Şimdi Ara

YENİ MAZDA TASARIMI AŞIK OLMAMAK ELDE DEĞİL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.log.com.tr/heyecan-basliyor-mazda-kai-konseptiyle-yeni-nesil-3e-ilk-bakis/

Arkadaşlar merhaba
    Mazdanın KODO tasarımın anlayışında geldiği inanılmaz nokta ve yeni nesil SKYACTIV-X teknolojili motoru ile şaşırtacağa benziyor.
    Görüşlerinizi,yorumlarınızı bekliyorum.
    YENİ MAZDA TASARIMI AŞIK OLMAMAK ELDE DEĞİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 15Yaman15 -- 25 Ekim 2017; 17:37:38 >

• Müthiş olmuş.İnşallah 2019 da gelecek yeni skyactiv-x motorla birlikte bu kasa gelir de şu anki haliyle bile bayıldığım mazda 3 hayalimi daha büyük bi aşkla gerçekleştirebilirim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psikofener32 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba psikofener32. Mazda nın yapmış olduğu açıklama da SKYACTIV-X motorların öncelikli olduğunu söyledi. Bu işe gerçekten kafa patlatıp zaman harcıyorlar. İnşallah düşük hacimli benzinli motorlarda dizel yakıt tasarrufunu ve benzinli performansını, konforunu bizlere yaşatır. Özellikle artan vergilerle yüksek motor hacimli araçları sıfır almaya geç ikinci el binmek bile çok zorlaşacak. Biraz da bizleri düşünürler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 15Yaman15 -- 27 Ekim 2017; 9:43:43 >
  • konsept tasarımdır bu

bu şekilde geleceğine pek ihtimal vermiyorum ne yazık ki
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle, yalnız ön tasarım bu şekilde kalsın yeter.
  • Bana göre asyalı üreticiler arasında en başarılı tasarımlar mazdanındır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi bu kai ,, mazda 3 ün mü, yoksa lantis in mi, güncel versiyonu,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsept de olsa buna yakın bir tasarım bekliyorum son halinde.Takeri konsepti ile mazda 6 arasında da pek az farktı.Mazda bu tasarımıyla yine çıkartıp masaya vurmuş diyorum.
  • redferrari R kullanıcısına yanıt
    redferrari, mazda kodo tasarımının bir parçası; şöyle anlatmak daha doğru olur kodo tasarımının geliştirilmiş hali bu görüntü konsept tabii. Büyük ihtimalle de mazda 3 bu tasarıma çok yakın çizgilerle karşımıza çakıcak.
  • 2017 makyajlanan Mazda 3 bile şuan çok iyi alıp tadına bakmak lazım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.