Şimdi Ara

===> Yeni Nokia X6 | nHD (640x360) - 32GB - 5MP - 1320mAh - <=== (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.843
Cevap
7
Favori
228.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zena

quote:

Orijinalden alıntı: speedyc

bazen cebimden çıkardığımda ekran yan yatmış oluyor, kolay kolay da düzelmiyor, bunun bi ayarı var mıdır?

Ayarlar => telefon => sensör ayarları => sensörler kısmında açık evet, altındaki bölüme girin oto ekran döndürmeyi kapatabilirsiniz

Ama böyle yapınca da hiç dönmüyo, bazen döndürmek istiyorum istiyorum ben bunu
  • quote:

quote:

quote:

bazen cebimden çıkardığımda ekran yan yatmış oluyor, kolay kolay da düzelmiyor, bunun bi ayarı var mıdır?

Ayarlar => telefon => sensör ayarları => sensörler kısmında açık evet, altındaki bölüme girin oto ekran döndürmeyi kapatabilirsiniz

Ama böyle yapınca da hiç dönmüyo, bazen döndürmek istiyorum istiyorum ben bunu

Symbian işletim sisteminin hatalarından bir diğeri.. Çözümü yok şimdilik. Böyle kullanmaya alışman gerek

• symbianda telefonu masanın üzerine koyduğunuzda asla ekrani dik bir şekilde kullanamazsnz illa ekran yan döner. Android en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

symbianda telefonu masanın üzerine koyduğunuzda asla ekrani dik bir şekilde kullanamazsnz illa ekran yan döner. Android en iyisi

Aynen bazen de güneşli havalarda birazcık sapıtıyor android forever yada ios
  • opera mini ile opera mobile arasında fark var mi? mobileı yükledikten sonra büyük sayfalarda devamlı olarak hafıza dolu uyarısı alır oldum. Geçmişi siliyorum sadece parolalara dokunmuyorm yine aynı. Hafıza dolu diyo. Bilgisi olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer90

opera mini ile opera mobile arasında fark var mi? mobileı yükledikten sonra büyük sayfalarda devamlı olarak hafıza dolu uyarısı alır oldum. Geçmişi siliyorum sadece parolalara dokunmuyorm yine aynı. Hafıza dolu diyo. Bilgisi olan var mi?

Arkaplanda açık uygulama var mı ?
  • quote:

quote:

opera mini ile opera mobile arasında fark var mi? mobileı yükledikten sonra büyük sayfalarda devamlı olarak hafıza dolu uyarısı alır oldum. Geçmişi siliyorum sadece parolalara dokunmuyorm yine aynı. Hafıza dolu diyo. Bilgisi olan var mi?

Arka planda açık uygulama olmasa dahi opera mobile da yüksek boyutlu web sitelerini açtığımda bende de yeterli hafıza yok sorunu meydana geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: android137

quote:

quote:

Arka planda açık uygulama olmasa dahi opera mobile da yüksek boyutlu web sitelerini açtığımda bende de yeterli hafıza yok sorunu meydana geliyor

Pardon şimdi anladım. Evet ağır websitelerinde açmıyor bende de.

quote:

symbianda telefonu masanın üzerine koyduğunuzda asla ekrani dik bir şekilde kullanamazsnz illa ekran yan döner.

Şuan masanün üzerinde, tüm sensörler açık ve dik pozisyonda Andorid güzeldir ona lafım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 8 Haziran 2011; 15:23:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem_06

Güncelleyen çıkar nasıl olursa bizde ona göre güncelleriz

Güncelleyebilirsiniz. Facebookdaki videolar oynatılabilir hale falan gelmiş. Bir sıkıntı gözükmüyor bende
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

symbianda telefonu masanın üzerine koyduğunuzda asla ekrani dik bir şekilde kullanamazsnz illa ekran yan döner.

Şuan masanün üzerinde, tüm sensörler açık ve dik pozisyonda Andorid güzeldir ona lafım yok

allahalla...
    yani sensörler açıkken masanın üzerine koyduğunda ekran yan yatmıyor mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

allahalla...
    yani sensörler açıkken masanın üzerine koyduğunda ekran yan yatmıyor mu?

telefonu ekran ne haldeyken masanın üzerine koyduğuna bağlı. Bir iki defa demedim eğer masa üzerine koyarken ekran yan dönemis ise masa üzerinde de dönmüyor. Ekran yan dönük bir şekilde masaya koydugumda masanın üzerinde de yan dönük şekilde kalıyor. Ne şekilde koyduysam o şekilde kalıyor düz zemin üzerinde.

• Hatsız modda çalışabilecek gps uygulaması var mı? Telefonda gps olmasının bir avantajı olmuyor ki, şebekeye bağlanmadan iş yapabilecek porgram var mı? Ovi mapsde hoşuma gitmiyor
  • quote:

Hatsız modda çalışabilecek gps uygulaması var mı? Telefonda gps olmasının bir avantajı olmuyor ki, şebekeye bağlanmadan iş yapabilecek porgram var mı? Ovi mapsde hoşuma gitmiyor

nokia bu olayı beceremiyor, şebeke bağlantısı olmadan gps'i hızlı bir şekilde kullanabileceğiniz bir program ben bilmiyorum, belki garmin falan olabilir, ama ovi maps benim gördüğüm en iyi gps uygulamasıdır:
  • Şu linkteki uygulamalar bizim x6 da çalışır mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_42262346/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42262346

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyc -- 12 Haziran 2011; 14:28:22 >
  • Çalışır
  • quote:

Şu linkteki uygulamalar bizim x6 da çalışır mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_42262346/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42262346

adam yazmış zaten x6 diye.
    ayrıca yükleyip çalışmasa da vi sorun olmaz tırsma
  • Benim Sormak istediğim x6 orjinal yazılımı yavaş peki custom yani modifiye yükleyenler de aynı sorun varmı ram ayarlaması falan yapıyorlar CFW kullannan varmı nasıl x6 hızı sanki 5800 daha hızlı gibi artık 5800 da şikayet yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

Benim Sormak istediğim x6 orjinal yazılımı yavaş peki custom yani modifiye yükleyenler de aynı sorun varmı ram ayarlaması falan yapıyorlar CFW kullannan varmı nasıl x6 hızı sanki 5800 daha hızlı gibi artık 5800 da şikayet yok

5800 mı

YETEERRR

x6 ile kıyas bile etmeyin, x6 son güncelleme ile çok hızlı ve stabil sürümüne geçmişti diye hatırlıyorum.

• Bu C6 da white light diye bir tema var onda çok hızlı menü geçişleri var. temanın boyutunun yüksek olması makinayı kasıyor gibi x6 mı 5800 demedim ben 5,0 mp kamerası olsun diye bu laneti almıştım ama iştesi var 5800 da toz girme olayı duydunuzmu? :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

Bu C6 da white light diye bir tema var onda çok hızlı menü geçişleri var. temanın boyutunun yüksek olması makinayı kasıyor gibi x6 mı 5800 demedim ben 5,0 mp kamerası olsun diye bu laneti almıştım ama iştesi var 5800 da toz girme olayı duydunuzmu? :))

Evet 5800da da toz girme sorunu var fakat telefonun ön kapağı o kadar çok kolay bir şekilde açıldığı için bu bir sorun olmuyor arkadaşda var girdiğinde hemen açıp temizliyor keşke x6da da öyle olsa hemen açardım

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.