Şimdi Ara

HarleyDavidson Custom Create mobil Boombox.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
4
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    instagram follow@https://instagram.com/p/BTQlbuEDm1E/https://instagram.com/p/BTQrbGMA4LM/

Bundan böyle, bu başlık altında, tamamen kendime ve firmama ait olan özel tasarım kablosuz bağlantıya sahip portatif veya sabit müzik çalarları paylaşacağım.

Herhangi bir sorunuz olursa hiç çekinmeden bilgi alışverişinde bulununuz.
    Whutsupp üzerinden olursa daha hızlı iletişime geçebiliriz.
    İletişim için whutsupp 05553991656 Serhat

Sound test video

Trigonus 2.1ch desk üstü kablosuz hi-fi müzik kutusu

Dual Cube 3" midwoofer ve 1" JBL Titanium Neodium magnet tweeters. + 6" Xetec subwoofer ile takımladığım bu modeli,

Yine özel olarak modladığım tpa 3116d2 D Class anfi ile sürdüm. Anfinin verileri 2x50w +100w şaklinde,

Ancak bu değerler tabiki peak olarak doğru. ve %10 THD oranında 26v besleme ile.

Benim özelleştirdiğim sistemde ise, 25v besleme ile 2x20w + 65w RMS %0,05 THD oranında sürmekteyim,

Bluetooth reciver olarakta TP Link NFC 4.1 kullandım.

Ses gayet temiz bluetooth un sebep olduğu bir dip gürültü de yok.

Ürünün hesaplamaları testleri yaklaşık 6 ay kadar sürdü, sesini dinlediğiniz zaman çok memnun olacak performansına şaşıracaksınız.

Üstelikte çok kompakt bir yapısı var, ürünün ölçüleri sadece 60 x 13x17cm ayak yüksekliği hariç.

Ürün komple hush kontra plaktan üretildi 1. sınıf ve en pahallı üründür.

Tamamı ile elde nakış gibi işlenerek üretildi.

Besleme olarak ise 2 adet smpt güç kaynağı kullanıldı, 24v ve 5v luk.

Boyası verniği zımparası en ince ve detaylı şekilde yapıldı.

Hem yer kaplamasın hem hi-fi tadında olsun diyorsanız mutlaka dinleyip tercih yapmalısınız,

Ses kalitesi ve estetik olarak, Kıyaslayabileceğiniz ürünler, Vifa Stockholm , Klipsch Stadium,

JBL Authentic L16 gibi bir kaç ürün var, diğerlerini emsal kabul etmiyorum, tabiki tamamen subjektif olarak.

Genel özellikler :

FREKANS TEPKİSİ : 28Hz - 22 kHz @ +/- 6dB

Güç Rms @ %0,05 THD : TOTAL 105W

Hassasiyet : 84db 1m/1w

Bağlantı : Sadece Bluetooth 4.1 NFC

Ebatlar : 60 x 13 x17 cm

Ağırlık : 9kg net.

Not : Ses kalitesini yaklaşık olarak test edebilmek için mutlaka iyi bir kulaklıkla dinleyin
    Fiyat :

Trigonus audiophile soundcheck

How is made

LG REVO

Ürün tamamen tarafımdan tasarlanıp elde üretilmiştir.
    En kaliteli kontra , Hush kullanılmıştır, 12mm.. H4 sıfır alınarak hiç kullanılmadan dağıtılmıştır.
    Bunun dışında orjinal elektronik aksamda herhangi bir yükseltme yada müdahale olmamıştır, fabrika verileri geçerlidir.
    ebatlar ve ağırlık : 10cm x 14,3cmx 39,3cm, 2,3kg

Hem üretim hemde ses testi için farklı videolar hazırladım ve youtube linklerini koyuyorum,
    herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESAJANS -- 5 Temmuz 2022; 14:33:36 >

• çok etkilendim el işliği olması süper çok becerikli ellere sahipsiniz belli mükemmel ürün olmuş bütçe olsa da alsak. Bende Antalya da yaşıyorum tanışmak ve bazı konularda fikrinizi almak isterim. Saygılarımla hayırlı satışlar.
  • Teşekkür ederim müsayit olursak elbette tanışıp sohbet etmek isterim, zaten iletişim numaramı ilana koydum
  • Başarılarınızın devamını dilerim
  • Çok hoş tasarımlar, başarılarınızın devamını dilerim.
  • Tek kelime ile süper süper süper. Bir konuda uzmanlaşın diye salık veririm insanlara. Ekmek uzmanın elinde derim. Siz bu kaideyi LAYIKIYLA yapmış hatta az da üstüne çıkmışsınız belli. Başarılarınızın devamını diliyorum.

NOT. Gercekten iyi bir kulaklıkla iyi bir "kulağa" sahip insanlar için "fark" hissedilir olmuş. Herkese tavsiye ediyorum mutlaka videoları seyredin. Müziğin son halini görün. Hasta olacaksınız eminim.
    SAYGILAR-BAŞARILAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

Tek kelime ile süper süper süper. Bir konuda uzmanlaşın diye salık veririm insanlara. Ekmek uzmanın elinde derim. Siz bu kaideyi LAYIKIYLA yapmış hatta az da üstüne çıkmışsınız belli. Başarılarınızın devamını diliyorum.

NOT. Gercekten iyi bir kulaklıkla iyi bir "kulağa" sahip insanlar için "fark" hissedilir olmuş. Herkese tavsiye ediyorum mutlaka videoları seyredin. Müziğin son halini görün. Hasta olacaksınız eminim.
    SAYGILAR-BAŞARILAR.

Nezaket ve övgü dolu pozitif yorumlarınız için teşekkür ederim.
  • HarleyDavidson Custom Create mobil Boombox.Serhat HEKIMOGLUyoutube
    Harley Davidson Bluetooth boombox Tamamen benzersiz bir taşınabilir hoparlör yada müzik kutusu. Hiç bir benzeri yok. Harley Davidson ismini koymak benim düşüncemdi. Görünümü, bu ismi koymama sebep oldu. Bluetooh 5.0 kullandım. 2 adet mono tpa 3116 anfi kullandım. Pasif ton filitresi ve kendi tasarımım olan vu-metre. 6mm lik mdf katmanlar ve 14mm lik hush kontra ön ve arka kapak. Bu boombox 16,8v 18amp li-on güç kaynağı ile beslenmekte. step-up converter ile 22v da kullanıyorum.Harley Davidson 5" 2 way stage 3 compenentler var.2 ohm da sürülüyorlar. Bu değerlerde sanırım +200w rms toplam çıkışa ulaşmakta. Kutu tasarımı bass-reflex. Gördüğünüz üzere kutucuklardan oluşuyor. İnşaası matrix yapıda. Daha önce bu tip bir sistemde kullanıldığını sanmıyorum. Muhtemeldir ki ilk kullanan benim. Gördüğünüz gibi herşeyiyle farklı bir cihaz. Sonraki videolarda kendi özgün sesinide dinleteceğim. Şimdilik bu kadar. A totally unique portable speaker, or music box or boombox whatever u call it. There is no similar. It was my idea to name it Harley Davidson because, Its looks like a cool motorbike like a harley :D .. got me to name it. I used a bluetooth 5.0 receiver. I used 2 mono tpa 3116 amps, Passive tone filter and my own design vu-meter. 6mm MDF layers and 14mm hush contra front and back cover. This boombox is powered by a 16.8v 18amp li-on power supply. I am also using 22v with step-up converter. Harley Davidson 5" 2 way stage 3 components speakers. They are driven at 2 ohms. At these values, I think it reaches +200w rms total output. Box design bass-reflex. As you can see, it consists of boxes. Its construction is in matrix structure. I don't think it has been used in this type of system before. I'm probably the first to use it. As you can see, it's a completely different device. In the next videos, I will listen to his original voice. That's all for now. TIKLA : https://bit.ly/3CsvDID BUNA TIKLA : https://www.youtube.com/channel/UCtGQrehq6I22b8W_e2elexA?sub_confirmation=1 click : https://bit.ly/3CsvDID #Harley Davidson #Bluetooth #Boombox #Custom #Diy
    https://www.youtube.com/watch?v=8IxXNNoF5NY&t=29s
  • Evet 2. bölüm yayında arkadaşlar.

Bu proje, Harley-Davidson Boom!™ Box değil, tamamen kendi tasarımım yani yapılmamış mevcut olmayan bir ürün.

Bu güne kadar yapılmış en özel ve eşşiz, kablosuz bluetooth hoparlörü tasarlıyor ve yapıyorum. Ayrıca onu Harley Davidson olarak özelleştiriyorum. Sanırım bittikten sonra Harley Davidson bana teşekkür edecek. :D

Teknik detaylara gelirsek, klasik olarak genel yapıda mdf kullandım. Bu tip hoparlör kasalarında kullanılmayan matrix konstriksiyon da ürettim. mdf kalınlıkları sadece 6mm. Fakat mermer kadar sabit ve güçlü. Ön ve arka kapaklar 12mm hush kontraplak. Gövdeyi yapay deri ile kaplarken ön ve arka kapaklar sadece mat vernikle bezendi.

Anfi olarak 2 adet mono TPA3116D2 kullandım sağ ve sol kanalları ayrıca sürmek için. Preanfi ise pasif tone kontrol. Bu tone kontrol ünitesi ne yazıkki -16db ses kaybına sebebiyet veriyor. Fakat benim avantajım kullandığım Harley Davidson hoparlörler! sadece2 ohm ! Kısaca anfilerim 2 ohmda sürülüyor.

Harley davidson komponentler stage3 ve 2. el kullanılmışlar yani. Fakat sorun yok. Güç kaynağım 4s4p 16,8v Li-on piller. Panasonic 3.7v 3400mah. pillerden 16 adet kullandım. Beraberinde 4s bms.

Geri kalanlarıda video anlatsın.

İyi seyirler.

HarleyDavidson Custom Create mobil Boombox.Serhat HEKIMOGLUyoutube
    Bu proje, Harley-Davidson Boom!™ Box değil, tamamen kendi tasarımım yani yapılmamış mevcut olmayan bir ürün. Bu güne kadar yapılmış en özel ve eşşiz, kablosuz bluetooth hoparlörü tasarlıyor ve yapıyorum. Ayrıca onu Harley Davidson olarak özelleştiriyorum. Sanırım bittikten sonra Harley Davidson bana teşekkür edecek. :D Teknik detaylara gelirsek, klasik olarak genel yapıda mdf kullandım. Bu tip hoparlör kasalarında kullanılmayan matrix konstriksiyon da ürettim. mdf kalınlıkları sadece 6mm. Fakat mermer kadar sabit ve güçlü. Ön ve arka kapaklar 12mm hush kontraplak. Gövdeyi yapay deri ile kaplarken ön ve arka kapaklar sadece mat vernikle bezendi. Anfi olarak 2 adet mono TPA3116D2 kullandım sağ ve sol kanalları ayrıca sürmek için. Preanfi ise pasif tone kontrol. Bu tone kontrol ünitesi ne yazıkki -16db ses kaybına sebebiyet veriyor. Fakat benim avantajım kullandığım Harley Davidson hoparlörler! sadece2 ohm ! Kısaca anfilerim 2 ohmda sürülüyor. Harley davidson komponentler stage3 ve 2. el kullanılmışlar yani. Fakat sorun yok. Güç kaynağım 4s4p 16,8v Li-on piller. Panasonic 3.7v 3400mah. pillerden 16 adet kullandım. Beraberinde 4s bms. Geri kalanlarıda video anlatsın. İyi seyirler. This project is not the Harley-Davidson Boom!™ Box, it is completely my own design, it is not made and does not exist. I'm making the most special and unique design wireless bluetooth speaker ever made. I also customize it as a Harley Davidson. I think Harley Davidson will thank me after it's over. :D As for the technical details, I used mdf in the general structure classically. I also produced a matrix construction that is not used in this type of speaker enclosure. MDF thickness is only 6mm. But as steady and strong as marble. Front and back covers are 12mm hush plywood. The body is covered with artificial leather, while the front and rear covers are decorated with only matte varnish. I used 2 mono TPA3116D2 as amplifiers to drive the right and left channels separately. Preamp is passive tone control. Unfortunately, this tone control unit causes -16db sound loss. But my advantage is the Harley Davidson speakers I use! only 2 ohms ! In short, my amplifiers are driven at 2 ohms. Harley davidson components are used stage3 and second hand. But it's okay. My power source is 4s4p 16.8v Li-on batteries. Panasonic 3.7v 3400mah. I used 16 of the batteries. Accompanying 4s bms. Let the video tell the rest. Enjoy watching / Equipment I use: samsung galaxy s20 fe gopro hero3 plus black edition Panasonic FZ-150 Zoom H1 Home Made Custom Lights Diy Computer
    https://youtu.be/Xh-hZxtkjA8

• Özel tasarım.. 🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yani?

• HarleyDavidson Custom Create mobil Boombox.The Makeryoutube
    This project is not the Harley-Davidson Boom!™ Box, it is completely my own design, it is not made and does not exist. I'm making the most special and unique design wireless bluetooth speaker ever made. I also customize it as a Harley Davidson. I think Harley Davidson will thank me after it's over. :D As for the technical details, I used mdf in the general structure classically. I also produced a matrix construction that is not used in this type of speaker enclosure. MDF thickness is only 6mm. But as steady and strong as marble. Front and back covers are 12mm hush plywood. The body is covered with artificial leather, while the front and rear covers are decorated with only matte varnish. I used 2 mono TPA3116D2 as amplifiers to drive the right and left channels separately. Preamp is passive tone control. Unfortunately, this tone control unit causes -16db sound loss. But my advantage is the Harley Davidson speakers I use! only 2 ohms ! In short, my amplifiers are driven at 2 ohms. Harley davidson components are used stage3 and second hand. But it's okay. My power source is 4s4p 16.8v Li-on batteries. Panasonic 3.7v 3400mah. I used 16 of the batteries. Accompanying 4s bms. Let the video tell the rest. Bu proje, Harley-Davidson Boom!™ Box değil, tamamen kendi tasarımım yani yapılmamış mevcut olmayan bir ürün. Bu güne kadar yapılmış en özel ve eşşiz, kablosuz bluetooth hoparlörü tasarlıyor ve yapıyorum. Ayrıca onu Harley Davidson olarak özelleştiriyorum. Sanırım bittikten sonra Harley Davidson bana teşekkür edecek. :D Teknik detaylara gelirsek, klasik olarak genel yapıda mdf kullandım. Bu tip hoparlör kasalarında kullanılmayan matrix konstriksiyon da ürettim. mdf kalınlıkları sadece 6mm. Fakat mermer kadar sabit ve güçlü. Ön ve arka kapaklar 12mm hush kontraplak. Gövdeyi yapay deri ile kaplarken ön ve arka kapaklar sadece mat vernikle bezendi. Anfi olarak 2 adet mono TPA3116D2 kullandım sağ ve sol kanalları ayrıca sürmek için. Preanfi ise pasif tone kontrol. Bu tone kontrol ünitesi ne yazıkki -16db ses kaybına sebebiyet veriyor. Fakat benim avantajım kullandığım Harley Davidson hoparlörler! sadece2 ohm ! Kısaca anfilerim 2 ohmda sürülüyor. Harley davidson komponentler stage3 ve 2. el kullanılmışlar yani. Fakat sorun yok. Güç kaynağım 4s4p 16,8v Li-on piller. Panasonic 3.7v 3400mah. pillerden 16 adet kullandım. Beraberinde 4s bms. Geri kalanlarıda video anlatsın. İyi seyirler.
    https://www.youtube.com/watch?v=EWv58COkFDI&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.