Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yeni....!!! MOTOROLA E398 detaylı inceleyin..!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> yeni....!!! MOTOROLA E398 detaylı inceleyin..!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11007 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    732 Mesaj
    gorunuss acısından t610'u andırıyor ozellikleri mukemmel
    |
    |
  • Yüzbaşı
    612 Mesaj
    Özellikleri harbiden canavarmış ama umarım motorola kendini aşabilmiştir.Hayal kırıklığı olmasında!
    |
    |
  • Yarbay
    2440 Mesaj
    abi e365 aldık iyi tlfon bana göre tek eksiyi java yok şimdibu yeni modeli görünce düşündümde almakta biraz acelemi ettim acaba [wand]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    612 Mesaj
    ne acelesi kardeş bence çok geç kaldın ve gereksiz bir telefonu edindin gibi geliyor bana bende vardı sattım ve inanki kurtuldum diye düşünüyorum başlarda çok güzel bir telefonmuş gibi geliyor insana ama sonra anlıyosunki çok iyi değil!
    |
    |
  • Binbaşı
    1434 Mesaj
    motorola nın telefonlarını hiç sevmem o yüzden bunu da pek sewmedim
    |
    |
  • Yarbay
    2440 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Kundun</i>
    <br />ne acelesi kardeş bence çok geç kaldın ve gereksiz bir telefonu edindin gibi geliyor bana bende vardı sattım ve inanki kurtuldum diye düşünüyorum başlarda çok güzel bir telefonmuş gibi geliyor insana ama sonra anlıyosunki çok iyi değil!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    kardeş doğru söylüyosun şimdi ben bunu satmaya kalksam çok zarar ederim onun için birazdaha bekliyorum bakalım düşeş bi 6600 ve ya Ngace düşürebilirsem ikisinden birini alıp bunuda babama hediye etcem
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,267
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.