Şimdi Ara

Yeni LG PB60G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
7
Favori
51.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EnemyTerritory hocamın dediğine göre fena bir rakam değil, çok da göz yormaz diyor. Biz aydınlıkta kullandığımız için bize de makul geldi.
  • dusty:

İzleyin;http://www.youtube.com/watch?v=4jYYhZlUW2s&feature=relmfu
    Cihazı kaça aldınız.Boyut dijital'da baktım kdv dahil fiyatı 850 tl civarı. Hafta sonu incelemenizden sonra resim&video bekliyoruz
  • Cihaz dediğim gibi yurtdışından geldi. Faturasını görmedim, satın almacıdadır muhtemelen. Bakma fırsatım olmaz ama sorabilirim.

Ofiste deneyemedim ama evde deneyeceğim. Mutlaka görsel yüklerim.
  • sayın dusty ben 1hafta önce pa70g aldem ve 10 dk kullandıktan sonra iade ettim.iade sebebim kulaklık girişine kulaklık taktığımda cihazda herhangi birşey oynatmazken kulaklığa fan sesinden kaynaklanan bir cızırtı sesi karışıyor.hatta bu ses projeksiyonun almba modunu minimumdan makimum a çıkarttıkça dahada artıyordu.benim merak ettiğim bu cihazda böyle bir ses var mı?bunu deneyip paylaşman mümkün mü?şimdiden teşekkür ederim.
  • Öğleden sonra deneyebilirim sizin için. Kulaklık olarak standart kulaklıklardan söz ediyoruz değil mi? lamba modunu da arttırarak bakarım duruma. cızırtı ses dip gürültüsü gibi mi peki, yoksa fandan geldiği çok mu belli?
  • evet evet standart kulaklık.cihazı açıp sadece kulaklığı takın cihazın volumuyle oynamanıza gerek yok.fandan gelen bir şase kaçağı sesi kulaklıktan geliyor cızırtı gibi.bu ses normalde hiç gelmemesi lazım.teşekkürler.
  • tamamdır neyse ki projeksiyona kulaklık bağlamıyorum ben. Eğer bağlayacak olsaydım ve denedikten sonra o sesi duysaydım ben de soğurdum aletten o yüzden sizin için rahat rahat denerim.
  • az önce vatanbilgisayardan ürünü yanımda kulaklık götürüp test ederek aldım 1125/10 taksit.bu arada başka bir pa70g denedim aynı ses ondada vardı.yani bu ses o modelde kronik anlaşılan.kullanıp genel izlenimlerimi bende paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djfilifoto -- 8 Ekim 2012; 14:45:10 >
  • PB60G'yi kulaklık test edebildim ben de az önce. PA70G'de olduğunu söylediğiniz fan sesini duyamadım oldukça sessiz bir ortamda dinlememe rağmen. Kulaklık da Philips Shl5001.
  • evet sevgili arkadaşlar.pb60g tarafımdan test edildi.netleme sorunu dışında gözebatan bir eksiği yok.ışık gücü gayet yeterli geldi,hatta boyundan beklenmiyecek derecede iyi diyebilirim.ben cihazı tavana astım.tavan askı aparatı cihazdan daha büyük.biraz at şeyi ve kelebek ikilisi gibi oldu.3d performansınıda test ettim,yeterli bir 3d deneyimi sunuyor ama çok da birşey beklememek lazım.pa70g de kullanmış bir olarak aralarında hiçbir fark yok diyabilirim.ben cihazı ofisde kullanmıyorum,evimde sinema izlemek için aldım ve karanlık ortamda izliyorum bu açıdan görüntü beni fazlasıyla tamin etti.
  • Okuduğum kadarıyla netleme sorunu şu an tüm LED projektörlerde var. 3D performansı için nasıl bir gözlük kullandınız?
  • 3d için Çin'den sipariş ettiğim dlp-link gözlük kullandım.malum Çinli sitelerde gözlükler gayet uygun fiyatlara satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba Nvidia 3D Vision kitinde olan 3D gözlükle de bu projeksiyondan 3D görüntü alabilir miyim ki?
  • kullanma klavuzunda gözlükle ilgili olarak şöyle yazıyor.3d gözlük dlp-link (dlp ready) tipi olmalıdır.bahsettiğin gözlük bu standartta ise çalışacaktır.ben görüntüyü klavazdaki yazanları uygulayarak aldım.
  • Yani bu linkteki NVidia gözlükte DLP HD TV'ler için diyor, bunu kullanabiliyorum sanırım.
  • Bu gözlük nvidia nın 3d destekli ekran kartlarıyla çalışan bir gözlük olduğu için bilemiyorum elinde varsa denemeden bilemeyiz.umarım çalışıyordur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ihtimal veriyorum aslında çalışacağına. Projeksiyona PC bağlantısı kurarsam sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama elbette denemeden bilemem. Denemek lazım
  • Lg PA70g'de görüntü ile duvar arasında gri renkli kalın bir çerçeve var, bu modelde de böyle bir şey var mı? Bana biraz rahatsız edici geldi doğrusu...

Yeni LG PB60G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme
  • Ben böyle bir durum gözlemlemedim PB60G'de. Fotoğraf kalitesi çok kötü ama bir fikir verebilir diye ekliyorum.

Yeni LG PB60G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme
  • @dusty, teşekkür ederim, bir de imkanınız olursa köşeden ve yakın çekebilir misiniz? Malum fotoğrafta pek anlaşılmıyor, ama bu kalınlıkta bir çerçeve yok sanaırım sizin üründe.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.