Şimdi Ara

YENİ KONUDAN DEVAM EDELİM - HAZIR KASA PAZARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
10
Favori
3.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir Hp yatık kasa aldım, gayet güzel çalışıyor, arkadaş da gayet ilgiliydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moozcan

Bir Hp yatık kasa aldım, gayet güzel çalışıyor, arkadaş da gayet ilgiliydi.

Hayırlı olsun.

• Aldığım KASA-3'e elimdeki 2x2GB DDR2 RAM'i, 240 Watt'lık 80+ fansız güç kaynağını, Zotac G210 fansız ekran kartını ve Intel 520 SSD'yi taktım. İşlemcinin üstündeki fanı söktüm. Makine sıfır decibel. HİÇ ses yok. HDMI'la monitörüme bağladım.

İşlemcinin hızını 1GHz'ye, voltajını 0.8'e çekip sabitledim, Prime95'le iki saat boyunca kesintisiz eziyet ettim. Anakart 36'yı, işlemci 43'ü bulmadı. Mükemmel, tamamen sessiz ve süratli bir download, internette gezinme ve film seyretme makinesi oldu. Sanırım kısaca HTPC diyolla? Üstünde ofis işlerini falan da yapabilirsin. Ayrıca ben online Red Alert oynuyorum, 1996'dan kalma bir oyun. Kısacası modern 3D oyun oynamak dışındaki bütün işlerimi görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gobl1n

Aldığım KASA-3'e elimdeki 2x2GB DDR2 RAM'i, 240 Watt'lık 80+ fansız güç kaynağını, Zotac G210 fansız ekran kartını ve Intel 520 SSD'yi taktım. İşlemcinin üstündeki fanı söktüm. Makine sıfır decibel. HİÇ ses yok. HDMI'la monitörüme bağladım.

İşlemcinin hızını 1GHz'ye, voltajını 0.8'e çekip sabitledim, Prime95'le iki saat boyunca kesintisiz eziyet ettim. Anakart 36'yı, işlemci 43'ü bulmadı. Mükemmel, tamamen sessiz ve süratli bir download, internette gezinme ve film seyretme makinesi oldu. Sanırım kısaca HTPC diyolla? Üstünde ofis işlerini falan da yapabilirsin. Ayrıca ben online Red Alert oynuyorum, 1996'dan kalma bir oyun. Kısacası modern 3D oyun oynamak dışındaki bütün işlerimi görüyorum.

Hocam inanın hayranlıkla okudum yazdıklarınızı. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tomshardware

quote:

Aldığım KASA-3'e elimdeki 2x2GB DDR2 RAM'i, 240 Watt'lık 80+ fansız güç kaynağını, Zotac G210 fansız ekran kartını ve Intel 520 SSD'yi taktım. İşlemcinin üstündeki fanı söktüm. Makine sıfır decibel. HİÇ ses yok. HDMI'la monitörüme bağladım.

Son olarak DVI to HDMI kablo aldım. Taktığım ekran kartını çıkardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tomshardware

quote:

Son olarak DVI to HDMI kablo aldım. Taktığım ekran kartını çıkardım.

Minimalizmde son nokta..

Bu arada DVI to HDMI kablo iyi fikirmiş.
    Birkaç tane kablo tedarik edeyim de kasasını televizyona bağlamak isteyenlere seçenek sunabileyim.

• Sesi taşımıyor. Kulaklık, ses için 3,5 kablo, dahili hoparlör veya harici hoparlör kullanılabilir. Mecidiyeköy Özbil'de 15 TL kablo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sebebini bilmiyorum ama dükkanımdaki başlkıklar bir türlü güncellenmiyor.
    Yeni konu açtım, hazır kasa pazarını oradan takip edebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_104045672/f_//tm.htm#104045672

• Herkeste durum aynı hocam :) Güncelleme özelliğini kaldırmışlar. Forum bir cansız geldi bana kim var kim yok belli değil. 1 ay geriye gidince mesela ilan güncellenmeyince kim bilsin güncel mi değil mi. Güzel olmamış bu. He şöyle herkes sırasını kabul etse yeni konu açmasa sorun yok da :) ya da satılan ilanlar direk geriye atılsa , böyle her yeni ilan satılsa da satılmasa da önde kalıyor. Eksik bir uygulama olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.