Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.392
Cevap
63
Favori
156.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zidoo z9s topiğine bakın epey konuştuk hem marka hem de kullanım olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazzer

herkese merhabalar

LG 65SM8600 tv aldım (dolby atmos ses özelliği var) + PS4 Pro + ONKYO TX-SR705 AV-R
    tv ve ps4 hdmi 2.1 destekli ancak AV-R hdmi 1.3 de kalmış eski bir cihaz
    sizce setup nasıl olmalı?
    PS4 hdmi ile direk tv ye bağlıyıp sesi TV den - optik ile AV-R ye mi aktarmalıyım bu durumda bile atmos ses desteği olmayacak - AV-R 7+1 destekli ancak bende kurulum 5+1 şeklinde.
    hem tv nin sesi - hemde AV-R nin sesini mi aktif yapmalıyım bu durumda

kafam çok karıştı var mı yardımcı olabilecek bu konuda

bir de benim bu AV-R kuzey amerika modeli ve radyo dinleme konusunda sıkıntı yaşıyorum. fm radyolarda 1-2 kanalı çekiyor sadece
    çözümü hakkında bilgisi olan var mı?
    bu cihazı amerikadan bir arkadaşım getirdi ve kuzey amerika modeli
    radyo anteni filan farklı - 1-2 kanal harici hiçbir radyoyu dinleyemiyorum
    çaresi var mı yoksa radyoyu unutmalımıyım?

• quote:

herkese merhabalar

LG 65SM8600 tv aldım (dolby atmos ses özelliği var) + PS4 Pro + ONKYO TX-SR705 AV-R
    tv ve ps4 hdmi 2.1 destekli ancak AV-R hdmi 1.3 de kalmış eski bir cihaz
    sizce setup nasıl olmalı?
    PS4 hdmi ile direk tv ye bağlıyıp sesi TV den - optik ile AV-R ye mi aktarmalıyım bu durumda bile atmos ses desteği olmayacak - AV-R 7+1 destekli ancak bende kurulum 5+1 şeklinde.
    hem tv nin sesi - hemde AV-R nin sesini mi aktif yapmalıyım bu durumda

kafam çok karıştı var mı yardımcı olabilecek bu konuda

bir de benim bu AV-R kuzey amerika modeli ve radyo dinleme konusunda sıkıntı yaşıyorum. fm radyolarda 1-2 kanalı çekiyor sadece
    çözümü hakkında bilgisi olan var mı?
    Hocam bu işi yapan iyi splitter lar ucuz ürünler değil. Bu işi zamanında çok araştırdım, hiç girmeyin bu olaya. Yeni bir 4k HDR 60hz AVR alın, elinizdeki ürünü de satın muhakkak ihtiyacı olan biri çıkacaktır. Beni dinleyin yeni cihaza yönelin.

Ha imkanınız yok ve şimdilik idare etmek istiyorsanız o halde Optic bağlantı yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Hocam bu işi yapan iyi splitter lar ucuz ürünler değil. Bu işi zamanında çok araştırdım, hiç girmeyin bu olaya. Yeni bir 4k HDR 60hz AVR alın, elinizdeki ürünü de satın muhakkak ihtiyacı olan biri çıkacaktır. Beni dinleyin yeni cihaza yönelin.

Ha imkanınız yok ve şimdilik idare etmek istiyorsanız o halde Optic bağlantı yapın.

Alıntıları Göster
    teşekkürler

sanırım optik bağlayarak kullanacağım şimdilik

• Ferrariyi köy yolunda süreceğim illa ki diyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hocam o iş öyle olmaz optik kablo ile hd ses alamazsınız dolby true hd, dts hd ma ve dd+ optikle olmaz. Yeni 4k avrler 4000den başlıyor üstelik tx sr705 thx ile boy ölçüşemez ondaki detayı torku ararsınız sr705 ayarında bir avr 8000 falan olmuştur malum son zamanlardaki kurlardan. Sadays dan öneri alabilirsiniz hdmi splitter için.

• quote:

teşekkürler

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-ligawo-4k-hdmi-ses-ve-goruntu-ayirici--141429662#141429662

Düşünürseniz yardımcı olurum size

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Ferrariyi köy yolunda süreceğim illa ki diyorsunuz

tamamen duygusal sebeplerden şimdilik
  • 4k amfiler çok pahalı ama daha geçen beek marka spiltteri 300 TL'ye aldılar arkadaşlar

https://www.teknolojipazar.com/beek-bs-uh02?gclid=Cj0KCQjwzN71BRCOARIsAF8pjfi0-jpKRFZ7DJ6HiMwyZQgeGGP6tHOeZ9AQyDlJxUybckqbM83u4tAaAgPCEALw_wcB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok uyguna veriyorum bilginiz olsun
  • Arkadaşın tvsi hdr
  • Evet ustam farkındayım, bir alternatif olarak sundum ben.Dediğim gibi aldığımın yarısına yakın fiyata vereceğim acil nakit lazım.
  • merhabalar;
    arkadaşlar benım denon avrx2600h cihazım var yurtdişindan eylulde yegenım gelecek bende bıraz ust sınıf bir avr getirtmek istiyorum nette biraz kıyaslama muzik ve film videosu ızledım tabıkı oradan bi fikir sahıbı olmak hata ama bunu test edecek başka imkanım yok onkyo ses karakteristliği enstrumanları parlatan,çok berrak,seslerde ani ve net reflexler veren bi avr olarak yorumadım ne kadar dogrudur bilmem,aslında tam istedıgım sey fakat bişey sormak isityorum benım almayı dusundugum model tx-rz840 bu modelde denon ve marantz larda olan dyinamic eq. varmı yanı kısık seslerdede yuksek seslerde oldugu gıbı bas vs. performans veriyormu
  • Merhaba arkadaşlar, sizden amfi konusunda yardım isteyeceğim. Elimde 4 adet 6 - 16 ohm 260 şar wattlık her biri oldukça ağır olan kolonlar ile LG nin 5+1 sinema sistemi var. Müzik ve film için 2.el ama markası onkyo olan bir amfi için yardımcı olursanız sevinirim. Yüksek sesli müzik ve film dinlemeye çok düşkünüm. Ayrıca sesi optik ve(ya) hdmi ile almak istiyorum. Marka takıntısı olan biri değilim ama 2 aydır araştırıyorum ve karşıma onkyo çıkıyor kalite ve ses ola2. Sizin de önerebileceğiniz başka cihazlara da açığım. Bütçe aşağı yukarı 1000 lira civarında. Belki ıkına sıkına az daha arttırabilirim. Ama gerçekten siz üstadların yardımını bekliyorum. Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jazzer kullanıcısına yanıt
    ps4-avr-tv bağlantısı olmuyor mu, hdmi versiyon farkı mı engel
  • quote:

4k amfiler çok pahalı ama daha geçen beek marka spiltteri 300 TL'ye aldılar arkadaşlar

https://www.teknolojipazar.com/beek-bs-uh02?gclid=Cj0KCQjwzN71BRCOARIsAF8pjfi0-jpKRFZ7DJ6HiMwyZQgeGGP6tHOeZ9AQyDlJxUybckqbM83u4tAaAgPCEALw_wcB
    bu ürünü aldım hemde indirime girmişti süper çalışıyor valla teşekkürler.
    bişey soracağım bu onkyonun setup mikrofonunu nereden bulabilirim yada onun yerine herhangi bir mikrofon kullanabilirmiyim?
    benimkini koymuş olabileceğim her yerte baktım ancak bulamadım kesin abuk subuk bi yerlerden çıkacak ama ne zaman

• Vallahi benimki de kayıp kulağına güveneceksin artık

• agape666 kullanıcısına yanıt
    Hocam vardir..

En azindan benim 4 yildir kullandigim cihazda bile var 👍🏽

• quote:

Vallahi benimki de kayıp kulağına güveneceksin artık
    2 gündür didik didik aradım en son baktığım yerden buldum çok şükür ben onun gibi yapamazmışım kesinlikle. umarım seninki de çıkar ortaya dostum
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.