Şimdi Ara

Yeni Mazda3'ün bu ay tanıtılacağı resmen doğrulandı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
7.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: senersongur

49.900TL başlangıç fiyatı ile piyasadan iyi bir pazar payı kapacaktır.
    20 tane alır filo işine girerim öyle birşey olursa
  • Arka kapı alt kısmı aynı zamanda çamurluk mu? o kapı açılınca çok garip ve çirkin bir görüntü oluşacağına eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadiyaaaa

Arka kapı alt kısmı aynı zamanda çamurluk mu? o kapı açılınca çok garip ve çirkin bir görüntü oluşacağına eminim.
    Ben gördüm o bölümü, çirkin durmuyor. Mazda; alışılmışa meydan okumuş yine.
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    Zevkler ve renkler tartışılmaz, o kapı açıkken arabaya baktığımı hayal ettim, arka tekerin önü garabe gibi gözükecek sanki çamurluğun ön kısmını almışlar araçta eksik parça varmış gibi duracak. mazda 3 bugüne kadar sahip olduğum en iyi 2. araçdı ama galeriye gidip arka kapıyı açtığımda tahmin ettiğim gibi olduğunu görürsem almam.
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Boyasımı kalitesiz ??? !!!
    2015 CX5 var bende..Çam ağacının altında kaldı 5 gün...Kuşlar yüzlerce yapmış üstüne...Yıkamacıya götürdüm,yıkadıktan sonra bana dediği :
    Abi yıllardır bu işi yapıyorum,yıkadıktan sonra özellikle baktım,boyada çatlak veya bozulma varmı diye...En ufak bir etkilenme,iz yoktu,hayretler içinde kaldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamir -- 16 Kasım 2018; 2:58:16 >
  • Mazda 3 ile focus çöpünü Mazda 6 ile mondeo leşini kıyaslamak nasıl bir cahilliktir biri anlatsın lütfen. Bu yorumu 4 aracıda kullanmış 2 sine(Mazda 3-focus) sahip olmuş biri olarak yazıyorum, Mazda ile ford arasında ki fark dağlar kadar, birisi araba diğeri arabaya benzer bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamir

Boyasımı kalitesiz ??? !!!
    2015 CX5 var bende..Çam ağacının altında kaldı 5 gün...Kuşlar yüzlerce yapmış üstüne...Yıkamacıya götürdüm,yıkadıktan sonra bana dediği :
    Abi yıllardır bu işi yapıyorum,yıkadıktan sonra özellikle baktım,boyada çatlak veya bozulma varmı diye...En ufak bir etkilenme,iz yoktu,hayretler içinde kaldım..
    Kardeşim sana yalan borcum mu var? Evet kalitesizdi ve tek kat boya atılmıştı. En ufak çizilmede astar görünüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutulnayan 150/220 bin arasi satisi olan araba yapmışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç mekanda, direksiyon simidi, havalandırma ızgaraları ve vitesin arkasında konumlandırılmış ekran düğmeleri Audi' ye çok çok benziyor.
  • iquique kullanıcısına yanıt
    tasarımı şöyle harika, böyle mükemmel diyenler, yine gidip VW alır. mazda türkiyede parmakla sayılacak derecede aracı ancak satabilir.....DEMİŞSİN !
    Bu kelamından mazdayı aklınca küçük düşürüp,vag'ı övme niyetin olduğu anlaşılıyor..bunu yazmasaydın belki inandırıcı olabilirdin...Ben Mazdanın 1990 larda bayisi idim aynı zamanda...Yalnızca şimdi iki aracımında mazda olması dolayısı ile savunmuyorum...mazdayı 30 yıldan bu yana takip eden,kalitesini iyi bilen birisiyim..
    Mazdayı kalitesiz diye kötüleyemezsn...zaten kalitesini bilen yaşayan,kullanan bir daha mazdadan vazgeçmiyor..
    git konuş bayilerle,kimlere satıyorlar mazdayı..
    Yüzde 80'i eskiden mazda kullananlar,geriside bu kullananların methedip aldırdıkları kişiler..
    Buralarda mazdayı kötüleyerek mazdayı almak isteyen bilinçli kullanıcıyı inandıramazsınız..
    Mazdanın az satmasının tek nedeni arkasında kuvvetli bir distribütörünün olmayışıdır..
    Ve Türkiyedeki saçma sapan vergilendirilmedir..
    Mazda zaten ürettiğini dünyada rahatlıkla satan bir markadır..
    Türkiyedeki vergi sistemi değişene kadar sadece markasını Türkiyede devam ettirme amaçlı satış politikası gütmektedir..
    Buralarda ne methetmek,ne de kötülemekle mazdanın bu bir müddet daha vergiler değişene kadar olan satışını değiştiremezsiniz...
    Mazdayı bilen alır..Bilmeyen buralarda kendini yormasın,gitsin diğer markalardan istediğini alsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamir -- 17 Kasım 2018; 2:16:21 >

• Dış dızaynı mükemmel ama içi berbat diyorum.Gösterge panelleri 60 lardan kalma Amerikan otomobiilerine benziyor.
    Biraz daha kaliteli vede özenli olabilirdi.Yuvarlak ekran yerine geniş dikdörtgen ekran harika olurdu.
  • Dizel olacaksa Mazda 3'te CX3'e yeni gelen 1.8d motor gelecek bu arada. Motor hacmi wltp çevrimine üre enjeksiyonu kullanmadan uymak için büyüdü.

1.5 benzinli motorun gelip gelmeyceğine dair bir bilgi yok, motor 2013 yılında güncel 3'te bile görece zayıf kalıyordu, yıl 2019 bunda olmasın da zaten. Muhtemelen sadece 2.0lt'ler ve 1.8 dizel olacak.

Özetle bizim gibi ülkelere özel birşeyler yapmazlarsa Mazda 3'ün tr devri kapanıyor gibi.
  • hoş olmuş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.