Şimdi Ara

Yeni Mazda3'ün bu ay tanıtılacağı resmen doğrulandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
7.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu benzinli ama dizel performans veren motorunun canlı testini görmeyi merakla bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hb olanı resimdeki tasarıma sadık kalınarak üretilirse efsane olur.Harika görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazdalar sorunsuzluğu ile bilinirler. Atmosferikte epey ısrarcı olmaları da biraz bundan. Babamda 1999 Model Mazda 323 var, Familia ve Lantis'in bir önceki serilerinden. Düzenli bakım yaptırmaz, pek öyle huyları yok :) ancak arıza olduğunda götürür servise. Hiç mi yolda bırakmaz arkadaş. Benim 2012 model Opel Astra J 1.3 CDTI 'da hiç aksatmam bakımları ama onun gibi bakımsız kullansam eminim defalarca yolda kalırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Hb olanı resimdeki tasarıma sadık kalınarak üretilirse efsane olur.Harika görünüyor
    Bu görseller konsept

İnsanlar gerçekten tasarımın böyle olacağına inanıyorlarsa şaşıyorum

Ha inşallah ben yanılırım ve bu tasarımla gelirse W176 yı satıp bu arabayı direk alırım buradan herkese ilan ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem olmuş gerçekten. Emsallerinden ne kadar iyi olursa olsun farklı motor teknolijisiyle çıkarsa çıksın satış adetleri yine düsük olacak. 2. el kaygısı nedeniyle Mazda bu ülkede bu kaderini değiştiremez maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Bu görseller konsept

Ha inşallah ben yanılırım ve bu tasarımla gelirse W176 yı satıp bu arabayı direk alırım buradan herkese ilan ediyorum

Alıntıları Göster
    En azından buna yakın birşeyler olur diye bekliyorum ben.Mesela o gorseldeki arka tampon ve egzoz çıkışları çok iddali,üretim versiyonunda farklı olacağı kesin

• Skyactiv.x motorla gelmeyecek mi şimdi bu?

• _DIESEL_ kullanıcısına yanıt
    aynen öyle . tamam 2.0 olucaksa yine olsun ama ne bileyim yani turbo felan olsun yada dizel olsun atmosferik heryeri düz ülkelerde güzel
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    49.000₺ fazla AliExpress den 4900$ a getirilebilir olmalı dimi 🤪

• Tasarımı fena

• Ya arabalar mükemmel ama paralar nerede böyle araçları almaya

• Skyaktiv kasa çıktığında Bl kasalarda aşırı indirimler yapmıştı bayiler.Elinde nakiti olan arkadaşlar isterlerse bekleyip mevcut kasadan da alabilirler.Bana göre yüzü hala eskimedi.Hoş trafikte pek göremediğimizden de olabilir.
  • Sedanı nasıl olacak acaba ? Bir civic kullanıcısı olarak sedan araba severim. Mazdanın maalesef Türkiye pazarında piyasası iyi değil. Yeterli reklam yapılmıyor. Dünya da honda ile en sorunsuz otomatik şanzımana sahip araç. Yeni sky motorlar da oldukça düşük yakıt performansı ile dikkat çekiyor. Yine de ülkemizde ki benzin fiyatları göz önüne alırsak oldukça masraflı olacaktır. Bildigim kadarıyla henüz sky motorlara lpg uygulması olmadı. Sorunsu lpg uygulması olabilir ise pazar payını artırır. Türkiye de 2019 2. ceyreginde gelecek sanırım fiyatı da 180 binden aşağı olmaz sanrım.

• Tasarım birebir buysa efsane olmuş ama 2. resim çok gerçekçi değil özellikle arkası

• Ford Focus ile yol tutuş viraj kabiliyeti konularında aynılar

Alfa Romeo ile tasarımsal olarak japon anlayışınıda ekleyip tasarım konularında aynılar. Bana japon görünümlü alfa romeo gibi geliyor araçları

Özgünlük deseniz fazlasıyla var.

Eminimki bu 4. Nesil baya yankı yapıcak gibi. Beklentilerimi yüksek tutuyorum umarım üzülmem bomba gibi bi C segmenti gelir umarım.

Not:Bu mesajı yazan kullanıcı olarak mazda 3 ü daha 2-3 gündür incelemeye/ilgilenmeye başladım. Bu kadar güzel tesadüf gelinilir mi bi konuya ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Bu görseller konsept

Alıntıları Göster

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Mantık olarak sınıfının en yenisi olacağı için aslında en iyisi olması gerekiyor ama tabi fiyatı da önemli bir etken. Umarım toplam paket olarak güzel ve fiyat olarak uygun bir model ortaya çıkarırlar. Sonuçta hiçbiri babamızın firması değil.
  • Aynen bu tasarımda gelirse evi satıp bi tane alabilirim. Şu an içi C segment hatchbackler arasında en iyi dış tasarım. Yeni V40'ı da bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.