Şimdi Ara

Yeni mis h97 gaming 3 anakartta boot sorunum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemi nihayet aldım, eski sata hdd yi kullanıyorum. Hdd de Windows işletim sistemi vardı ancak boot yaparken mavi ekran hatası veriyor ve Windows'un erişemiyorum. Windows cd siyle Format atayım dedim ama dvd den de başlatamıyorum. Fikri olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• farklı bir sata portuna takmayı dene birde sata 2 mi bağlantı arayüzü

birde bios içerisinden boot yapmayı dene ayrıca açılışta mavi ekran vermesi normal çünkü hd de eski sistemin sürücüleri olduğu için sistem mavi ekran verebilir ama şu boot sorunu bana farklı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 30 Haziran 2015; 0:24:09 >
  • Sanırım elimdeki boot cd'si değil, ondan oluyor. Zira vistayı kurarken bir sorun çıkmadı. Sistemi yeni yapılandıracağım için sorunlar olabilir, bu durumda tekrar yardımınıza başvururum. İlginiz için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guraktan -- 30 Haziran 2015; 9:24:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraktan

Sanırım elimdeki boot cd'si değil, ondan oluyor. Zira vistayı kurarken bir sorun çıkmadı. Sistemi yeni yapılandıracağım için sorunlar olabilir, bu durumda tekrar yardımınıza başvururum. İlginiz için teşekkürler

birde hard disk bağlantı arayüzü sata 2 mi çok merak ettim bende aynı anakartdan alıcam mevcut hd sata 2 girişlide o yüzden soruyorum birde anakartın kalitesi kutu içeriği falan nasıl
  • Montajı ben yapmadım gerçi o yüzden emin değilim. Ancak kartın sata 3 desteği mevcut diye aldım. Benim eski harddiskim sata idi. Onu kullanıyorum. Kutu içeriğinde bir şey yok maalesef. Kablo bile çıkmadı içinden
  • Ben de aldım o anakartan içinde iki tane sata kablosu ve birde ne olduğunu bilmediğim bir kablo çıkıyor bir ucu molex diğer ucu 4 pin olması lazım ayrıca içinden msi sticker. kapıya asmak için birşey neyse içinden şu resimdekiler çıkıyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EVO64

Ben de aldım o anakartan içinde iki tane sata kablosu ve birde ne olduğunu bilmediğim bir kablo çıkıyor bir ucu molex diğer ucu 4 pin olması lazım ayrıca içinden msi sticker. kapıya asmak için birşey neyse içinden şu resimdekiler çıkıyor işte.

Hocam o kablo Anakart'taki ses kartının harici güç girişi için. o kablonun bir ucunu işaretlediğim girişe, diğer ucunuda molex'e takıp sistem kapalıyken yanındaki switch'den harici güç girişi veya dahili güç girişini seçebiliyorsunuz. MSİ'a göre harici güç bağlantısı kullanıldığında ses daha iyi oluyormuş.
  • Teşekkürler bunun için olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.