Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.392
Cevap
63
Favori
156.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim herkese çok aydınlandım
  • Arkadaşlar; Muhabbette ironi mi var, ben mi anlamadım! 7.500 TL. bütçe, logitech tavsiye vb. Bir garip geldi bana.

Ek: Durum anlaşıldı ama hoş değil. Yanlış birşey varsa usulüyle düzeltilmeli. Yeni arkadaşlar olayı farketmeyebilir. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 2 Ekim 2017; 20:43:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Arkadaşlar; Muhabbette ironi mi var, ben mi anlamadım! 7.500 TL. bütçe, logitech tavsiye vb. Bir garip geldi bana.

Ek: Durum anlaşıldı ama hoş değil. Yanlış birşey varsa usulüyle düzeltilmeli. Yeni arkadaşlar olayı farketmeyebilir. Saygılarımla.

+1 👍

• Bazen diyorum bu moderatörler forumu bilerek mi hata olunca düzeltmiyor.. Genellikle ikinci ele yönlendiriliyor insanlar zarar oluşmasın diye o bütçelere işin ses kısmı gayet güzel çözülebilir aslında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 3 Ekim 2017; 0:34:36 >
  • ooooovvvv, burası dedikleri kadar fena olmuş,
  • kişilerin ürün tavsiyesi yapabilmesi için biraz pişmesi lazım, bu konudan rahatsız olduğum için araya girdim, fikir yürütebilir yorum yapabilir ama tavsiye işi bambaşka bir konu
  • Bu forumdaş arkadaşımızla amiyane tabirle dalga geçmeden de bunlar söylenebilirdi. Kendi bilgisi dahilinde birşeyler yazmış bunu işleterek dalga geçmek forumda belirli seviyeye gelmiş kişilere hiç yakışmadı. Herkes bu yollardan geçti. Şimdi bu arkadaşın bir daha forumda paylaşım yapmaya bile hevesi kalmamıştır.

• kendi işine bak sen
  • şahsım adına kullanmadığım bir ürünü ne tavsiye edebilirim ne de hakkında yorum yapabilirim, o ki herkes aklı başında, o zaman orada müdahale etseydiniz
  • Herkes kendi işine baksa bu durum olmazdı. Sokak ağzına düşülmesi.

• Tamam işte sizde o zaman durumu böyle açıklasaydınız daha güzel olurdu. Kimseyi rencide etmeden.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Tamam işte sizde o zaman durumu böyle açıklasaydınız daha güzel olurdu. Kimseyi rencide etmeden.

daha önce bu dediğin defalarca yapıldı, ama sonuç bak halen değişmedi
  • çok az kullanılmış onkyo crn755 ve dali zensor 1 leri satıyorum arkadaşlar. bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Tamam işte sizde o zaman durumu böyle açıklasaydınız daha güzel olurdu. Kimseyi rencide etmeden.

Sevgili bitse de gitsek mi

Forumda kim kimin ne olduğunu çok iyi bildiği için çoğu kişi yazmıyor ortaya. Tepkini anlıyor ve haklı buluyorum.

Ama maalesef forum da daha düne kadar 50 dolarlık çakma lambalı amplifikatör kullanıp öve öve yere göğe sığdıramayanlar, şimdi forum ortamlarında ortalarda ona buna pahalı cihaz önererek kendilerini tecrübe sahibi oldu sanıyorlar. Maalesef bu tür durumlar çok sık oluyor forumda. Çok da kafanı takma. Bu kişileri zaten forumda çoğunluk biliyor. Düşük seviyeli espriler de görmek mümkün. Ama zamanla biraz foruma alışan ve sık takip edenler herkesi tanıyorlar. Yardım sorularına özveri ve samimiyetle cevap veren kibar iyiniyetli ve samimi hazımsızlıktan uzak arkadaşlar da var forumda.

Unutmadan bir de şu tür durumlar da çok uyalanıyor forumlarda. Parası olup da baştan işi bilmeden saman alevi gibi onun bunun tavsiyesiyle veya sadece review. gazlarıyla. sıfır tecrübe ve teknik bilgiyle pahalı pahalı cicili bicili cihazlar alıp (Tabi onca pahalı cihaz alıp ona rağmen yanlış kurulum ayar bağlantı yerleşim VS. Sebebiyle düzgün ses anlamayan ve üstelik bundan haberi bile olmayan da var.) Biraz işi öğrenip tecrübe sahibi olunca, diğer kişilerin aldığı cihaz veya kurduğu sistemleri hazmedemeyenler, türlü türlü bahaneler bulanlar, tartışma ortamı çıkartmak isteyenler, üstü kapalı imalar yapanlar da var.

Genelde de dikkat edersen sen de göreceksin ki, bu tip kişiler bir kaç sene içinde tüm sistemi dağıtır ve bir daha da doğru düzgün düzenli bir şekilde sistem kuramazlar. Forumlardan kimler geldi geçti. Biz de öyle tabi ki. Ama niyet önemli esas olan.

Hep söylediğim gibi. Bu hobi esas olan, tüm basamakları yavaş yavaş deneye deneye. Sindire sindire. Anlaya anlaya. Yaşaya yaşaya. Tada tada. Ve asıl en önemlisi de
    İyi ve uyumlu ses alabileceğiniz sistemi en uygun fiyata mal edebilmek. Yoksa gerisi boş.

Forumda akşama kadar ona buna laf yetiştirip ya da herkes kurduğu sisteme kulp bulup, sistemini günde bir saat dinlemeyenler çok var maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknika -- 3 Ekim 2017; 11:28:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

kişilerin ürün tavsiyesi yapabilmesi için biraz pişmesi lazım, bu konudan rahatsız olduğum için araya girdim, fikir yürütebilir yorum yapabilir ama tavsiye işi bambaşka bir konu

Ne olursa olsun her defasında yardımcı olmaya çalışan bir üyeye böyle dalga geçercesine yaptığınız hiç hoş değil. Arkadaş gayet makul önerilerde bulunuyor. Anthem mi Sony mi diye soranlara 1080 al demiyor. Bütçem bu fiyat bu diyenlere kendi tecrübesine göre öneride bulunuyor bunda ne sakınca var? Değer mi iki gram eğleneceğiz diye birini küstürtmek hevesini kırmak???????

• hatırı sayılır fark yaratır diyebilmek için hem fark yarattığı sistemi dinlemek ve bilmek hem de fark yaratacak sistemi iyi bilmek gerekir, biraz düşünseniz ne demek istediğimi anlarsınız
  • kimse şirin görünmeye çalışmasın
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.