Şimdi Ara

Yeni logo tasarımıyla LG UltraGear 27GN950 oyuncu monitörü karşınızda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

allah aşkına 27 nasıl kücük geliyor. neler oynuyorsunuz cok merak ediyorum.ben 27 inc monitoru garantiye gonderdigimde 32 aldım idarelik lg nin de .baş edemedim monitorle.neler oynuyorsunuz allah aşkına koca ekranda.

Alıntıları Göster

Masa boyutu ile alakalı hocam monitörü geriye koyduğunda küçük kalıyor mesela ben şimdi 49-inch g9 monitör almayı planlıyorum. Kronik sorunları çıkmış durumun netleşmesini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GoldPunch kullanıcısına yanıt

Masanın derinliği nedir hocam kaç cm

• quote:

Orijinalden alıntı: arda505

Masanın derinliği nedir hocam kaç cm

Hic bilmiyorum hocam yazliktayim gittigimde olceyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Masa boyutu ile alakalı hocam monitörü geriye koyduğunda küçük kalıyor mesela ben şimdi 49-inch g9 monitör almayı planlıyorum. Kronik sorunları çıkmış durumun netleşmesini bekliyorum.

Alıntıları Göster

hangi oyunları oynarsınız mesala_ cok derinden baktıgınıza gore fps online oyun filan oynamıyorsunuz? bir r6 cs veya pubg gibi odaklanman gerekn oyunlarda 32 49 mumkun degil. 24 den daha buyuk monitorlerle oynamaz oyuncular.

• Logo tasarımı berbat olmuş. bu LG'nin logosunu kim yapıyorsa onu baştan eğitmek gerekiyor bu ne böyle

• Hoparlörüde ben istemiyorum ee ne olacak şimdi !!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.