Şimdi Ara

YENİ lastik almam lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 98 astra f hb kasa aracıma mevsimlik lastik alacağım.
    orjinal boyutları 195.55.15 miş
    ya orjinal seçecem ya da
    195*65*15 alacam.
    araç zonguldak ın kalitesiz asfaltına , çukurlarına, ıslak kaygan zemine,
    virajlara uygun olmalı.

önerilerinizi bekliyorum.

• Sadece şunu söyleyeceğim,ıslak zeminde Michelin Energy'nin performansı kötü.Diğer lastikleri bilmiyorum.
  • michelin pahalı gelir zaten.
    erformans istemiyorum
    konfor ve ekonomi
    4-5 yıl 50 bin km kullanmak istiyorum
  • contıler cok guzel ama onlarında fıyatı bıraz pahalı gelebılır eger uyarsa bakın derı....
  • michelin bozuk asfaltta çabuk yıpranabilir yumuşak yapısından ayrıca....
    bir ayrıca daha Allah belasını versin michelin gibi lastiğin taktım kış lastiklerinden sonra gene kayıyor gene kayıyor

lassa v.s. uygun olaiblir belki
  • Konfor bakımından bence 195 60 R15 takarsan daha iyi olur derim , lastik markası olarak bence fazla para verip michelin, bridgestone falan alma 110 lira civarına dunlop yada hankook bulabilrsin bu lastikler işini fazlası ile görür
  • Fulda alin.

hem ucuz hem kaliteli biz 3 farkli aracimizda kullaniyoruz(mercedes, fiat, ford) hepsindede konforlu sessiz ve guvenli bir surus sagliyor.

michelin almayin yollar o kadar berbatsa hemen balon yapar, 65 yanak almanizi tasiye ederim.
  • aracınız anladığım kadarıyla gls
    f kasa astramız var 97 model ve 12 yıldır bizde bu araca hep195/55/15 michelin takarız 3 kere lastikleri sıfırladık. 1 tanede arada aldık sattık alıp sattığımız araca 195/60/15 takdık aracın resmen dengesi bozuldu hele bide sen 195/65/15 takarsan araba kafayı yer. 12 yıldır astra gls kullanan birisi olarak sana söyleyeceğim tek şey markayı ne seçersen seç 195/55/15 ten şaşma.
  • Vectra aracımda aynı ebatta Pirelli P7 lastikleri yaklaşık 4 yıl kullandım. Almanya ADAC testlerinde de birinci gelen bir modeldir, öneririm.
    Bizim yol şartlarımıza hem Michelin'den hem de Continental'den daha fala uyumlu bir lastik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilverBlue -- 22 Mayıs 2009; 0:28:06 >
  • size çabuk dağılmayan ve çukur kasis ve tümsek açılımlarında çabuk yıpranmayan kalın sırt yanaklı ser hamurlu bir lastik markası lazım benim bu anlamdaki favorim bristone dur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.