Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.392
Cevap
63
Favori
156.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tr ye gönderim var, kupon kodu MERHABA girerseniz 10 euro daha düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler 646 indirimde amazon'da

https://www.amazon.de/gp/product/B00XLJ5OEO/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

daha önce de düşmüştü fiyatı ama ne kadardı o zaman sepete attığımda 395 euro tutuyor totlade herşey dahil vergi iade ediliyor mu acaba sonradan

İyi de TR'ye gönderim yapılıyor mu?

yapıyor sepete ekleyip devam edin

Merhaba,

Amazondan bir satıcıdan ürün aldım. Kargo bedeli yaxıyordu ancak gümrük masrafları ile ilgili bir bedel belirtilmemiş bu ürünün gümrük masrafı gelince direk bana yüklenecek ve gümrükte bekleyeceği anlamına mı geliyor, deneyimliler yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yurt disindan urun gelipte eskiden bahsediyorum yenilerde hic cesaret etmedim ama cok opuyorlar yada geriye yolluyorlar yollama parasinida senden kesiyorlar. Igrenc bi durum.
    Yoksa almanyada 656 modeli 449 euro

http://geizhals.eu/onkyo-tx-nr656-schwarz-a1422089.html?hloc=at&hloc=de&hloc=pl&hloc=uk&hloc=eu
  • Evet satıcısı amazon olmayan ürünlerin vergisine satıcı da amazon da karışmıyor.
    Ürün gelecek, gümrüğe takılacak, size mail atıp parasını ve vekaletname isteyecekler, parayı yatırıp gönderdikleri kağıdı imzalayıp geri yollayacaksınız, ürünü çekecekler, kapınıza getirecekler.
    İşler yolunda gittiğinde süreç bu şekilde işliyor.
  • Pioneer 1122 den Onkyo 626 ya geçtim henüz Onkyo yu kurmadım.1122 yi arkadaşıma hediye edeceğim.Galiba çok fazla bir artı olmsyacak 1122 den sonra 2 adet Magnat 2000 kule ile yoluma devam edeceğim 1500 tl yi geçmeyecek subwoofer tavsiyesi rica ediyorum.Epeydir ses sistemi konularını takip etmiyorum forumda yeni bir yenilik yeni heyecanla konuyu takibe başlıyorum.Herkese selamlar saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaferaxu kullanıcısına yanıt
    Arkadasiniz cok sansliymis

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Üstad ben şanslı mıyım??
    Onkyo 626??

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Üstad ben şanslı mıyım??
    Onkyo 626??

Maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon Pioneer 1022 olacaktı
  • zaferaxu kullanıcısına yanıt
    hocam sizede arkadasınız verdiyse sizde şanslısınız
  • Burdan DTL Elektronik teşekkür etmek istiyorum ilgi ve alakalarından kumandamı getirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Umarım doğru biri alır distribütörlüğü ve boşluğu kapatırlar. Ben şöyle bakıyorum olaya bir cihazın içinden (en azından marketlere girmiş duyulmuş markaların) Türkçe kitapçık ne zaman diğer dillerdeki standartlarda çıkar o zaman belki markanın buradaki temsili; 'temsili' olmaz..

Hocam, Ertekin yetkilileri diyorki, "Onkyo durup dururken temsilciliği iptal etti. Bende zaten servis ile ilgili problemler yüzünden Onkyo siparişi geçmiyorduk."
    "Şu aşamada ben temsilci değilim. Parasını Onkyodan alamayacağım bir işe niye gireyim?"

Bu gözle bakarsan haklı. Üreticinin malın arkasında durması lazım.
    Ha temsilcilik devam etseydi durum başka olurdu.

O zaman "arkadaşım ben anlamam sen bu adamın temsilcisisin, ben seni tanırım, ürünümü onar bu benim hakkım senin sorumluluğundur" derdik.

Şimdi diyemiyoruz. Demelimiyiz , dememelimiyiz onuda bilmiyorum.

Ben sonuçta ortada kaldım.
    1200 liraya insanlar anfi alıyorlar.
    Benden kart değişim bedeli isteniyor.

Almanya yetkili servis ile görüşüp kayıt açtırdım.
    Almanyada iseniz adresten alıp adrese teslim ediyorlar.
    Türkiyedeyseniz, Almanyaya gönderin, sorumluluk ve kargo size ait olmak koşulu ile onarıp teslim ederiz diyorlar.

Bizde şu an malın sahibi yok.
    Olsa sanırım işler yürüyecek.
    Ama yok.

• Bu arada son ihtimal Almanyaya tekrar yazıp , kartı Türkiye yada Almanyadaki bir adrese gönderirmisiniz diye sordum.
    Kart elimize ulaşırsa maliyetten tasarruf ederiz.
    Bakalım ne cevap gelecek.
  • Hakikaten uzunca bir süre burada olan bir markanın bu hale gelmesi üzücü gerçekten..

Sonuna kadar haklısınız. Sabır ve kolaylıklar diliyorum adınıza
  • Almanya yetkili servisten cevap geldi.
    Cihazı bize gönderirseniz ücretsiz onarımını yaptırıp size geri göndeririz diyorlar.
    Kargo ve risk bana ait tabiki.

Yedek parça gönderimi gibi bir uygulama yokmuş.

30 Kg alet. Almanya'ya gönderilir mi ? Şimdi onlar 3 hafta çalışmaz noel sebebiyle.
    Ne tutar? Başka dertlerle uğraşmak zorunda kalır mıyız?

Aklımda deli sorular...

Bilemedim.
  • rccol kullanıcısına yanıt
    onun kargo git gel dünya para tutar haberin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rccol

Almanya yetkili servisten cevap geldi.
    Cihazı bize gönderirseniz ücretsiz onarımını yaptırıp size geri göndeririz diyorlar.

30 Kg alet. Almanya'ya gönderilir mi ? Şimdi onlar 3 hafta çalışmaz noel sebebiyle.

Aklımda deli sorular...

Bilemedim.

Sen giderken götür
    Gelirken getir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rccol

Almanya yetkili servisten cevap geldi.

Aklımda deli sorular...

Bilemedim.

Selamünaleyküm

Almanya Amazon'a Onkyo 636 yolladım. Ptt kargo ile. 95 tl tuttu. Eğer dönüşü de bu civarda olursa gönderin hocam.
  • Servisin ücret talep etmemesine bile sevinemiyorsunuz ne kadar komik bir durum..

Buradan oraya gönderip gelmesi ağır basıyor, kolaylıkla elde taşınan birşeyde değil az değil hani ağırlık da. Kargo yukarıda yazanın 2 katı bile olsa değer aslında 400-500tl gibi yeterki sağlam gidip gelsin cihaz.

Board 1000tl üstü olunca kargo ücreti bir nevi servis ücreti gibi birşey olacak hesaplı yine de ama bir kere göndermesi var işte..

Noeli de hesaba katarsak şimdi yollasanız herhalde ocak ortası gibi gönderirler geri.
  • Arkadaşlar!

rccol arkadaşımız zaten zırt,pırt Almanyaya gidip gelen biri.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.