Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.6 dci otomatiği yok bildiğim kadarıyla.zaten otomatik vitese sıcak bakmıyorum
  • 94 model reno feirwe 9 kullanıcısına yanıt
    1.5 110 luğun otomatiği var. Eğer otomatiğe sıcak bakmıyorsanız alabilirsiniz. Zaten çok güzel bir motor 1.6 dci.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Araba ne oldu, sıkıntısı neymiş?
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Sabah gittim servise, servisten arkadaşla arabanın yanına gittik bilgisayara bağladı falan, servise çekmişler sonra.

Telefonda sol arka fren aktüatörü arızalı fren kaliperi kilitli gibi bir şey dediler anlayamadım dogrusu. Bende simdi onu yazacaktim siz biliyorsunuz bu tür teknik konuları diye hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 19 Ekim 2015; 17:05:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Elektrikli park frenini harekete geçiren motor, inşallah tek değişiyordur, set halinde ise tahminim epey tuzlu olabilir.
    Aradılar biraz önce 1.200 lira masraf cıkmış. Tadım kaçtı satar ayak. Daha bir hafta olmadı bakımdan çıkalı. Yarin arayacaklar yine, çıkma parça falan soracaklarmis.

İnternette hiç bilgi bulamadım bu arıza ile ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Araç elektronik park freni arızası verdi, yerinden kıpırdamıyor. Pazar olduğu için serviste kapalı. Önerisi olan var mı ?

Akü bitmişse en güzel takviye yapmadan olduğu yerde aküyü değiştirmek... Takviye riskli ...

Alıntıları Göster
    Hocam açılır tavan takıntın yoksa benim kocaoğlanı vereyim sana. İlanda yazılan herşeyin arkasındayım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretmenden-dosta-gidecek-tertemiz-mst-1.6-dci-130-bg-privilege-232979678/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçtakiadam -- 19 Ekim 2015; 23:20:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 94 model reno feirwe

1.6 dci otomatiği yok bildiğim kadarıyla.zaten otomatik vitese sıcak bakmıyorum

Merhaba. Açılır tavan takıntın yoksa ilandaki aracımı vereyim sana. İlanda yazan herşeyin arkasındayım. Aracımı alırken Privilege olması için çok araştırma yaptım. Şahsen GT Line'i tercih etmezdim. En önemli sebep arka koltuk havalandırma ızgaralarının olmaması ve koyu döşeme....

Yine karar sizin...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretmenden-dosta-gidecek-tertemiz-mst-1.6-dci-130-bg-privilege-232979678/detay/

• quote:

arkadaşlar pazarlık 70500 bitti ama düşün dedi lütfen yardım.1.6 dci privilage enerji alsam daha ucuza bulabilirim ama gerçekten bilmiyorum ne yapayım bir kaç kuruş param vardı megan2 aracımıda sattım üstüne birazda kredi çekip almayı düşünüyorum ama .1.6 dci privilage alırsam kredi çekmeme gerek kalmayacak.kredi çekecek kadar değermi lütfen yardım.şimdiden cevap verecek herkese tşk ederim.

Faize hiç bulaşma derim. Nihayetinde can taşıyacaksın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Canavar maşallah.

Teşekkürler...
    Bildiğim kadarı ile sık arıza yapan bir parça değil, bozuk olmayadabilir, ayarı kaçtığı zaman benzeri şeyler olabilir, servisler genelde uğraşmak yerine parçayı değiştirmeyi tercih ediyor.
  • hocam eşim açılır tavan çok istiyor aslında benim için değişen bişey olmayacak.bide araba genellikle eşimde kalacak kırmak istemedim.bide gt line nın yol tutuşu daha iyi diye duymuştum bilmiyorum ne kadar doğrudur.kesin bişey yok şu anda bir kaç gün düşüneceğimi söyledim adama.hayırlısı inşallah
  • quote:

hocam eşim açılır tavan çok istiyor aslında benim için değişen bişey olmayacak.bide araba genellikle eşimde kalacak kırmak istemedim.bide gt line nın yol tutuşu daha iyi diye duymuştum bilmiyorum ne kadar doğrudur.kesin bişey yok şu anda bir kaç gün düşüneceğimi söyledim adama.hayırlısı inşallah

Yol tutuşu hakkında birşey diyemem. GT Line'ı uzun yolda denemedim. Privilege'nin yol tutuşuyla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım.
    Aracımı almanız şart değil. Buraya yakınsanız buyrun gelin ağırlayayım sizi. Hem aracı denemiş olursunuz hem de tanışmış oluruz.
    Dediğiniz gibi hayırlısı ne ise o olsun...
  • bugun bakıma verdim aracı, hemen yanındaki dükkanda da cam filmi çektirtmelerini istedim. 2 numara film çok mu koyu olur? fabrika çıkışı olanlarda kaç numara film takılıyor? Ek olarak bu filmler için ceza yeme durumu var mıdır?
  • tambjk kullanıcısına yanıt
    2 numara ideal, isterseniz onlere 1 numarada yaptirabilirsiniz ama bence 2 iyidir.

0,5 numara bile olsa ceza yeme durumu var, cevirmeye girerseniz %50 yersiniz.

Fabrika cikis arka renkli camlarda bir cok markanin 2 numarasiyla ayni sayilir.

200-300 den fazla vermeyinki ceza yerseniz yazik olmasin.

Sadace arka kapılar ve bagaj camı için 150TL istediler 2 numara film, ön camlara yaptırmadım.
  • tambjk kullanıcısına yanıt
    Filmin markasi nedir ? On camlara yaptirmadiginiz icin ceza yemezsiniz diye dusunuyorum. Eger polislerle ugrasmak istemezseniz bod perde de alabilirsiniz.

markasını bilmiyorum :) önler filmsiz, arkalar 2 olunca geçişkenlik olmayacağı ve çok ciddi ton farkı olmansından endişeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tambjk

markasını bilmiyorum :) önler filmsiz, arkalar 2 olunca geçişkenlik olmayacağı ve çok ciddi ton farkı olmansından endişeliyim.

Bence sorun olmaz, fabrika cikis karartmali olan tum arabalarda oyle zaten. Benim perde olan aracimda da oyle.

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.