Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolar Euro bi gecede fırladı. Haberlerde izliyordum, Cuma günü yakıta zam bekleniyormuş.
    Aslında benzinin fiyatı bugün 6,75. Devlet ÖTV’den karşıladığı için şu an 6,24 TL.. Bu ÖTV indirimini karşılamayı bırakır bir de Cuma zammını içine koyarsanız Cuma günü benzinin litre fiyatı 7 TL bulabilir. Haberlerde ÖTV indiriminin geçici olduğu söyleniyordu çünkü.

Araçlarımızada zam gelir bu hafta içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 7 Ağustos 2018; 10:12:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Opel internet sitesindeki fiyatlara bakarsanız Euro 6 ve Euro 6.1 diye 2 farklı fiyat listesi mevcut. Motorlarda değişiklik mi var acaba? Bir de oprisyon listesi çok küçük. Artık ekran, jant, park sensörü ayrı olarak ekletilmiyor sanırım
  • 5.000 km'de senelik bakıma girdim Bursa Nilüfer Neskarda 1.4T araç, 4LT motor yağı + 3 filtreye alınan servis ücreti 1032 TL yok seneye servis hizmetiniz %20 indirimli kupon veriyor, motor yağını varilden koyuyorlarmış saçmalık belirttik o kadar şu 5LT'lik olanından koyun diye D1G2 yazıyor servis kağıdında garantisi bittikten sonra önünden geçmem.
  • deepak_kumar D kullanıcısına yanıt
    Varilden koydukları yağ d1 g2 mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guida kullanıcısına yanıt
    işallah gelir dostum beni de trafikte çok çeviren var bu aralar satar mısın diye. geçen arabaya bir bindim sileceğe kağıt sıkıştırmışlar. Baktım teklif gelmiş, aradım telefon ile yok satmıyorum dedim. adam bozuldu direk geçen sms atmış 5000tl daha yüksek teklife ne dersin demiş. Ben cevap bile atmadım artık. hepsini geri çevirdim ama opsiyonu gören dayanamıyor adeta.

sağlam bir zam gelirse şöyle 20-30 bin lira civarında 2.elde temiz bir fiyata satarım diyorum. aldığımın 2 katına satsam çok temiz kar etmiş olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 7 Ağustos 2018; 23:48:2 >
  • zamlı tarife yayınlanmış.. yuh artık diyecek kelime yok

• Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Gözümle görmedim servis kağıdında dexos 1 gen 2 yazıyor, cam suyu eklemişler 4.32TL şimdi tekrar bakınca gördüm
  • Arkadaşlar 2016 yılında bayi bayi gezip indirim aradım ve aracımı 82.500tl ye almıştım Exellence + Kış Paketi 2 opsiyonlu şimdi bugün gelen zamdan sonra baktım fiyatı 168.150 tl +1.600 tl =169.750 tl Anlayacağınız 169.750 tl - 82.500 tl = 87.250 tl zam. Ülkenin mq lar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

zamlı tarife yayınlanmış.. yuh artık diyecek kelime yok
    2016 Ağustos çıkışlı özel üretim AstraK Dynamic 1.4 Turbo 150 HP S&S, Otomatik NeptünBlue.. Aldığım Opsiyonlarıda içine katarsam ( GPP+ Kış Paketi + Sunroof ) 165.000 TL civarı olmuş. Aldığım fiyatın 2 katı zamlanmış denir ya hani. Benimki 2 katının üzerine çıktı şu an. Nereye gidiyoruz bilmiyorum. Herşeye zam. Arabaya bir şey olmasın diye akşam gideyim de pamuklara sarayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 8 Ağustos 2018; 10:25:7 >
  • sancopanco kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Bende Cumartesi günü OPC Opel'e gidicem bakım için, Servis 1170 TL fiyat istedi. Yeter artık dedim. Vergi+Bakım+Otopark vs. nereye kadar
    Yağ orjinal kullanıyorlarmış dediğin gibi. Bakalım gidince ne ile karşılaşıcaz artık.
  • arkadaşlar aracımı yabancı yere park edemez hale geldim. İnsanlar park halindeki aracımın başında bekleyip teklifte bulunuyorlar. Bu gibi durumlardan kurtulmak için sizlerin geliştirdiği bir yöntem var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

arkadaşlar aracımı yabancı yere park edemez hale geldim. İnsanlar park halindeki aracımın başında bekleyip teklifte bulunuyorlar. Bu gibi durumlardan kurtulmak için sizlerin geliştirdiği bir yöntem var mı acaba?
    Dövizdeki hareketlilik durulana kadar kapalı Otoparka çekip aracı yatırmak en iyi yöntem. Ben öyle yapıyorum :) Benim araç yattığı yerden üstüne koyuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 8 Ağustos 2018; 22:34:23 >
  • 2016 Astra K 1.4 t benzinli otomatik 17 inç jantlar için orjinal gm ön ve arka fren balatası alacağım ama bir sürü çeşidi var. Hangisini alacağımı bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: guida

Dövizdeki hareketlilik durulana kadar kapalı Otoparka çekip aracı yatırmak en iyi yöntem. Ben öyle yapıyorum :) Benim araç yattığı yerden üstüne koyuyor.

Alıntıları Göster
    yattığı yerden 10 kat üstüne koysa nolucak? sonuçta sadece opellerin değeri artmıyor diğerleride yerinde saymıyor :)
  • deepak_kumar D kullanıcısına yanıt
    hocam kendimiz yağı alsak servis kabul etmiyor mu? fiyat yüksek değil mi benzinli için?

• Sizce 1.6. Cdti Araca kaput keçesi gereklimi. Bende yok almalımıyım bilemedim. Maliyetten kısmak içinmi koymamışlar yoksa teknik bir nedenlemi onuda bilemiyorum.
    Bazı 0 araçlarda koyulmuş bazılarında yok.
  • ASTRA K boya kodunu bulamadım. nerede yazıyor bilen var mı?
  • Beyaz Astra K 11.000 Kmde 2016 model 1.4 Dynamic AT aracım satılıktır. Daha malum siteye koymadım. İlgilenenler varsa buradan veya özelden konuşabiliriz. Araçta sadece sağ arka kapıya sürtme vardır. Buna istinaden lokal boya vardır. Kazaya ilişkin fotoğraflar mevcuttur. Karşı taraf yüzde yüz haksız olduğu bir kazadır. Serviste 560 tl tutarında işlem görmüştür. 1 yılda uzatılmış garantisi vardır.

• tasova kullanıcısına yanıt
    şöför koltuğunun olduğu kapıda bir etiket var etiketin sol altında yazıyor

• Arkadaslar ikigundur arabayi stop ederken stop tusuna basinca hic ses gelmeden stop ediyor arac. Onceden cok kisada olsa motor sesi duyuluyordu. Bir sıkıntı mi var acaba.

• 
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.