Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
63
Favori
156.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

kişilerin ürün tavsiyesi yapabilmesi için biraz pişmesi lazım, bu konudan rahatsız olduğum için araya girdim, fikir yürütebilir yorum yapabilir ama tavsiye işi bambaşka bir konu

Ne olursa olsun her defasında yardımcı olmaya çalışan bir üyeye böyle dalga geçercesine yaptığınız hiç hoş değil. Arkadaş gayet makul önerilerde bulunuyor. Anthem mi Sony mi diye soranlara 1080 al demiyor. Bütçem bu fiyat bu diyenlere kendi tecrübesine göre öneride bulunuyor bunda ne sakınca var? Değer mi iki gram eğleneceğiz diye birini küstürtmek hevesini kırmak???????

Değmez arkadaşım. Anlatamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

hatırı sayılır fark yaratır diyebilmek için hem fark yarattığı sistemi dinlemek ve bilmek hem de fark yaratacak sistemi iyi bilmek gerekir, biraz düşünseniz ne demek istediğimi anlarsınız

Demişki yeni avr kullanıyorum pure acoustics kullanıyorum bunlara geçsem fark yaratır mı demiş Canton’u kast ediyor. O da fark yaratır demiş. Bunda ne var nesi yanlış gerçekten anlamadım. Anlatırsanız öğrenmek isterim.

Beyin ameliyatı yapılmıyor ya da kendi ürettiğiniz mühendisliğini kendinizin yaptığı bir şeye çamur da atılmıyor. Hiç birimiz bunu yapmıyoruz ancak en azından saygı gösterebilirsiniz. Ben bu kadar cihaz kullandım benim dediğim olur kafası tuhaf bir kafa gerçekten.

Siz yaptığınızda sakınca görmüyorsanız diyecek birşey zaten yok.

• Sevginin yeşerdiği, Mevlana'nın, Yunus'un soluğunu taşıyan toprakların insanları!

Bizi biz yapan sahip olduklarımızın maddi değerleri değil, bazen ölçüyü kaybetsek de tevazumuz, insaniyetimiz ve hoşgörümüzdür...

Kimseyi hor görmeyelim, yanlış yapsa da üst perdeden bakmayalım, hatayı düzeltmeye gayret edelim.

Hepimiz bu yollardan geçtik, tavsiyeler aldık, nacizane tavsiyeler verdik. Burada birçoğu amatör (kendim de dahil) olan ve karşılıksız, diyetsiz, bilgi-birikime ihyitiyaç duyanları rencide etmeyelim.

Biliyoruz ki, forumdaki ekseri arkadaşın sisteminin parasal değeri sizin kabloya verdiğinizden daha azdır. Cihaz tavsiyelerinin de bu aralıklarda olması gayet normal değil mi? Çok üst düzey yatırım yapacak olanlar ya bütçelerini söylüyor, bilgili arkadaşlara ulaşıyor ya da buraya uğramadan işini profesyonel destekler ile çözüyor.

Amatör ruha destek lütfen...

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 3 Ekim 2017; 14:4:20 >

• Turkey forum da ne bilgiler vardı çok iyi forumdu tekel burası oldu kalite düştü. Tabi nezaket çerçevesinde şakalaşmalar olur her forumda var ancak vasıflı bilgiyi de öldürüyor gereksiz alakasız cevaplar. Art niyetli değildir eminim kimse burada paylaşılanlardan ziyade söylüyorum ama herkesin yaklaşımını da iyi niyetli dahi olsa kullandığı dil ve üslup yüzünden yanlış anlaşılmalara sebep olabilir.

Dünya işlerinden kimse kimsenin kalbini fikrini kırmadan götürsün hobiyi bizim gibiler için yaşam tarzına döndü hobiden çıktı belki ama geçmişin kazandırdığı bilgi ve tecrübeyi herşeyi ben biliyorum diye kullanamayız ben hep öğrenci kaldım yeri geldi öğretmenin de hatalarını buldum. İyi diyalog çözülmeyeni çözer sevilmeyeni sevdirir arkadaşlar. Ben kendi adıma bilmediğim kadar bilgili biriyim kimse uç noktada değildir..

Kıssadan hisse, meşhur İran halıları; halıyı yapan üstadlar herşeyi kusursuz halde işleyip halıyı bitirmeye yakın son ilmiği bilerek hatalı atarlarmış. Biz insan olarak hata yapmaya açığız yaratılışımız gereği kusurluyuz kusursuzluk Allah'a mahsustur diyerek...

• kiminle dalga geçiliyormuş anlamadım?
    baktım güzel geyik dünüyor bende katkıda bulanıyım dedim.
    eğer beni kastediyorsanız ben kimseyle dalga geçmedim.
    buradaki arkadaşların çoğunuda tanırım.bilgilerinden deneyimlerinden çok faydalandım.
    arada böyle espirili yaklaşımlar olur.abartmamak lazım.
    yoksa başka bir şeydenmi bahsediyorsunuz?
    ben mi yanlış anlıyorum.kafam karıştı doğrusu.
  • Beni asıl üzen odesy arkadaşımızın bu kişilerin sistemlerini bilmediği için kendisiyle( mazur görsün arkadaş) dalga geçildiğini anlayamaması oldu. Kendisini p.m den uyardım ama arkadaş genede çıkıp birşeyler söylemedi. Ama kırıldı tabiki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 3 Ekim 2017; 14:8:15 >
  • Bence sorun bu kişilerin sistemlerinde değil , bu kişilerin kafa yapılarında
  • :)))) komediye döndü burası, biri ordan giriyor diğeri buradan çıkıyor, size iyi muhabbetler
  • quote:

:)))) komediye döndü burası, biri ordan giriyor diğeri buradan çıkıyor, size iyi muhabbetler

Hadi bye
  • Ya evet kafa yaparken iyiydi

• anlama özürlüler, burayı terketmiyorum, siz kendinizi ne sanıyorsunuz ki :)))) sadece diğer muhabbete kendi tarafımdan son veriyorum, siz devam edin, bu arada hadi ben öyle yaklaştım sizin şu hareketleriniz çok mu doğru, bu kafayla mı akıl vereceksiniz, al birini vur diğerine ( lafım üzerine alması gereken kişilere ) hadi buyrun
  • Dalına basılınca demek ki insanlar alınıyormuş.

• sen mi dalıma bastın, sen kimsin ki senden alınayım ama özürlülerden biri sensin demek atladığına göre
  • quote:

anlama özürlüler, burayı terketmiyorum, siz kendinizi ne sanıyorsunuz ki :)))) sadece diğer muhabbete kendi tarafımdan son veriyorum, siz devam edin, bu arada hadi ben öyle yaklaştım sizin şu hareketleriniz çok mu doğru, bu kafayla mı akıl vereceksiniz, al birini vur diğerine ( lafım üzerine alması gereken kişilere ) hadi buyrun

@Turushan Övgü

Hem doktor olmuşsun insanlara hizmet ediyorsun. Bir de şu yazdıklarına bak. Hakarete varıyor yazdıkların.

Arkadaşla dalga geçtikten sonra özür dileyeceğine dozajı arttırıp devam ediyorsun.

Sonra da gelmiş siz devam edin muhabbete diyorsun.

Hadi sağlıcakla kal bye

• Muhabbete bak sen kimsin özürlünün kim olduğu belli daha kendini bulamamış.

• şimdi ne alaka :))) hiç güleceğim yoktu laf olsun diye konuşmayın
  • Kendim adıma forumu işgal etmemek için için bu muhabbete son veriyorum.

ilk başta ironi ile başlayan sonra birkaç kişinin daha katılımıyla bir kişinin alaya alınmasına kadar varan olaya seyirci kalamadım.

Herkese iyi akşamlar.

• Sn. Arkadaşlar;

Herkesin fikrine ihtiyacımız var, kimse gitmesin. Belirli toplumsal kurallara dikkat ettikten sonra bir mesele kalmaz diye düşünüyorum.

Daha fazla kırıcı olmadan konuyu kapatıp bilgi paylaşımına devam edelim derim.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 3 Ekim 2017; 19:0:46 >
  • arkadaşlar, muhabbet amacını epey aştı, duruma müdahale etmeyen odesy kardeşe özürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum, iyi forumlar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.