Şimdi Ara

Yeni Nvidia Ekran Kartı Driver'ları (163.71 Çıktı - 21.10.07) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
1
Favori
86.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekran optimizasyon sihirbazından gamma ayarlarını yaptım.yaptıktan sonra renkler bi garip geldi bana.acaba doğru renker bunlarda,biz yanlış olanları kullandığımızdan acayip mi geliyo acaba???
  • Deneyelim bakalım
  • az önce şunu öğrendim.bilmediğiniz yerlere girmeyin derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: RavENLoft

az önce şunu öğrendim.bilmediğiniz yerlere girmeyin derim

Dostum onu tekrar ilk haline getirmek için bir tuş yokmu.Varsayılan ayarlara getirmek için falan.
  • gamma ayarlarını düzelttim kendi istediğime göre ama özelliklerine bakarken oyunlar için kaydedilmiş farklı ayarlar var ona tıkladım hiç bişi sormadan değiştirdi ve eski halinede getiremedim bişeyler yaptım ekran rengi fena olmadı ama ayrıtnılı ayarları noldu bilmiyorum umarım bi sorun çıkmaz
  • bugün düşünüyodum
    sağol şimdi indiriyorum
  • ben indirip yükledım bile sunu söyleyeyım gözüm rahatladı yanı güzel
  • Evet arkadaşlar gerçekten güzel olmuş.Özellikle kontrol paneli çok hoşuma gitti.Herkes indirsin.Tabi Nvidia olanlar.

• Arkadaşlar bu arada bilmediğiniz ayarları fazla karıştırmayın.Bizim arkadaşın pc'ye format atacaktık.Atmadan önce bir karıştıralım dedik baya bozuldu hakkaten.Ama formattan sonra herşey normal oldu tabi.
  • süpersin kardes ellerine saglık

• ya kardesler bu driveri kurdum ben.ama salak driver benim nx6600 diamond edition kartımı sli kart olarak gordu warmı boyle sacmalık?bunu nasıl duzeltebilirim.yukarıda baya bi arkadas sormus.ama yine her zamanki gibi.kendini ilgilendirmeyen bir konu oldugu icin cvp yazılmamıs.forum eskiden daha iyidi diyorum baska da bişi demiyorm.artık millet sadece kendi derdine cozum arar olmus.

neyse yardım edenlere simdiden tesekkurler...
  • arkadaşlar şimdi kafamı kurcalyan birkaç sorum var. ona göre yükleyeyim. indirdim zaten. bekliyor öyle.

1. şu anki driverımın sürümünü nasıl öğrenebilirim.
    2. fx5200'lü bi kaç ark.da sorun olmuş bende de olursa eğer eski driver'ı yükleyebilir miyim.
    3. bunun bana ne gibi faydası olur.
    4. şu an pc'de yüklü olan oyunları oynayabilecek miyim. yeniden yüklemem falan mı gerekir.

cevaplayanlara teşekkür ederim şimdiden..
  • kardeş ellerine sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kivanc_Mac

arkadaşlar şimdi kafamı kurcalyan birkaç sorum var. ona göre yükleyeyim. indirdim zaten. bekliyor öyle.

2. fx5200'lü bi kaç ark.da sorun olmuş bende de olursa eğer eski driver'ı yükleyebilir miyim.
    4. şu an pc'de yüklü olan oyunları oynayabilecek miyim. yeniden yüklemem falan mı gerekir.

1- Masaüstünde boş biryere sağ tıkla özelliklere gir.Çıkan pencereden üstteki sekmelerden ayarlar kısmına gel.Sonra sağ alttaki gelişmiş seçeneğine gir.Açılan yeni pencerede üstteki sekmelerden bağdaştırıcıya gir.Ordan özellikler kısmına gir.Açılan yeni pencerede yine üstteki sekmelerden sürücü kısmına gel orada yazıyor.

2- Eğer bir sorun çıkarsa (ki bende çıkmadı) önce program ekle kaldırdan yeni olanı silersin.Sonrada diğer eski driver'ı yükleyebilirsin.

3- Oyunlarda biraz daha iyi performans alırsın.Örneğin birkaç arkadaş bu driver'ı kurmadan önce gölgeleri açtıklarında kasma olduğunu ama driver'ı kurduktan sonra bunun düzeldiğini söylemiş.

4- Oyunları yeniden yüklemen gerekmez.Hepsini rahatlıkla oynayabilirsin.

simonee vallahi senin sorununun cevabını bilmiyorum.Bu driver Win XP için.Belki ondadır.Sen en iyisi alttaki linkten gir bir bak.Belki senin sürücün başkadır.

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

• rietveld saolasın ama bende winxp kullanıyorum.ilgilendigin icin saol ama maalesef kullanmıyorum su anda driveri.baska surumu cıkarsa bi de onu deneriz.ne yaptıysam o sarı bilgi zımbırtısını kaldıramadım deli oldum.hayır bi de kendinden emin yani.sli ekran kartınız war 2. sini takmadıınız icin sli yapamıyoruz falan gibi oyle bir sey diyor.neyse bi dahaki drivera insallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: simonee

rietveld saolasın ama bende winxp kullanıyorum.ilgilendigin icin saol ama maalesef kullanmıyorum su anda driveri.baska surumu cıkarsa bi de onu deneriz.ne yaptıysam o sarı bilgi zımbırtısını kaldıramadım deli oldum.hayır bi de kendinden emin yani.sli ekran kartınız war 2. sini takmadıınız icin sli yapamıyoruz falan gibi oyle bir sey diyor.neyse bi dahaki drivera insallah

Heralde bu driver'dan kaynaklanan bir sorun.Bundan sonraki sürümlerde düzeltirler heralde.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orjinalden alıntı: Kivanc_Mac

arkadaşlar şimdi kafamı kurcalyan birkaç sorum var. ona göre yükleyeyim. indirdim zaten. bekliyor öyle.

1- Masaüstünde boş biryere sağ tıkla özelliklere gir.Çıkan pencereden üstteki sekmelerden ayarlar kısmına gel.Sonra sağ alttaki gelişmiş seçeneğine gir.Açılan yeni pencerede üstteki sekmelerden bağdaştırıcıya gir.Ordan özellikler kısmına gir.Açılan yeni pencerede yine üstteki sekmelerden sürücü kısmına gel orada yazıyor.

2- Eğer bir sorun çıkarsa (ki bende çıkmadı) önce program ekle kaldırdan yeni olanı silersin.Sonrada diğer eski driver'ı yükleyebilirsin.

3- Oyunlarda biraz daha iyi performans alırsın.Örneğin birkaç arkadaş bu driver'ı kurmadan önce gölgeleri açtıklarında kasma olduğunu ama driver'ı kurduktan sonra bunun düzeldiğini söylemiş.

4- Oyunları yeniden yüklemen gerekmez.Hepsini rahatlıkla oynayabilirsin.

simonee vallahi senin sorununun cevabını bilmiyorum.Bu driver Win XP için.Belki ondadır.Sen en iyisi alttaki linkten gir bir bak.Belki senin sürücün başkadır.

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

sağol hocam. bende sürücü sürümü 6.2.1.1 yazıyor. inşallah bir sorun olursa bulabilirim onu tekrar.

• Kivanc_Mac sen baya geri kalmışsın yaw.Senin sürümü 62.11'miş.Bu benim verdiğim 91.31 sürümü.Artık hesap et ne kadar eski olduğunu.Ayrıca bir sorun çıkmaz bence.

• format attırmıştım onlar yüklemiş abi şimdi yükledim herşey normal sorun yok gibi. oyunlara daha girmedim ama. bakalım inşallah iyi olur.
  • bu arada şimdi oyunlarda falan bir değişiklik yapmam gerekirmi. yoksa oyuna girince direk etki eder mi bu yüklediğim driver.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.