Şimdi Ara

YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
407
Cevap
19
Favori
80.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracım şuan 7000kmde, bir yolbilgisayarını hiç sıfırlamadım. %80 şehirdışı %20 şehiriçi 6.1lt ortalama gözüküyor.
  • Paspas alanlar foto atın lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcan_Kaan

quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Style paket kullanıcısı var mı acaba? Varsa iç mekan resimleri mevcut mudur? 3 bayi gezdim style göremedim, titanium ile farklarını merak ediyorum.
    Bir de satıcılar resmen liste fiyatı neyse o modunda zoraki %1 kadar iniyorlar daha yüksek oranda indirim alabilen var mı?

Navigasyon ekranı sonradan takıldı.
     YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER

Navigasyonu nerede kaça taktırdınız?

Otokoç Ankara'da teslim almadan önce taktırdım. Sesli komut dahil aracın tüm özellikleri ile uyumlu, telefon bağlantısı var, film dahi izleyebiliyorsunuz. Tv özelliği başarısız ve gereksiz. Navigasyon başarılı, haritalar güncel. Fiyatı 3000 TL idi.Ben memnunum.

İki tane bayi de müşteri hizmetleri de takılmıyor dediler bana. Acaba bizim Titanium lara mı takmıyorlar? O daha beter rezilllik. Aracın full olanına ekleyemediğin donanımı Style 'a ekleyebiliyorsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Style paket kullanıcısı var mı acaba? Varsa iç mekan resimleri mevcut mudur? 3 bayi gezdim style göremedim, titanium ile farklarını merak ediyorum.
    Bir de satıcılar resmen liste fiyatı neyse o modunda zoraki %1 kadar iniyorlar daha yüksek oranda indirim alabilen var mı?

Navigasyon ekranı sonradan takıldı.
     YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER

Navigasyonu nerede kaça taktırdınız?

Otokoç Ankara'da teslim almadan önce taktırdım. Sesli komut dahil aracın tüm özellikleri ile uyumlu, telefon bağlantısı var, film dahi izleyebiliyorsunuz. Tv özelliği başarısız ve gereksiz. Navigasyon başarılı, haritalar güncel. Fiyatı 3000 TL idi.Ben memnunum.

İki tane bayi de müşteri hizmetleri de takılmıyor dediler bana. Acaba bizim Titanium lara mı takmıyorlar? O daha beter rezilllik. Aracın full olanına ekleyemediğin donanımı Style 'a ekleyebiliyorsun

Sizin sorununuz inteface ile çözülebilir. İlgili çözümleri inceleyebilirsiniz Ben size örnek veriyorum.
    http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=241&uno=591

• Arkadaşlar Ford Kuga almak istiyorum...bir çok araba arasında tercih yapmak gerekirse Kuga iyi bir tercihmidir..Kuga almasaydınız hanginaraci alırsınız..

• tango123 T kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm ustam bende senin gibi çok araç baktım suv tarzı en sonunda kuga 1.5 tdci titanium karar kıldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuga kesinlikle iyi bir tercih. Sağlam otomatik çift kavrama şanzımanı, yakıt ekonomisi, muhtemelen iyi olacak ikinci eli, dünya çapında tutulan bir model olması ( U.S.A da escape), arkada bağımsız süspansiyon olması gibi. Fakat ben aracı aldığımda style pws 124 lira idi. Son 6 ayda çok zamlandı. Bence dizel otomatik ise kastınız

1. Nissan qashqai skypack 1.6 130 hp cvt

2. Kuga titanium 1.5 pws. Ya da St line c.pack

Son ötv zammını ve akaryakıt fiyatlarını hesaba katarsak

1.Peugeot 3008 1.2 Eat6 benzinli allure elegance

2.Nissan qashqai p.platinıum 1.2 cvt

3.Qashqai 1.6 dizel cvt skypack

4. Kuga

O zaman bayilerde 3008 dizel otomatik allure elegance pack. Bulamadım. Almışken keşke St line konfor paketli Kuga alsaymışım.

• eski bir Qashqai kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tamam Türkiye şartlarında en çok tutulan suv Qashqai . Bunda motor vergi yakıt ve fiyat açısından en avantajlı olmasının büyük katkısı vardı. Şuanda seçenekler çoğaldı kadjar 3008 kuga vs. Bakım maliyetleri , vergi , yakıt maliyetleri ve tabiki kullanım olarak kuga da karar kıldım. Kısaca avantajları bakım 15 bin , Avrupa araba konforu , 0 trim , bağımsız arka süspansiyon, daha yüksek olması , iç ferahlığı ve birde fiyat idi ben alırken style otomatik 124 bine maloldu bana tabi şimdi 140 bin fakat skypack 147 bin olmuş.

Daha önce dizel kullanıyorsanız benzinli araca geçmenizi hiç tavsiye etmem. İnsanı resmen stres sahibi yapıyor pedalın altında yumurta kırılmasın diye dokunamıyorsunuz bile.

• Değerleri yorumlarımız icin tsk ederim..bir çok araba test ettim, gördüm ki; video kanallarında yapılan testler bilgi içeriyor ama hiç biri kendi yaptığınız test gibi olmiyor..araç hakkında kullanıcısı olmayıp, bu tür videolara bakarak yorum yapan sayısı çok fazla..araçları kıyaslarken test etmeden kıyaslayan sayısı da onunla es değer..yaptıgım test araçları tiguan, kodiaq, superb , Tuscon, Qashqai, Kuga..ilk aracım sıfır focus 2 tdci , şuanki aracım jetta 6 tsi 1.4..test araçlarının içinde peguet 3008 i inceledim ama test etmedim..o direksiyon ve gösterge paneli bana göre değil..suv bir arabaya yakışmıyor bence..velhasıl yakıt, konfor, görünüm, yeterli derecede ozellik, yeterli derecede hızlanma, dizel-otomatik konminasyonu, iç mekan kalitelisi ile Kuga bana en mantıklısı geldi..insallah aracımı satınca titanyum veya St-line ile aranızda olacam..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehirler arası bayiler arasında fiyat farkı var mı? en uygun fiyat veren bayii varmı bildiğiniz..
  • tango123 T kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum. Umarim arac alan arkadaslar yardimci olur. Genellikle istanbul bayilerinde daha uygun fiyat bulunuyor bazi markalarda fakat fordu bilemiyorum.

• calwincalwin kullanıcısına yanıt
    Lansman fiyatları üzerinden 1 kuruş dahi indirim yapmamışlardı. En son gelen zamlardan sonra illa ki bir indirim olabilir.
  • Her ay zam mı olur.123 lerden 140 lara geldi insaf...Arkadaşlar bayilerden aldığınız fiyatları yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freelufer -- 19 Ekim 2017; 23:52:42 >
  • arkadaşlar liste fiyatı üzerinden pek bir indirim yapılmıyor sanırım başka bayilerden fiyat alan oldumu acaba ? st line ve ya titanium pakedi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: tango123

Arkadaşlar Ford Kuga almak istiyorum...bir çok araba arasında tercih yapmak gerekirse Kuga iyi bir tercihmidir..Kuga almasaydınız hanginaraci alırsınız..

Hocam bende makyajlı Kuga'yı çok istiyordum ama son anda yeni Qashqai'de karar kıldım.

Geçen hafta Style Manuel için 126.500 fiyat aldım yeni makyajlı Qashqai o kadar güzel fiyattan giriş yaptıki o fiyatları kaçırmaya gönlüm el vermedi.

Style donanım 126.500'ken cam tavan ve navigasyonlu Qashqai Skypack 114.500'e alınabiliyor üstelik 40.000 tl 0 faiz kredi ile birlikte.

Benim araç gemide kısmetse kasım başı teslim alacağım.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim güncel sahibi olduğum 8 yaşındaki eski kasa Qashqai'm 156.000 kmde şu anda. 8 senede ne bir tekleme ne bir yolda bırakma. 156bin km'dir aynı baskı balata düşünün yani.

Uzun lafın kısası Kuga benim çok hoşuma gitti eğer bütçe sıkıntınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim, bütçe kısıtlı ise Qashqai'nin lansman fiyatlarını kaçırmayın derim.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

• Donald Draper kullanıcısına yanıt
    En iyisi en mantıklısı size göre hangisiyse doğrusuda odur .. hayırlı olsun aracınız , güle güle kullanın.

• Kasım ayı fiyatları güncellenmiş. İyi zam yapmışlar.

YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafakilic -- 10 Kasım 2017; 11:3:9 >
  • Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz lütfen. Ford Kuga 2017 style 1.5 dizel otomatik için multimedya ekranı tavsiyesinde bulunabilirmsiniz. Geri görüş kamerası da olmalı. Deneyimi olan arkadaşların yardımcı olması dileklerimle. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz lütfen. Ford Kuga 2017 style 1.5 dizel otomatik için multimedya ekranı tavsiyesinde bulunabilirmsiniz. Geri görüş kamerası da olmalı. Deneyimi olan arkadaşların yardımcı olması dileklerimle. İyi forumlar.

Aliexpressteki daha güzel

https://tr.aliexpress.com/item/10-4-Vertical-Screen-1024-768-Android-Car-DVD-GPS-Navigation-Radio-Player-for-Ford-Focus/32779018694.html

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=322

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafakilic -- 29 Kasım 2017; 10:1:4 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.