Şimdi Ara

Yeni Lig Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • How to rank up kısmında 'Win 3 out of your next 5 games to promoted to the Silver Division' diyor. Bu ne anlama gelmekte ? 5 maçtan 3'ünü kazanınca lig mi atlıyorum ?

• Evet, ingilizce biliyorsun
  • division 3te2 tier 5te3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Division atlamak için 3 maçtan 2, lig atlamak için 5 maçtan 3'ünü kazanman gerek.
  •  Yeni Lig Sistemi

Şu şekilde bir maç geçmişim var. Ancak division veya tier atlamadım belli bir süre beklemem mi gerekiyor yoksa başka koşullar var mı ?
    Not:100 puan değilim ligdeki puanım 37

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ho$tingen -- 5 Şubat 2013; 12:09:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ho$tingen

Yeni Lig Sistemi

Şu şekilde bir maç geçmişim var. Ancak division veya tier atlamadım belli bir süre beklemem mi gerekiyor yoksa başka koşullar var mı ?

Puanın 100 olacak daha sonra 3 maçtan ikisini kazanacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: ho$tingen

Yeni Lig Sistemi

Puanın 100 olacak daha sonra 3 maçtan ikisini kazanacaksın.

Sağol

• Fizzle ölümü öldürmesinden fazla biri görüyorum ilk defa. Az daha defansif oyna bence statlarda çok atarlı biri gibi duruyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacoupe07

Fizzle ölümü öldürmesinden fazla biri görüyorum ilk defa. Az daha defansif oyna bence statlarda çok atarlı biri gibi duruyosun.

Lanemde 1-0'dım ama bot biraz fail oldu ondan sonra tflerde tecavüz ettiler
  • Beyler şuan kafama bişey takıldı. 100LP topladık 2/3 ya da 3/3 yaptık lig atladık. Birdahamı 100LP toplayıp 3 oyunun 2 sini kazanıyoruz ve en üst ligte 3/5 olursamı gold oluyoruz mesela bunu anlamadım biri bana açıklasın lütfen
    Yeni konu açmak istemedim.
  • Bakın anlatıyorum tekrar tekrar aynı yerlerde takılıyosunuz
    öncelikle ligler 5 seviyeden oluşuyor liglerde hedefimiz 100 puana ulaşıp terfi serisine geçmek örnek veriyorum 4. ligdeyiz 100 puan topladık 3 maçlık terfi serisine başlıyoruz başarılı olursak yani maçların 2 sini alırsak 3. lige geçiyoruz böyle böyle devam ediyor en son 1. lige ulaşıyoruz 1. ligde 100 puanı topladıktan sonra tier terfi serisi başlıyor buda 5 maçlık maçların 5/3 ünü alırsanız terfi olup gümüşseniz altının altınsanız platiniumun 5. liginden başlıyorsunuz böyle devam ediyosunuz taki challenger seviyeye gelene kadar orda serverın en iyi 50 oyuncusu bulunur neyse iş oraya gelsin bidaha sorun orası çok karışık hikaye ama eminim bu kadarıda yeterli olmuştur
    iyi forumlar
  • Benimde bir sorum var.
    İlk 10 maçı yaptığımda 7 w 3 l vardı ve division 2'ye düştüm.Ama 1'e baktığımda adam 5w ile girmiş.O nasıl oluyor
  • Peki kazanmazsak bo3 kaç puana düşüyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kosünüs mü o

Benimde bir sorum var.
    İlk 10 maçı yaptığımda 7 w 3 l vardı ve division 2'ye düştüm.Ama 1'e baktığımda adam 5w ile girmiş.O nasıl oluyor

Kardeşim adam sezon 2 de 1600 dü mesela sen sezon 3 de başladın diyelim adam adam 1200 den fazla bir elo ile başlıyor sen 1200 den başlıyosun. Ondan olabilir o fark.
    @DontTouchM3
    Çok sağol kardeşimde bu şekil çok zor değil mi yav her lig atlayınca 100LP toplamak ve tier atlamak tamamen ızdırap sürekli win streak ler yapman gerekiyor önceki iyidi ya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.