı almamalı mı?

Corsa F 2018-2019 arası gelicek 2019 olursa yine 5 seneyi bulucak demek yani, simdiden cıkma sebebi Corsa E alt yapısının Corsa D altyapısı ile aynı olması bazı kücük farklar dışında aracın tutulmaması ile bir alakası yok yani zaten gerek Türkiye'de gerek ise Avrupadada gayet satış hacmi büyük içiniz rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chicky123

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat10tr

Arkadaşlar bugun kapora vetrdim 1.4 enjoy otomatik benzinli 56 750 nasıl fiyat ? Birde corsa f den bahsediyorlar ne iştir anlamadım daha iki yaşın da ki kasa neden yenileniyor tutmadımı dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var..Almalı mı almamalı mı?

Corsa F 2018-2019 arası gelicek 2019 olursa yine 5 seneyi bulucak demek yani, simdiden cıkma sebebi Corsa E alt yapısının Corsa D altyapısı ile aynı olması bazı kücük farklar dışında aracın tutulmaması ile bir alakası yok yani zaten gerek Türkiye'de gerek ise Avrupadada gayet satış hacmi büyük içiniz rahat olsun

;Teşekkür ederim.
    Aynı altyapıyı kullanması da bir handikap değilmidir?Sonuçta d kasa 2007 2015 arası devam eden bir kasa şimdiden f söylentileri olması düşündürmüştü beni peki 2.el 0 konusunda fikirleriniz nedir 49 bin civarı az gitmiş boyasız alınab ilirken 56 750 çokmu dersiniz? 3-4 yıl sonra satacak olsak bu fiyatları yakalayabilirmiyiz?
    İlginize tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dradnanc

3 hafta oldu,yağlamalı sistem değil,atikerin en son çıkardığı kit imiş.usta ısrarla önerdi,enjektörler italyan,yazılımı çok iyi,sorun yaşamazsınız dedi.prinsin yağlamalı sistemini sordum,daha pahalı olmasına rağmen takmak istemedi.yağlamalı sistemlerin çok faydası olmadığını söyledi.güvendiğim usta olduğu için ustanın dediğini seçtim.gerçekten de çok memnun kaldım.ne arıza lambası,ne çekiş kaybı,çok güzel oldu.bence bir araştırıp sorun.tavsiye ederim.

ilginiz için teşekkür ederim.

bulunduğum ilde pek işçiliğine güveneceğim usta yok o yüzden araştırmam gerekiyor.

brc sequent 32
    landrenzo evo
    ve Atiker grandı araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madartemis -- 8 Ocak 2017; 23:16:33 >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.