Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (767. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim. Normalde aynı stop lambasını paylaşan sis lambasının, tek taraflı olmasının sebebi, stop lambaları ile karışmaması içindir. Tamponda olan sis lambaları ise, hem yere yakın konumundan, hem de ayrı bir ünitede yandıklarından, çiftli olmasında sakınca yoktur. Ama stop grubu içinde, çift sis farı kullanan markalar da var. Bildiğim kadarı ile bunlar da istenirse araç ayarlarından, sağ ve sol olarak tek yakılabiliyor, kullanılan ülkenin trafik akış yönüne göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guida kullanıcısına yanıt
    Ekrandaki araç ayarlarından ayarlanıyor. Pasif kapı kilidi mi ne öyle birşey olması lazım. Kitapçıkta da yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Seyir halinde ısınma ile alakalıdır lastik basınçlarının artması, 3-5 kpa lık basınç farklarını da çok kafaya takmayın.onu ayarlayacak kompresör bulamazsınız.

Aracınız hayırlı olsun bu arada

• dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    En cok memnun oldugum Astra modelidir bu. Avrupa'da yilin otomobili secilmis aractan bahsediyoruz. Yarin 2. bir araba daha alsam hic dusunmeden Astra K alirim.

Önde bir araç olduğunu gösteriyor. Yeşil yanması takip mesafesinin normal olduğunu, turuncu yanması ise dikkat etmeniz gerektiğini bildiriyor.

• Bir astra j sport kullanıcı olarak test sürüşüne gittim dün, en full dizel otomatik test aracı. Aracın yalıtımı j kasadan iyi değil koltukları çok kücük geldi.

• berkaydj kullanıcısına yanıt
    Testte artı yönleri hiç gözünüze çarpmadı mı hocam? 1-2 sene önce J kasaya niyetlenmiştim. Nasip K'ye oldu. Arasındaki farkları merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: St.Cool

Önde bir araç olduğunu gösteriyor. Yeşil yanması takip mesafesinin normal olduğunu, turuncu yanması ise dikkat etmeniz gerektiğini bildiriyor.

Teşekkür ediyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelirseikimize

Seyir halinde ısınma ile alakalıdır lastik basınçlarının artması, 3-5 kpa lık basınç farklarını da çok kafaya takmayın.onu ayarlayacak kompresör bulamazsınız.

Aracınız hayırlı olsun bu arada

Teşekkür ediyorum hem iyi dileklerinizden hemde verdiğiniz bilgilerden ötürü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perfectchoic3

Ekrandaki araç ayarlarından ayarlanıyor. Pasif kapı kilidi mi ne öyle birşey olması lazım. Kitapçıkta da yazıyor.

Teşekkür ediyorum hocam.
  • Makina bu kadarmı yere tutunur, hayret ettim. Virajlarda banamısın demiyor. Ne ön ne arka kendini savuruyor. Lastiklerdenmi dir yoksa aracın kendi marifetimidir çözemedim. Benim eski aracı Clio olsaydı bilmiyorum kendimi nerde bulurdum yol kenarında herhalde. Şu ana kadar ben araç kullanmıyormuşum bir önceki Clio aracımı düşündümde. Toyota Yaris'ten bahsetmiyorum zaten :) Müziğin yetersiz bulan arkadaşlara katılmıyorum, 320 kbps Mp3 dinleyin bence. Ben son seste rahatsız oldum, ki yüksek ses müzik dinlemeyi seven birisiyim. Ses harika. Dikiz aynası gerçekten çok güzel gece karanlığında arkadaki araç uzunlarıda yaksa farketmiyor.

İlk tokatı insignia yedi benden. Adama arabasını sattıracak duruma getirdim. Bu arac ne zaman 100'e çıkıyor ne zaman hızlanıyor anlamıyorum. Kontrollü durmak için Goodyear F1'e güveniyorum. İyiki lastikleri değiştirmişim.

En önemli mevzuya geleyim. Altta resim koydum. 2 Gündür aracı kullanıyorum. Çarşamba günü Radyo Frekanslarını ayarladım. Bugün Cuma. Siliniyor deniyor ama bende silinmiyor. İkinci anahtarla girin araca diye Önemli Notlar bölümünde de yazmakta. Fakat ikinci anahtarla girdim çalıştırdım aracı, bütün ayarlar yerinde duruyor. Hiç bir değişiklik yok. Sorunlar bence Almanya'ya gitmiş ( Sadece Türkiye'dende olmayabilir, farkli ülkelerden de sorun bildirmiş olunabilinir )

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 26 Ağustos 2016; 9:16:47 >

• Neptün Mavi araç sahipleri ( ben dahil ) yolda birbirini görünce birbirine gülümser :) Evet 2 kere şahit oldum. Birbirini çekiyor bu araçlar yolda. E-5'te Dizel bir Neptün Mavi gördüm. Arkasına normal mesafede yanaştım, hemen dörtlülerini yaktı, çıkardı eline dışarı el salladı. Tanımıyorum halbuki Yanına yanaştım, 35 yaşlarında benim gibi genç biri Açtı camını hayırlı olsun dedi, bende Bilmukabele dedim. Tam o sıra yan yana giderken, Kırmızı renk Dizel AstraK geldi, ama bayandı. Yaklaşık 5-6 sn. E-5'deki 3 şeriti kapatarak yol aldık yan yana. Kornalar eşliğinde birbirimizden ayrıldık, tanışmıyoruz halbuki

Astra sahipleri rengin ne olursa olsun, yolda görürsen bi korna çal, tanıman şart değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 26 Ağustos 2016; 9:27:49 >

Hayırlı olsun,balata sesi geliyor dert etme.
    Multimedya ekranında hakkında kısmı var orada yazılım versiyonunun yazılı olduğu bölümün fotoğrafını ekleyebilir misin? Fark varsa bu şekilde anlarız.
    Multimedya güncellemesi aylar önce geldi yurtdışına ama ne yazık ki burada halen bir gelişme yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epolat80

Hayırlı olsun,balata sesi geliyor dert etme.

Sağolun hocam, zamanla o ses kesilir herhalde kullandıkça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epolat80

Multimedya ekranında hakkında kısmı var orada yazılım versiyonunun yazılı olduğu bölümün fotoğrafını ekleyebilir misin? Fark varsa bu şekilde anlarız.
    Multimedya güncellemesi aylar önce geldi yurtdışına ama ne yazık ki burada halen bir gelişme yok.

Elbette.
    o ses otomatik araçlarda oluyor sanırım ,benim bir önceki aracım dizel otomatik kia ceed di onda da oluyordu.
  • i30 sahipleri neden sürekli gözlerini ayıramıyor. Bir pişmanlık hissediyorum sanki, keşke i30'u almayaydık diye..
    nasıl makine canavar değil mi?
    Benzinli olanı düşünemiyorum sport tuşu aktifken aracı kullanması çok keyifli olmalı.
    Lastik değişimi çok mantıklı bir hareket çünkü, dizel de bile ani hızlanmalarda önden kayma ve patinaj sorunu oluyor. Üstündeki lastikler araca pek uygun değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Cool

Testte artı yönleri hiç gözünüze çarpmadı mı hocam? 1-2 sene önce J kasaya niyetlenmiştim. Nasip K'ye oldu. Arasındaki farkları merak ediyorum.

Aralarındaki pozitif fark k kasanın hafif olması ve daha teknolojik olması. Ama j kasa gibi heybetli durmuyor

• 
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.