Şimdi Ara

Yeni Köpek Aldım Dogo Argentino [SS]'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
4.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resimelrden yüzünü buldu polis şimdi ismini bulmaya çalışıyor sonra atresini yarın yada perşembe günüde gelip köpeği alırlar herhalde sanırım annesini ve babasınıda alırlar hatta polise üstteki mesajında annesi ve babası çok insan yemiş mesajını gösterdim adamlar extra dikkat göstereceklerini söledi çünkü böyle köpekler küçük çocukları yiyorlarmış özet:o yüzünün gözüktüğü resim ve annesi babası ile yazdığın mesaj başını yaktı bence sen o köpekle vedelaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: quench

quote:

Orijinalden alıntı: IIaS0rTikII

Öncelikle hayırlı olsun, fakat bu gözünün üstündeki leke keşke olmasaymış derdim :) Çünkü ya saf beyaz renk yada korsan 2 çeşit güzel diğer türlü benekli vs.. olanlara saf kan denilmez.Anne altındaysa sorun yok demektir.

safkan oldugundan emin değilim ama annesinin ve babasının cok adam yediğini duydum inşallah sıkıntı yarattmaz bu :D şehirde

yarattı bile şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Carter -- 19 Haziran 2012; 17:18:28 >
  • şaka yaptım mesajı bu kadar geç atmamın sebebi bilgisayarda bir problem oluşması
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjSemiH1

şaka yaptım mesajı bu kadar geç atmamın sebebi bilgisayarda bir problem oluşması

• quote:

quote:

şaka yaptım mesajı bu kadar geç atmamın sebebi bilgisayarda bir problem oluşması

birşey soracağım bu köpeği ne kadara aldınız ve okuyunca gerçek sandınız mı?

• quote:

quote:

quote:

köpek hediye böyle hayvanlara para vermem :D ve gerçek sanmadım ciddi anlamda çünki olaya polis bakmıyor belediye memurları zabıtalar bakıyor abim polis :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

köpek hediye böyle hayvanlara para vermem :D ve gerçek sanmadım ciddi anlamda çünki olaya polis bakmıyor belediye memurları zabıtalar bakıyor abim polis :)

tüh tutturamadık desene

• resimleri downloada bıraktım yüklene dursunlar. hocam arada S imageyi de kullanın lütfen
  • Köpeğinize Allah uzun ömürler versin.

Not: Resimler düzenlenmiştir.
  • büyüyünce seni yer bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

Köpeğinize Allah uzun ömürler versin.

Not: Resimler düzenlenmiştir.

amin, Allah daha iyisini sizlere versin sayın yöneticim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

büyüyünce seni yer bu

tövbede kardeş sen sahibini hiç yer misin ? ben onun sahibiyim
  • Etmi ? kesinlikle hayır mama kullanmalısın küçükken sütle karıştırıp vermelisin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

büyüyünce seni yer bu

tövbede kardeş sen sahibini hiç yer misin ? ben onun sahibiyim

Bu tip köpekleri seceresiz almayın Allah aşkına ya . Bu köpek apartman dairesinde nasıl beslenir ?
  • maşallah çok tatlı, büyüyünce de bir fotosunu koymanı isterim.
  • güzelmiş bırakın emebildiği kadar anne sütü emsin. çok önemli bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 4 Temmuz 2012; 20:03:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talyam

maşallah çok tatlı, büyüyünce de bir fotosunu koymanı isterim.

eyvallah kardesim muhakkak koyarım fotosunu
  • Köpek beslemek sorumluluktur.Bu çeşit güçlü,sinirlenirce büyük zarar verebilen ve ülkelerce yasaklanabilen köpekleri beslemek + bir sorumluluktur.

Köpeği yetiştirirken çok dikkatli ol.Hırçın falan yetiştirme.Yavruluk döneminden itibaren çocuklarla,diğer hayvanlarla,kedilerle iç içe ve sosyalleştirerek yetiştir.İlerde gider birisini parçalarsa,hırçın yetişirsen ve mahkemelik olursan başın derde girebilir.Hapis bile yatabilirsin aklında olsun.Çok sevecen,son derece şiddetten uzak bir şekilde yetiştir köpeği inşaAllah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikçiler -- 5 Temmuz 2012; 1:00:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .GalataSaray.

Köpek beslemek sorumluluktur.Bu çeşit güçlü,sinirlenirce büyük zarar verebilen ve ülkelerce yasaklanabilen köpekleri beslemek + bir sorumluluktur.

Köpeği yetiştirirken çok dikkatli ol.Hırçın falan yetiştirme.Yavruluk döneminden itibaren çocuklarla,diğer hayvanlarla,kedilerle iç içe ve sosyalleştirerek yetiştir.İlerde gider birisini parçalarsa,hırçın yetişirsen ve mahkemelik olursan başın derde girebilir.Hapis bile yatabilirsin aklında olsun.Çok sevecen,son derece şiddetten uzak bir şekilde yetiştir köpeği inşaAllah.

katılıyorum patronumun var 9 aylık çok sevecen bir şey insan yadırgamıyor herkesle oyun oynamak istiyor çok güzel bir köpek..

• Çok güzel ya Dogo'ların yavru halleri daha bir güzel oluyor. İleride kısmet olursa ben de dogo beslemek istiyorum. Bu türü seviyorum. Yeni fotoğraflarını da eklerseniz seviniriz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.