Şimdi Ara

Yeni nesil konsollara indirim bekleyenlere kötü haber! Ek vergi süresi, yıl sonuna kadar uzatıldı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
9.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esasen ithalat kalemlerinde PC sistem ekipmanları yüzde dilimde daha yüksek rakamları gösterirken konsollar üzerine daha çok gidilmesi enteresan cari açık PC tarafında misli misli fazladır diye düşünüyorum

• Ben sırf bu vergi kısmını düşündüğüm için online anket çözerek amazon kuponu biriktirdim ve series x'i öyle sipariş ettim. şimdilik 210 euro ama 10 kasıma kadar daha kupon ekleniyor. Herhalde toplamda 260 euro falan daha ucuza gelmiş olacak :)

• Kabul edelim hiç kimsenin klavye dışında muhalefet olmaya g..t. yemez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece klavyede eylem yapan bir kuşaktan ve hayatında sendika bile nedir bilmeyen kuşak mı yapıcak ? sanmam....

• mhasturk kullanıcısına yanıt

o zaman sony ve microsoft konsolda Türkiyeden resmi olarak çekilir

her yer garantisiz kaçak ürünler olacak ek vergi koyanlar bu kadar akıllı

• ensei kullanıcısına yanıt

ben kestirdim zaten

• euro 9 olmus saka gibi halen konusuyolar cok iyimis hersey

• Jack! kullanıcısına yanıt

Ben gördüm, acayip bir şekilde vatandaşa kalkmış durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joven kullanıcısına yanıt

PCler iş ve eğitim için de kullanıldığı için genelde dokunmuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperepla -- 25 Eylül 2020; 5:41:28 >
  • son 17yıldır BU ülkede nezaman indirim olduki hep bindirim :S

• Suan gozumun onune ardalarin buraklarin ridvan dilmenlerin yetmez ama evet videolari gozumun onune geldi.

Zamaninda bunlara bir oy bile vermis adamlarin suan kusura bakmasinlar konusma haklari yok.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Tek adam değil % 52 + 1 . Milyonlarca kişi yapıyor hesaplarsan..

Sorun rejimin niteliği değil. Yanlış teşhis yanlış tedavi getirir. İktidara talip olanların doğru tahliller yapması lazım. Şu an başka bir adam / rejim de olsa değişmeyecek olan bir parametre var, onu bylup değiştirmeye cesaret edenler iktidara talip olsunlar veya eleştiride bulunsunlar, bıktık artık böyle sığ, popülist söylemlerden..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

kötü bir olayı, daha kötü bir olayla mı avutacağız?

ben ABD cici bir devlet, Trump yönetimi en iyi yönetim falan mı dedim?

bu bizim iç sorunuz. ABD'li vatandaşlar da memnun değillerse bir sonraki seçimde paketlesinler Trump'ı. zaten olay bu, önemli bir hakkımız var, fanatikliğe gerek yok.

Keşke dediğiniz gibi bizim iç işimiz olsa, keşke ABD den bize ne diye bilsek, Dünyanın yöneticisi ABD dir, bizler birer köleyiz. önce bu gerçeği göreceğiz. sonra elimizden geldiği kadar köleliğe direneceğiz.

Bir çok örnek var ama ben yeni haber olduğu için bu linki gönderiyorum.

https://www.donanimhaber.com/abd-huawei-in-turkiye-deki-faaliyetlerinden-rahatsiz--125338

• Seçimi bekliyoruz.

• Ataride alınmaz o eski SNES NES GBA gibi konsollarda uçuk fiyatlı kuruluşlar :)) onlar retro Ağa nadir ürün konumunda ve daha pahali

• Ülkemiz Sony den daha fazla para kazanıyor ek olarak tamı tamına 650 euro alıyor ve bedava çok sinir bozucu.

• zaten gelip de sonradan vazgeçilen bir vergi oldu mu bu memlekette, bknz. 99 depremi ile hayatımıza giren ÖTV.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Tek adam değil % 52 + 1 . Milyonlarca kişi yapıyor hesaplarsan..

Sorun rejimin niteliği değil. Yanlış teşhis yanlış tedavi getirir. İktidara talip olanların doğru tahliller yapması lazım. Şu an başka bir adam / rejim de olsa değişmeyecek olan bir parametre var, onu bylup değiştirmeye cesaret edenler iktidara talip olsunlar veya eleştiride bulunsunlar, bıktık artık böyle sığ, popülist söylemlerden..

anlamazlar hocam yorma kendini tüm dünya karşı bize..hainler işte. c:/ ironi kapat

17 yıl olmuş ama değişen bir şey yok...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.