Şimdi Ara

Yeni Modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dükkan ile ev arası fotoğraftaki kadar bir mesafe var. Ben evimdeki interneti, dükkanda kullanmak istiyorum ve bunun için de yeni modem alacağım. Ama modemler hakkında pek bir bilgim yok. Nasıl bir modemle şu mesafeden evimdeki internetten en iyi şekilde yararlanabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 29 Haziran 2018; 18:50:14 >

• Mesafe baya fazla herhangi bir modemin o mesafeye yayın yapabılecegını zannetmıyorum bu cihazlardan almanız lazı

https://www.hepsiburada.com/tp-link-cpe510-5ghz-300mbps-802-11n-a-13dbi-yuksek-kazanimli-dual-polarize-pasif-poe-destekli-dis-mekan-cpe-access-point-p-BD802221
  • eğer video izlemek internette birşey izlemek için bunu istiyorsanız bi tane wireles alıcısı alın alıcıyı dükkannınıza koyucaksınız modeminizide eğer camın yakınında değil ise cam yakınına getirin bilgisayariniza wireless alıcıyı takıp evdeki modemin sinyalini en iyi şekilde alabilecek yere koyun önü boş olucaği için heryerde iyi çeker büyük ihtimal eviniz eğer fotoğrafını çektiğiniz binanın arkasında kalıyorsa bu işlem bir işe yaramaz ama yüzü bu tarafta ise işe yarar ben arkadaştan internet alıyordum aşırı sağlikli olmuyordu ama oluyordu hiç yoktan iyiydi
  • balkona verici dükkanın dışına alıcı koyun 2 diş falan çeker belki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.