Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.103
Cevap
88
Favori
871.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. Bugün amatörce plaka aydınlatmalarını led yaptırdım. İkisine 5 TL verdim. Sizde arıza lambası yandı mı?

Siz tüm iç aydınlatmaları da mı led yaptınız? Problem çıktı mı?

Varsa elinizde satın alabilirim. Led çok avantajlı hem ısı olmuyor hem de aküyü bitirmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstfks-82 kullanıcısına yanıt
    Evet bentüm iç aydınlatmaları led yapmıştım, 2 yıldan fazla oldu, herhangi bir sorun yaşamadım. Maalesef tam gereken sayı kadar almıştım, hatta bagajdaki bozuldu, yenisini almam gerekiyor.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim. Ben de uygun bir zamanda sipariş vereyim o zaman.

Kısa uzun farlarda oynama yaptınız mı? Xenon değil benimki led olur mu acaba. Beyaz led çok hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfks-82 -- 21 Eylül 2015; 21:41:41 >
    Rica ederim, kısalarda Osram Night Breaker Plus kullanıyorum, uzunlar standart ammpul. Farlar için led ampul satılıyor ama soğutmalı ve fanlı, oldukça komplike bir ürün, uzun vadede performans vereceğini düşünmüyorum.
  • Arkadaşlar kısmetse bir başka renault motorlu c200d siparişi veriyorum. Araç aralık sonuna gelecek. Kendi aracımı ötv muafiyetiyle aldığımdan 2 aralık itibarıyle satabiliyorum. Umarım 1 ay sürmeden elden çıkartabilirim.

2011 1.5dci privilege manuel.
    İlk sahibinden.
    90.000 km de.
    Servis bakımlı ve tüm bakımları belgeli.
    Farklı zamanlarda 3 kez kaskodan mini onarım ile göçük düzeltme yapıldı, boya çatlamasın diye boyada yapıldı bu parçalara. Sağ ön çamurluk, sağ arka kapı, sol marşpiyel de avuç içi kadar kaldırım sürtmesi. 3ü nünde fotoğrafları mevcut.

Sizce ederi, gideri nedir ? Yorumlarınız çok önemli. Belki dizelden vazgeçip benzinliye bile yönelebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 23 Eylül 2015; 3:01:29 >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun, C200 iyi bir seçim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Arkadaşlar kısmetse bir başka renault motorlu c200d siparişi veriyorum.

Araç aralık sonuna gelecek.

Kendi aracımı ötv muafiyetiyle aldığımdan 2 aralık itibarıyle satabiliyorum.

Umarım 1 ay sürmeden elden çıkartabilirim.

2011 1.5dci privilege manuel.
    İlk sahibinden.
    90.000 km de.
    Servis bakımlı ve tüm bakımları belgeli.
    Farklı zamanlarda 3 kez kaskodan mini onarım ile göçük düzeltme yapıldı, boya çatlamasın diye boyada yapıldı bu parçalara. Sağ ön çamurluk, sağ arka kapı, sol marşpiyel de avuç içi kadar kaldırım sürtmesi. 3ü nünde fotoğrafları mevcut.

Sizce ederi, gideri nedir ? Yorumlarınız çok önemli. Belki dizelden vazgeçip benzinliye bile yönelebilirim.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Bende muafiyet ile aracımı yenileyeceğim.

C200 tüm opsiyonlar ile 110.000 gibi bir fiyata geliyordu.

Araç alımı sonrasında, yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım.

İyi forumlar...

• Sağ olun sevgili dostlarım.

Araç c200d style (en boş paket) + led far ve mavi renk olacak.
    Bayram ertesi pazartesi sipariş verip aralık sonuna teslim alacağım. Umarım megane ı 1 ayda satabilirim. Özellikle bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.

Kısmet olurda alırsam yeni arabamı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

• Arkadaşlar merhaba. ben de hafta başı itibariyle aranıza katıldım. 2012 model, beyaz, 1.5 Dci, EDC, 110 Bg, Privilege MST ile. Cam tavan ve navigasyon yok. 44binde. 40 bin bakımı yapılmış. 250 km kadar yol yaptım. gerçekten zevkli kullanımı. tecrübeli arkadaşlardan önerilere açığım. özellikle yapılması ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında. mesela lastik basıncı 33-29 olarak belirtilmiş kapı içindeki bantta. ama bana arkaşar 29 olunca düşük geldi. ne dersiniz.
  • Arkadaşlar bizim araç için orjinal veya orjinale yakın kalitede krom görünümlü cam çıtası bulabilen var mı? Ebay falan da olabilir... Servis 2 sene önce 800 lira demişti...

İstediğim çıtalar tam olarak böyle görünmeli :
     YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ

• Haydi bakıma

4 yas ve uzeri aracinizla 10 Ekim e kadar Renault Yetkili Servislerine gelin,
    mekanik islemlerde %25 indirim, Motrio lastik 4 al 3 ode firsatlarindan yararlanin.

https://www.renault.com.tr/kampanyalar.html

• Merhaba arkadaşlar. Çok uzun süre araştırdıktan sonra aldığım MST'mi istediğim fiyatı veren olursa satmayı düşünüyorum. Aracımdan çok memnunum. Köyde kalış süremiz uzadığından altı yüksek SUV tarzı bir araç ihtiyacı doğdu. Araç ilanı linktedir. Yazdığım herşeyin arkasındayım...

Hayırlısı ne ise o olsun...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretmenden-dosta-gidecek-tertemiz-mst-1.6-dci-130-bg-privilege-232979678/detay/

• uçtakiadam kullanıcısına yanıt
    Canavar maşallah.

Haber verdiğiniz için teşekkürler. Satmadan önce son bakımımızıda yaptıralım.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Ben servise uğradım bana %10 indirim verdiler. Ben de gelmişken direksiyon ve vites topuzu değişim talep ettim. Sipariş verildi bekliyorum.

• Özet geçiyorum, aracım 5 yaşına yaklaştı , yani garantisi doldu. Müzik çaların cd girişi bozuldu ve cd leri geri verirken problem yaratmaya başladı. Renault müşteri hizmlerini aradım, 10 saniye içinde müşteri temsilcisine bağlandım, durumu anlattım, müşteri temsilcisi acil olarak kayıt oluşturdu. Aynı gün içinde servisten arayıp çağırdılar, cd çaları söküp renault a yolladılar, 1 hafta içindede onarımı yapılıp geri yollandı ve servis taktı tekrar.

Birincisi, Renault Mais müşteri ilişkilerine taktir ve teşekkürlerimi sunarım.

İkincisi, bakımlarınızı serviste yaptırmanızı tavsiye ederim.

• %25 servis kampanyası

Rutin bakım, mazot filtresi dahil değil 350 TL

Ön fren balataları 188 TL

Arka fren balataları 195 TL

Baskı balata 905 TL

Baskı balata değişirken şanzıman yağı 100 TL

Eğer bizim arabada varsa silindir 130–140 TL

Civarı dedi servis.

Rutin bakım için bıraktım. Balataların durumuna bakıp arayacaklar beni.

• Bu arada araba 4yıl 9 aylık. Kilometrede 90.000 de. Siz baskı balatayı ne zaman değiştirdiniz?

• Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır 1,5 DCİ EDC aracı kullanıyorum 2012 model 90 binde sorunsuz bir araç İstanbul trafiğinde 8 litreye yakın yakıyor normal mi
    tecrübe eden arkadaşlar yorum yapar mı.
  • GURBUZ1701 kullanıcısına yanıt
    HB olanı ile benim 5 sene dolmak üzere. Bu araç için normal şartlarda 8 litre çok. Kullanım durumunuzu yazabilirmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.