Şimdi Ara

YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
19
Favori
80.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hmm, bilgi için teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulut4003

Titanyum un lastikleri 235/50/18 ve oldukça pahalı, kışlık lastik için ekonomik bir çözüm üretebilen oldu mu?
    Kışlık lastikte araç lastik ebadına uygun 16 veya 17 inç lastikle alınabilir. Diğer marka/modellerde öyle yapan arkadaşlar var. Fiyat açısından da uygun oluyor diyorlar.

• Hangi ebatın uygun olduğunu biliyor musunuz?

• 2017 öncesi Kuga'lar için yapılmış olan bagaj havuzu 2017 sonrasına tam uyuyor mu acaba?

Önceki mesajlardan anladığım kadarıyla paspaslar (sağ ön yolcu koltuğu klipsi hariç) uyuyor.
  • 235 55 17. Ben 17 inç jant alıp kış lastiklerini ona taktım. yaz kış değiştirme işini de kendim yapınca 3 yılda jant takımının parasını kurtarıyor, sonrası kar
  • Arkadaşlar acil yardım lütfen.
    Bugün bir araç görüştük ve deneme sürüşü yaptım. Fakat motoru sesi hiç hoşuma gitmedi. Rolantide iken gevşek bir civata varmış gibi şıkıt çıkr zil sesine benzer bir ses ses çıkartıyor.
    Yolda tam gaz verdiğim zamanda uğultu çok yüksek. Halbuki bu aracın motor sesi bayilerde test ettiğimde duyulmuyordu. Bu araç 20171.5 Sitil otomatik 33.000 de. Yarın sabah haber vermem lazım kapora bile vermiştim.
    Dizel sahiplerinden yardım bekliyorum teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.