Şimdi Ara

Yeni mondeo mu passat mı? Çok Acil !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
1
Favori
8.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kkvan

Arkadaşım 1.6 turbo benzinli otomatik ınsignia alın. En optimum seçim bu. Passata sakın bulaşmayın.

İnsignia kasa ve tasarım olarak pek hoşuma gitmiyor. Hyundaiye benzeiyorum
    Ama F/P aracı olduğu kesin. Yakıt 14-15 yakanlar var bu çok korkunç
  • 2. el dsg saatli bomba, 3-4 sene binemeyebilirsiniz.
  • Yeni kasa mondeo varken neden eski kasa Passat alacaksın hocam ?
  • dsg şanzıman hakkaten bu kadar bu kadar sorunlu mu. forumda açılmış bir konu var mı sorun yaşayanlarla ilgili.

hem şirkette kullanılan dsg lerde hemde arkadaşlarımda bir problem çıkmadı. inşallah çıkmaz tabi :). ama km leride 100 bin üstünde hepsi.

ya gerçekten sorun var yada herkes forum da birkaç kişinin etkisiyle yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B8 passat sahibi olarak 2 si arasindan yeni olmasi sebebiyle mondeo ancak mondeoda sizi yipratacak tuketim degerleri acisindan. D sinifi genisligi sunan dizel otomatik octavia + garanti uzatmada bence bir secenek olabilir gerci illa d sinifi demissiniz ama.

• al al dsg passat al da gör dünyanin kac bucak oldugunu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen haklisiniz hocam benimde tanidigim 3 4 kiside var kimsede bir sikinti gormedim.Halada ayni seyi soyluyorum tekrar olacak ama Vag grubunun otomatigi cok satildigi icin ariza sayisi duyuluyor orana vurdugumuz zaman eminimki cok yakindir diger firmalarla korku varsa 0 alan arkadaslar garanti uzatsinlar icleri rahat eder.

• timmydncn kullanıcısına yanıt
    sanırım bu forumda 15 yaşından 70 yaşına bilen de yazıyor bilmeyen de, onun için buradaki fikirleri okumalı ama çok etkisinde kalınmamalı bence

en güzel yorumlar aracı alıp binen kullanan ve yorumlarını aktaran arkadaşların konuları

1 aydır araç arıyorum bura daki konulara göre almayı düşündüğüm hiçbir araç alınmıyor almak mantıklı değil, forum ahalisi hangi araçlara biniyor acep, sanırım hepsinin km leri 50 bin altı hatasız boyasız sorun çıkarmayan ve çok tutulan araçlar

neyse gereksiz oldu yazılar hayırlı günler herkese :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimefe -- 16 Ocak 2016; 12:02:34 >
  • hocam en iyisi gidin görün iki aracı en çok hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın. ailenize de danışın sonuçta aracı siz kullanacaksınız. ben de dahil buradaki çoğu kişi bu iki aracı da kullanmamıştır sahip olmamıştır. arkadaşın aracına 2 dk oturmakla olmuyor yorum işi :)

• tartekin kullanıcısına yanıt
    Mondeo da powershıft var dıye bılıyorum. Dsg kadar sorunlu oldugu soylenıyordu. Kaldı kı her dsg ya da powershıft bozulacak dıye bır sey yok. Dsg performans olarakta daha ıyı denılıyordu. Yenı passat olsa onu derdım ama eskı kasa yerıne yenı mondeo alırdım. Tasarımı hakıkaten cok guzel. Ozellıkle karsıdan gelırken cok guzel gorunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 16 Ocak 2016; 12:08:17 >
  • Kafayı yicem en son sıfır passat buldum trendline.
    88 bine metalik gri renk (katalog rengiymiş) 2015 model
    Bide 86 bine saks mavisi

sıfır mı alsam acaba 8-10 bin kredi çekip diye düşünmeye başladım
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Ben manuel + birkac opsiyon ekletmistim ayni araca katalog rengi tungsten gridir harikadir. Saks mavi dddiginizde harvard mavi oluyor hocam. Tungsten grinin opsiyonumu var neden 2 bin pahali ?

• 70 80bin verip benzini dusunmek kusura bakmayin ama kafasizlik olur biraz. Onca para verdikten sonra dizel alinir. Yilda kac km yapilirsa yapilsin. Az binsende dusuneceksin yakiti cok binsende

• 70-80 verip c sınıfı dizel almaktan iyidir
  • timmydncn kullanıcısına yanıt
    Blutot varmış bişey daha var dedi ama çıkaramadım.

Beyaz istiyordum ama beyazdan daha güzel bi renk diyor bayii
    gidip görmem lazım
  • Tam tersi o kadar para verdikten sonra motor sesi dinlememek lazım tarla sürer gibi ses veren dizel mantıklı değil. Performans farkı, vergi, bakım masrafları da cabası. Dizel git gide mantığını yitiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psman kullanıcısına yanıt
    Klasik tork konvektörlü otomatik şanzımandan şaşmam..Diğerlerini silah zoru ile bile kimse aldıramaz..Ancak çift kavramalı otm. şanzımanlarda en az sorun Renault'taki EDC de var gibi duruyor
  • baba0392 kullanıcısına yanıt
    O kisim bir bakima dogru. Ancak ust seviye araclar yalitim konusunda epey iyiler. Dolayisiyla dizel bir sorun degil bence. Tabi yine kisiden kisiye gore degisir. Maddi durumu iyi olan adam icin yakit ve arac zaten sorun degil. Ama maddiyat sikintiliysa yakit da sikinti. E arabayi aldin kapida yatirmanin da manasi yok

• İlla "satarken de zorlamayacak ve zarar ettirmeyecek"se Passat. Değilse Mondeo.
  • Burada herkes mondeo dese de siz gidip passat alacaksiniz eminim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.