Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de neptün isteyip bayilerde kalmamasından dolayı beyaz almıştım. Beyaz almadan önce aklımda hiç yoktu ama şimdi bayiye gitsem iki renk arasında kalırım ve büyük ihtimal yine beyaz alırım. Neptün mavilere hala gözüm kaysa da bence beyaz renk ile özellikle aracın krom detayları, arka led farlar ve siyah c sütunu daha bir öne çıkıyor ve siyah c sutunu ile havada duran tavan izlenimi çok güzel sağlanıyor ve herkesin de dediği bildiği gibi beyaza bakmak daha kolaydır. Ben tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oznl O kullanıcısına yanıt
    Tekrardan geçmiş olsun. Aracınızı kaç günde teslim ettiler ? Benım araç bi arka tampon değişecek geçtiğimiz pazartesi bırakmıştım hala teslim edemediler bu pazarteside geçti. Opel servisleri genel olarak yavaş gibi geldi bana pratik davranmıyorlar. Eski aracımı renault servisinde kapı değiştiğide oldu arka tampon değiştiğide oldu 5 günü hiç geçmemişti.
  • Teşekkür ederim hocam bende kasko prosedüründen dolayı tampon değişimi için onay almaları uzun sürdü. Onaydan sonra çarşamba günü boyama işlemi başladı, cumartesi günü de aracı teslim ettiler. Ellerinde tampon olmayabilir ya da hasarlı araç sayısı çok olabilir. Servise gidip biraz sıkıştırın derim.
  • Astra'ya her renk yakışıyor

Ama bu başka
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)
  • 5 sene kırmızı 11 sene beyaz opel renk kullandim. kirmizi bakimsiz olursa pembelesmeye basliyor. beyaz ise bakimsiz oldugu zaman tonu kaymaya basliyor. Sanayi bölgelerine yakinsaniz demir tozları boyada kendini belli ediyor dikkatli bakilinca ama beyazin en guzel özelliği boya rötuş cok belli etmez. neptunde gördüğüm kadariyla tas ciziklerini cok yakindan bakınca belli ediyor. derinliği olan bir renk hastasi cok :)

• ilk kırmızı astrayi alip fatura tarih ibraz edene 50gr wax hediye ediyorum hadi bakalım :)))

• Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Ben de bunları bırakayım o zaman:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznl -- 24 Nisan 2017; 22:27:50 >

• Herkesin içinde bir kırmızı varmış meğer, bugün dışarı çıktılar
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Abi benim araba siyah. Az bulunuyor cok dikkat çekiyor. Bizim adresi versem. Geçerken bi uğrasan öğretsen bana adı wax işini

• quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

Astra'ya her renk yakışıyor

Ama bu başka

Beğenmediniz mi "Uranüs Mor"u

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    Yesilden iyi hocam

• iongun İ kullanıcısına yanıt
    Bu anormallik radyo güncellemesi yaptırdıktan sonra bir daha tekrar etmiyor.Servise gittiğinizde aracınıza güncelleme olup olmadığına baktırın.
    Mercedes'in yeşili hatırlatırım

Opak'ın ustalarıyla konuştunuz mu?
    Maalesef hocam islerden firsat bulamadim. Carsamba gunu once deger kaybi islemleri icin notere sonra da servise gidecegim. Sorulariniz aklimda, hepsini soracagim.

Noter?
    Avukata verecegim hocam, yuzde yirmi gibi bir oran soylediler ama is davaya giderse benim ugrasacak vaktim yok, parayi hic alamam.

vay vay opc line kırmızı ilk gördüm cok iyiymiş Allah sahibine bağışlasin :)

• Mak. Müh. 2005 M kullanıcısına yanıt
    Bugün elim bol tamam sanada gondericem ama once uygun bir kap bulmaliyim hocam :))

%20 değer kaybı bedeli mi?

Avukat kanalı ile ihtar çekiyorsunuz?
    Deger kaybi bedelinin yuzde yirmisini avukat alacak hocam, davaya kalirsa is yuzde on alacak. Muhtemelen eksper raporuyla belgeleri sigorta sirketine gonderip parayi talep edecek, sirket kabul etmezse dava acilacak. Karsi tarafin sigortasi bilinen bir sirket degil, uzlasmak isterler mi emin degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznl -- 24 Nisan 2017; 23:25:45 >
  • 
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.