Şimdi Ara

Yeni nesil bunları bilmez dediğimiz oyunları yazıyoruz[TOP-3-SSLI!] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
1.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksi98

14 yaşındayım ama efsaneleri bilirim.NFS U2,Wolfenstein,Duke Nukem,Gow,jak and dexter ve Crash Bandicoot!

Üzgünüm ama asla o tadı alamıyacaksın ama kardeşim.
    Call of duty 1 ve 2 MoH ve MoH Allied A. Fear,Doom,tanks99 ve 999İN1 KASETLERİ(MÜMKÜNATI YOK ALAMAZSIN)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesil bilmiyor bi senin neslin biliyor diye üstün ırk olsun şimdi sen.

•  Yeni nesil bunları bilmez dediğimiz oyunları yazıyoruz[TOP-3-SSLI!]

bir neslin çürüdüğü oyun. sonra knight filan geldi sonraki nesil onlarla çürüdü. her ne kadar çok oynamak istesemde aoe yi bi türlü beceremiyorum. öğretecekler pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceroo -- 5 Eylül 2015; 22:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon tr

Yeni nesil bunları bilmez dediğimiz oyunları yazıyoruz[TOP-3-SSLI!]

İLK RESİMDE TAÇ ÇİZGİSİNDEN TOPU SÜRÜNCE KİMSE YAKLAŞAMIYORDU

• volfied
    Ultima Online
    captain tsubasa( sega oyunu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElveNLorD -- 5 Eylül 2015; 22:14:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BruceWayne-

Yeni nesil bilmiyor bi senin neslin biliyor diye üstün ırk olsun şimdi sen.

alın bunu buradan

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival.

quote:

Orijinalden alıntı: -BruceWayne-

Yeni nesil bilmiyor bi senin neslin biliyor diye üstün ırk olsun şimdi sen.

alın bunu buradan

Uza

• Mortal Combat 1, Galaksian,Contra, Road Figther.
  • NFS2SE,3,4,5
    Test Drive 5,6
    Gran Turismo 1,2
    Mortal Kombat 3,4
    Doom 2

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival.

quote:

Orijinalden alıntı: aksi98

14 yaşındayım ama efsaneleri bilirim.NFS U2,Wolfenstein,Duke Nukem,Gow,jak and dexter ve Crash Bandicoot!

Üzgünüm ama asla o tadı alamıyacaksın ama kardeşim.
    Call of duty 1 ve 2 MoH ve MoH Allied A. Fear,Doom,tanks99 ve 999İN1 KASETLERİ(MÜMKÜNATI YOK ALAMAZSIN)

Doğru söylüyorsun hocam.Eskilerin oyunlarına,gamerlarına bakıp şimdiyi görünce ağlayasım geliyor.playstation 4 fanıyım, ama utanmasalar ps4 te gökyüzünde 7 tane kuş var xbox one da 4 tane, ps4 daha iyi diyecekler.

• 1-Sanitarium
    2-Prince of persia 3lemesi
    3-NFS 2,3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00A01D70E -- 5 Eylül 2015; 22:23:18 >
  • Çok geç bilgisayarım oldu, eski oyun diyince arkadaşların akrabaların evinde oynadığım oyunlar aklıma geliyor. Misafir çocuğu muamelesi gördüğüm zamanları hatırlıyorum yanımda saatlerce oyun oynarlardı bana sıra gelince ısındı deyip kapatırlardı hay gidi günler hey İlk bilgisayarım internet kafesini kapatan akrabamdan geldi 2. eldi ama içi oyun doluydu o zamanlar Gta 4 yeni çıkmış olmasına rağmen ben Medal of Honor'un ilk oyununu, Wolfenstein'i, Carmageddon'u oyunuyordum oynarken o kadar zevk alıyordum ki sabahın 6'sında bilgisayarı açtığım zamanlar oluyordu. Benim için efsane oyunlar bunlardı grafik, oynanış hiç bişe önemli değildi mario bile oynasam sonuçta kendi bilgisayarımda oynuyordum kimse ısındı diye kapatmıyordu, kimse bu kadar yeter bozulacak demiyordu, kimse ona tıklama bunu yapma demiyordu o his o kadar güzel bir histi ki o zaman oynadığım oyunlardan çok o histen keyif alıyordum. Bilgisayarın durumu yüzünden Gta Sanandreas'ı oynayıp oyun defterini üzülerek kapattım olur da bir gün iyi bir bilgisayar toplarsam her seri oyunu en baştan sonra bitirmeye çalışıcam ama o ilk günlerde aldığım keyfi alamayacağımdan adım gibi eminim.

• Revolt , Trackmania , BF1942 , Morrowind...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vern Schillinger

Beyler bi oyun vardı küçükken hep oynardım bilen var mı
    Biz açık alan gibi bir yerdeydik sabit yerimizde duruyorduk etrafa kamyonlarla ya da paraşütle askerler geliyordu onları vuruyorduk bazen gece oluyordu işaret fişeği falan atıyorduk

oyunu çok iyi hatırladım ama ismini hatırlayamadım

• God of War ne zamandan beri efsaneler arasına girdi?
  • Isimlerini bilsem ah neler neler oynadım ilk dönemlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Çok geç bilgisayarım oldu, eski oyun diyince arkadaşların akrabaların evinde oynadığım oyunlar aklıma geliyor. Misafir çocuğu muamelesi gördüğüm zamanları hatırlıyorum yanımda saatlerce oyun oynarlardı bana sıra gelince ısındı deyip kapatırlardı hay gidi günler hey İlk bilgisayarım internet kafesini kapatan akrabamdan geldi 2. eldi ama içi oyun doluydu o zamanlar Gta 4 yeni çıkmış olmasına rağmen ben Medal of Honor'un ilk oyununu, Wolfenstein'i, Carmageddon'u oyunuyordum oynarken o kadar zevk alıyordum ki sabahın 6'sında bilgisayarı açtığım zamanlar oluyordu. Benim için efsane oyunlar bunlardı grafik, oynanış hiç bişe önemli değildi mario bile oynasam sonuçta kendi bilgisayarımda oynuyordum kimse ısındı diye kapatmıyordu, kimse bu kadar yeter bozulacak demiyordu, kimse ona tıklama bunu yapma demiyordu o his o kadar güzel bir histi ki o zaman oynadığım oyunlardan çok o histen keyif alıyordum. Bilgisayarın durumu yüzünden Gta Sanandreas'ı oynayıp oyun defterini üzülerek kapattım olur da bir gün iyi bir bilgisayar toplarsam her seri oyunu en baştan sonra bitirmeye çalışıcam ama o ilk günlerde aldığım keyfi alamayacağımdan adım gibi eminim.

benimde aynı şekil ama allahtan ps2 vardı idare ediyordu.birazda ben oynayablirmiyim ? demekten midem bulanıyordu artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

bir neslin çürüdüğü oyun. sonra knight filan geldi sonraki nesil onlarla çürüdü. her ne kadar çok oynamak istesemde aoe yi bi türlü beceremiyorum. öğretecekler pm

Age of Empires II'yu özlediğim kadar hiçbir oyunu özlemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

God of War ne zamandan beri efsaneler arasına girdi?

benim efsanem belkide ilk defa peder oyun başında sabahladığı içindir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.