Şimdi Ara

Yeni nesil için hangi konsolu alamayı düşünüyorsunuz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Yeni nesil için hangi konsolu alamayı düşünüyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 7.7.2013)
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilgiğiniz gibi yeni nesil konsollar tanıtıldı ve bir çok kişi şimdiden seçimini yaptı.
    Benim düşüncem Türk konsol oyuncu camiası olarak tek bir konsolda yoğunlaşmamız gerektiğidir.
    Ps4 yada XboxOne her hangi biri olabilir.
    Bunu yeni nesil konsolarda daha fazla bölgesel içerik ve daha çok Türkçe dil destekli oyun görmek için isitoyrum.
    Şöyle bir gerçek varki Microsoft bu konuda çok yetersiz ve Türkiyeye 3. sınıf oyuncu kitlesi olarak bakıyorlar, öte yansan Sony'nin bölgesel anlamda yatırım ve çalışmalarını taktir ediyorum. Adamlar pek fazla satılmayacak oyunları bile Türkçe seslendirme yapıyorlar yeri geliyor.
    Şimdi şöyle bir tezim, şuanda Sony tüm bu çalışmaları bölgesel içerikleri, Türkçe seslendirmeleri vs. 10 kişi (sallıyorum) için yapıyor. Demekki 20 kişi olsak adamlar göbek atata atata yapacaklar.
    Microsoft cephesinde durum nasıl bilmiyorum, Xbox sahibi değilim lakin 1 sene öncesine kadar adamlar Türk oyuncularını adamdan bile saymıyordu. Ne zaman Xbox360'ın devri kapanmaya başladı, yeni nesil dedikoduları aldı başına yürüdü işte o zaman biz artık remi oalrak Türkiyedeyiz dediler. :D (''Komik'' - içimden sinsice üldüm.)
    Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda hep birlik olamak daha iyi değilmidir?
    Şöylede bir durum var ben xboxtan şaşmam, kardeşim halo gibi exclusive bir yapımı ilk oynundan itibaren oyunyorum diyenlere sözüm yok.

• Playstation konusuna açıldığından ne derece etkili bir anket olur bilemiycem,
    Pleysteyşın dört...
  • Şuanlık PS4.
  • dunyanin yüzde 70% Ps 4
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.