Şimdi Ara

Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
6
Favori
16.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka siteden merkezi sistem nasıl sinyal aliniyorki alındi diyelim.o sitede digiturk kullanan hiç yokmu oda aynı sorunu yaşar.tv senin kaç yıllık,tv ayarlar kısmına gir güncelleme kontrol et.guncelleme varsa tv yi güncelle sorun çözülür umarım.cevrende sağlam tanıdığın uyducu varsa sor derim.anroid tv uydu kurulum yada turksat şebeke arama frekanslari var.manuel kurulum yap.turksatta ne kadar kanal varsa bulur.600 fazla radyo tv var.hepsi çıkıyor.4k çıkmıyorsa çanak kurulum şart görünüyor.11305 turksat 5b frenkansi yeni aktif edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 26 Eylül 2022; 16:56:14 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben dahil sitede herkes aynı sorunu yaşıyor. Yetkili kişi ile görüştüm, bizim sitemizde sistemin bu lekilde olduğunu anlattı. Tv olarak philips android tv pml9506 kullanıyorum. Yeni bir cihaz. Benim için beklemekten başka çare yok ne yazıkki. Bir tp boşalırsa eklermisin dedim, ok dedi. Diğer seçenek 4k kutular çıkınca digitürk ün kendisinin eklemesi. Dün size söylemiştim benim frekansım ve sizinkiler tamamen farklı.

• fafafa F kullanıcısına yanıt
    Hocam senin için uydu arkadaşa fikir danistim.phlips tv duyunca illa etti lanet etti çok sorunlu dedi.uyelik modül mu kutu mu senin kutu deme şansın varsa kolay kurulum dan turksat arama yap bide öyle dene.farklı bir cihaz 4k ayarı senin ayarlarda varmi bakarmisin. Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı! Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 26 Eylül 2022; 17:11:30 >

• Modül kullanıyorum, tuksat tarat yoksa manuel ekle bizde çalışmıyor. Bekleyeceğim artık.

youtube bunu bil izle büyük ihtimal sorunun çözülecek.adim adım izle ona göre ayarlarını yap. Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 26 Eylül 2022; 19:48:22 >
  • sitede böyle bi frekans sistemi olduğunu ilk defa duyuyorum. neyse

Hocam bende de sony abdroid tv var. ben de 11305 deki tüm kanallar geldi ama digitürk 4k yok. Yani tv listeye eklemiyor. diğer kanllarda sıkıntı yok. Bence dahili androidlerde bi sıkıntı var.

Nereden tahmin ettin dersen Çünkü başka bi android uydu alıcım var orada geldi digitürk 4k ve tüm 11305 deki tüm kanallar. Antende de sorun yok anlayacağın.

Ama gel gelelim sony android tv digitürk 4k yı eklemiyor.

• ozen yuksel O kullanıcısına yanıt
    Sony anroid tv nin 4k destegi yokmu.

• ozen yuksel O kullanıcısına yanıt
    Sizde çıkan frekanslar bendekilerden farklı. Sistemi kuran firma ile görüştüm direkt olarak 4k kanalın bizde olmadığını söyledi. Tkgs nin bende çalışmama sebebi de ortaya çıkmış oldu. Bitişiğimizdeki sitede turksat sistemi var ve orada durum farklı diye anlattı. Ben de ilk defa duymuş oldum. İztv 4k gayet iyiydi, maçlar da fena değildi ama benim açımdan yapacak birşey kalmadı beklemekten başka. Neyse diye yazdığınoz için bu bilgileri ekleyeyim dedim. Yoksa bir frekansı girip taratmak çokta uzay mühendisliği değil gibi. Eutelsat varken mdu dönüşüm frekanslarını girerek tek tek bütün kanalları 4k dahil olmak üzere aynı tv de seyrediyordum ve dönüşüm frekanslarını bildikten sonra çok kolaydı.

Tkgs olayı saçmalık firma kendine göre tp belirleyemez senin tv kaynaklı sorun çanak uydudan sinyali alır switch dağıtır kablo ile tv bağlantı yaparsın o youtube videosu ekran resmi koydum bakmamisin bile Sony Philips anroid tv ler bu konuda sorunlu.turkey forum bak orda bile aynı şikayeti yasiyan çok. Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı! Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı! Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı! Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 26 Eylül 2022; 22:35:56 >

• Eutelsat üzerindeki 4k yayını buldum ve kanal listesine eklendi.11554 v 27550 frekansı. Digiturk 4k
    Bilmiyorum herhalde eutelsattaki 4k ile Türksat takı 4k aynıdır.
    Tv'de sorun olsa eutelsat takı yayını da bulamazdım.
    Ama o da yakında kapanacakmis

Sony 55xe8577 cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mariano3 kullanıcısına yanıt
    120tl verdiğinizde ertesi gün geçebilirsiniz modüllü üyeliğe. 4k’yı da yavaş yavaş öğreniyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • burhan21 B kullanıcısına yanıt

120 tl neyin ücreti hocam.

• Kutulu üyeliği varmış arkadaşın ona cevaben yazdım. Kutuludan modüllü üyeliğe geçmek için 120 lira alıyorlar kurulum ücreti adı altında

aydınlattıgın ıcın tessekur ederım.

• Arkadaşlar yaklaşık 2 ay evvel kutulu üyelik yapmışlardı şimdi modüle geçmek istediğimi belirttim 120 lira ücreti var dediler ne yapmak gerekir siz ne yaptınız acaba söylermisiniz ?

Evet banada aynısını söylediler . Yeni Samsung panele geçtim modül üyelik istiyorum diğer kanallarada bakmak için açıkçası digiturk kutuya mahkum kalmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan_48 -- 27 Eylül 2022; 17:13:41 >
  • 4K demeye bin şahit ister. 😄
    Şaşırmadık tabii ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten denildiği kadar varmış. Şuan Adanademirspor Gs maçı 4k yayını hd kanaldan hiç bir farkı yok. Yazık aynı yayını verip 4k logosu koyunca 4k olmuyor. Bein sport HD3 te ingiltere ligi maçını izliyorum cam gibi görüntü var 4k ya yakın bizim sözde 4k kanala açıyorum yanında çamur gibi kalıyor görüntü. Adamlar ülkeye göre muamele yapıyor . Sıkıysa bunu fransada yapsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deppechemode45 -- 1 Ekim 2022; 22:12:15 >
  • deppechemode45 D kullanıcısına yanıt
    Ben çim detaylarını bile net görüyorum. Bence çok iyi kalitede yayın. Herkesin sistemi farklı tabiki

• oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt
    Tv niz nedir acaba

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.