Şimdi Ara

Yeni LG PB60G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
7
Favori
51.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabii ki imkanım olur elbette çekerim. Bu fotoğrafı ipod'la çektiğim için de çok kalitesiz görünüyor ama en azından fikir verir diye ekledim işte.
  • daha önce hiç projeksiyon kullanmadım. 3d olayına girmek ve sinema odası kurmak için projeksiyon almaya karar verdim.ömrü uzun olduğu içinde led olsun dedim.limitimi 900tl-1300tl arasında belirledim.öncelikle 1 yıllık bir cihaz olan acer k330 alacaktım ancak daha sonra film üzerine yoğunlaşan lg projeksiyonlara yöneldim.yeni çıkan pb60g ve pa70g ürünleri beni cezbetti.ama fiyatları 1400-1800 civarında olduğu için vatanda %25 bekledim.ve bu hafta sonu 1071tl ye lg pb60g ve 180tl ye 2 adet lg dlp gözlük adlım.ilk izlenimlerimle fiyat/performans diyebilirim.1 gündür cihaz bende ve 3d dahil görüntü beni tatmin etti
  • Hocam hayırlı olsun, güzel günlerde kullanırsınız umarım. Sizden de fotoğraflı bir inceleme beklerim ama haberiniz olsun.
  • Öncelikle hayırlı olsun.Ben de bugünlerde projeksiyon arıyordum.Tevafuk oldu.Ancak anladım ki vatandan indirim beklemek gerekiyor.Bilen arkadaşlara bir sorum olacaktı.
    Ses sistemine bağlantısı nasıl yapılıyor? Bende LG DH3120S ses sitemi var.Bunu nasıl bağlayabilirim?Aşağıdaki linkten ses sitemini görebilirsiniz.

http://www.lg.com/tr/ev-sinema-sistemi/lg-DH3120S-dvd-ev-sinema-sistemi

Yeni LG PB60G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme

• Ses sistemi bağlama konusunu hiç merak etmedim ama sadece kulaklık çıkışı var yanılmıyorsam bu alette.
  • Sayın Dusty,

Cihazın kendisinde olan ses çıkışı evde sinema veya maç izlemek için yeterli oluyor mu?
  • ben PC bağlantısı kurduğum için sesi PC'imdeki ses sistemimden alıyorum hocam. Yalnız sunumlarda kendi sesini kullanıyoruz ve bana kalırsa pek tatmin edici değil film ve maçlar için.

kulaklık girişinden bağlamadım herhangi bir cihaz açıkçası. bir tek kulaklık bağlayıp, deneme yaptım. o kadar.
  • ses pek yeterli değil zaten 3w mono ses veriyor.ses bağlantısını sanırım stereo hoparlör ile kulaklı çıkışından yapabilirsiniz.kılavuzunda dolby ve dts den bahsediyor ama 5.1 çözmekten bahsetmiyor.o nedenle pek zannetmiyorum.ayrıca ben laptop üzerinden 5.1 bağlantı yapıyorum.
  • bence bu projeksiyon cihazı için bir de aparat gerekir ;) öle masa da durmaz ki o çok şirinmiş :)
    tavsiye olunur ;)

http://www.perpasepeti.com/asp/group/5/Projeksiyon-Aski-Aparati
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkano27

ses pek yeterli değil zaten 3w mono ses veriyor.ses bağlantısını sanırım stereo hoparlör ile kulaklı çıkışından yapabilirsiniz.kılavuzunda dolby ve dts den bahsediyor ama 5.1 çözmekten bahsetmiyor.o nedenle pek zannetmiyorum.ayrıca ben laptop üzerinden 5.1 bağlantı yapıyorum.

Ben de pek zannetmiyorum 5.1'de performans vereceğini. Ses için en iyisi PC/Laptop üzerinden almak sanırım.
  • kılavuzunda
    "Infinite Surround: LG'nin benzersiz ses opsiyonu iki hoparlörden 5.1 kanal stereo ses sağlar.
    DTS ses codec bileşeni desteklenmemektedir."

ibareleri geçiyor bilginiz olsun.Infinite Surround ne demek anlamadım tabi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkano27

kılavuzunda
    "Infinite Surround: LG'nin benzersiz ses opsiyonu iki hoparlörden 5.1 kanal stereo ses sağlar.
    DTS ses codec bileşeni desteklenmemektedir."

ibareleri geçiyor bilginiz olsun.Infinite Surround ne demek anlamadım tabi?

infinite surround daha sınırsız surround ses deneyimi demek aslında. bir nevi kağıt üstü fonksiyon.
  • bugün ayaklı perde almaya karar verdim, yalnız 180x180 mi 200x200 mü alayım kararsız kaldım.birisi 100tl iken diğeri 170 tl 20cm için 70tl fark verilirmi ki acaba?
  • everest pseb96 200x200 ayaklı perde nasıl acaba, internette hiç bilgi bulamadım
    http://www.teknolojix.com/pinfo.asp?pid=43071&diger=tumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkano27 -- 21 Ekim 2012; 0:34:25 >
  • Perdeler konusunda hiç bilgim yok, ben duvara yansıtıyorum. Yalnız fiyat fena değilmiş, bilen bir arkadaş yardımcı olursa ben de düşünebilirim.
  • Bende uzun süredir led cihazları araştırıyorum en son bu cihaz çıktı karşıma. Acer k330 ve LG HW300G den ışık gücünün daha güçlü olduğu söyleniyor. Yani gündüz perdeler kapatıldığındada kullanılabiliyormuş yabancı formlarda yapılan incelemelerde öyle yazıyor. Türkiyede 1400 civarı şuan. Fakat yeni olduğu için fiyat bir müddet sonra düşer bence.
  • Yukarıda incelemeye eklediğim fotoğraflar aslında gösteriyor gün ışığında nasıl göründüğünü.
  • Açıkcası yukardaki görüntülerden pek fikir sahibi olamamıştım. Oda fotoğraf makinesinin acizliğinden galiba.
  • Hem fotoğraf makinesinden, hem de yine bakarsanız odadaki pencereyi yazı tahtasıyla kapatmış olmamdan kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REeL13

Bende uzun süredir led cihazları araştırıyorum en son bu cihaz çıktı karşıma. Acer k330 ve LG HW300G den ışık gücünün daha güçlü olduğu söyleniyor. Yani gündüz perdeler kapatıldığındada kullanılabiliyormuş yabancı formlarda yapılan incelemelerde öyle yazıyor. Türkiyede 1400 civarı şuan. Fakat yeni olduğu için fiyat bir müddet sonra düşer bence.

Şahsi fikrim bu ürün fiyatını hak etmiyor, alan arkadaşlar lütfen kızmasınlar Benq serilerini beklemek lazım, ama Türkiyeye gelirmi bilmiyorum, bu cihazdan çok daha ucuz olan Benq 710ST konuda açmıştım, biraz inceledim, ışıklı ortamda dahil mesela akşam zifiri odaya mahkum değilsiniz resim parlaklığı çok iyi !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.