Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. teslim aşamasında gözle boyayı iyice kontrol edin mümkünse orada gün ışığında bakın ufak tefek çizik olmasın geriye birşey kalmıyor zaten. hediye faslı geçmiştir verdilermi hediye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolass2706

Daha önce reisi de opak'ı da bakim icin kullandim...kesinlikle Opak derim...

Dünya hali, ben kayıtlarıma aldım burayı
  • oznl O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...

Kırmızı, kozmik gri ve beyaz alternatifleri var.

Astraya en çok yakıştırdığım için kırmızıyı alacaktım. Ancak bunu söylediğim herkes çizikleri belli eder, kırmızının 2. eli zor satılır vb. yorumlar yaptı. Sizlerin araç ne renk? Bu söylenenlerde doğruluk payı var mı? Cehaletimi mazur görün daha önce hiç kırmızı veya koyu renk arabam olmadığından soruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • weirdo kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişi 40-60 km arasında gelen o sesi turbo sesi zannediyor. Ama o ses kesinlikle turbo sesi değil sanki şaft'tan geliyormuş gibi bir ses. Dediğiniz gibi minibüslerde ve İETT otobüslerinde sıkça duyduğumuz bir ses ve tüm Astra'larda var sanırım. Beni çok rahatsız ediyor ama çözüm yok. Servise sordum normal dedi.

Zamanında bir arkadaş aşağıdaki videoda bu sesi anlatmıştı:

https://www.youtube.com/watch?v=tBl05y-dyyU
  • knggizmo kullanıcısına yanıt
    Benim araç dizel, 15 bin bakımını beyaz da şubat ayında yaptırdım. 860 liraydı. Opak 800 fiyat vermişti.

• doctorsa D kullanıcısına yanıt
    Hiç fark etmez, hangisini beğeniyorsanız

Kırmızı biraz daha bakım ister, boya/seramik koruma iyi olur, o kadar.....
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

Hediye faslı geçmedi. Bugün tamamına erdireceğim diye umuyorum. Haberdar ederim ☺

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    Kırmızıyı beğenmiştim de.. Herkes kırmızı alma diyince acaba yanlış mı yapıyorum diye düşünmeye başladım. Elimle yıkama fırsatım yok malesef. Yıkamacıya götüreceğim mecbur. Bakabildiğim kadar bakarım/baktırırım (2 haftada 1 yıkamacı) ama, yıkama makinesi alan veya wax konusunda uzman olan insanlar var, onlardan da değilim malesef. Kırmızıyı düşünmeyeyim mi bu durumda?

• 2 sokak ötemizde kırmızı exc var. yolumu hep ordan geçirir bakarım hasta birşey :)) birgün sahibini bekleyip diyeceğim getir şuna bi wax atayım okadar seyrediyoruz kirasını verelim bari diyerek

bagaj havuzu ve karter koruma isteyin bence. ne kadar sık yıkama olursa o denli çiziyorlar yıkamada hele de özensiz ayaküstü yerlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutoz -- 24 Nisan 2017; 16:22:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorsa

Teşekkürler...

Kırmızı, kozmik gri ve beyaz alternatifleri var.

Astraya en çok yakıştırdığım için kırmızıyı alacaktım. Ancak bunu söylediğim herkes çizikleri belli eder, kırmızının 2. eli zor satılır vb. yorumlar yaptı. Sizlerin araç ne renk? Bu söylenenlerde doğruluk payı var mı? Cehaletimi mazur görün daha önce hiç kırmızı veya koyu renk arabam olmadığından soruyorum.

Benim aracim Neptun mavi, acikcasi hangi rengi begeniyorsaniz onu alin derim. Araci her gun kullanacak olan sizsiniz, istediginiz gibi olmasi bence onemli. Ikinci elde 1000 lira asagisina satarsiniz gerekirse, icinize sinen araca binmek icin bence deger. Keske su olsaydi demeyecekseniz uc renk de guzel duruyor.

Yıkamacı yıkasın, fark etmez, sık yıkama da iyi değil zaten, koruma olsun yeter

Bende Neptün Mavi var, seramik kaplama, 3 ayda bir yıkanıyor, yıkamacıda
    Siz ikinci el baksanız, kırmızısına bakmayacak mısınız, beyaz da bakan var, kırmızı da......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

2 sokak ötemizde kırmızı exc var. yolumu hep ordan geçirir bakarım hasta birşey :)) birgün sahibini bekleyip diyeceğim getir şuna bi wax atayım okadar seyrediyoruz kirasını verelim bari diyerek

bagaj havuzu ve karter koruma isteyin bence. ne kadar sık yıkama olursa o denli çiziyorlar yıkamada hele de özensiz ayaküstü yerlerde.

Keşke kırmızı mı alsaydım diyorsun hocam
  • Bu araca her renk gider...Astroid gri benim araç, temizken dönüp tekrar bakıyorum...kendi nazarım degecek diye doğru dürüst yıkamıyorun bile...alalı 3 ay oldu bi kere yıkamacida, bi kerede kendim yıkadım...

Bir önceki arabam kırmızı corsaydı. Rengin canlılığını artırmak için altında beyaz astar kullanıldığından kırmızı çiziği hemen gösteriyor malesef. 6 senenin sonunda kaputta taş vuruğundan birçok beyaz benek oluşmuştu. Tozu kiride çok belli ettiğinden temiz halindeki göz alıcılığı çabuk yok oluyor maalesef. İkinci el satışındada insanların bu renge karşı bir ön yargısı var, aracımın temizliğini beğenip rengi yüzünden almayanlar oldu. Benim hala favori rengim ama kendi garajım olmadan bir daha kırmızı araba almayacağım herhalde. Buna rağmen her seferindede kırmızı astralara iç geçirip bakmaya devam ediyorum.

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    arabayi satip kosa kosa gittim bayiye kirmizi enjoyplus alacaktim araci ayirmadi bana. ben gitmeden 1 saat once satmislar. mavi dynamic sahibi oldum bu vesileyle :)) kırmızısı platonigim oldu

• Hepinize tavsiyeleriniz için teşekkürler.. çoğunluk tavsiyelerinizi dikkate alıp canımın istediği şey yani kırmızı iyidir diye bayiye gittim.

Bayide dışarıda duran yağmur yemiş arabalara baktım. Kırmızı hakikaten çok kötü gösteriyordu. 2. El satışından dolayı değil ama tozlu türkiye yollarından dolayı beyazda karar kıldım.

Gerçi ödemeyi yapmadım hala değiştirebilirim gece rüyamda kırmızı astraları sayarsam.. 😊 Ya da beyazı alırım ben de, civar sokaklardan birinde bi kırmızı astra bulup geçerken bakarım.. ☺

Kırmızı kalbin, beyaz aklın rengi...

• Aynen öyle oldu☺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorsa -- 24 Nisan 2017; 20:13:52 >
  • Madem kırmızı tutulmayan bir renk 'kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun ' lafını kim uydurmuş?

• 
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.