Şimdi Ara

Yeni Kitap: Buz ve Ateşin Dünyası Taht Oyunları George RR Martin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: Routine

Şöyle sert kapaklı, ciltli çıkarsalar daha güzel olmaz mıydı?

Bu baskının etiket fiyatı 89 TL ise ciltli basılmış olsaydı en az 150-160 TL olurdu.

Bu versiyonu basmışlar anladığım kadarıyla kapak sert olacaktır diye düşünüyorum ama ciltli değil tabi.

• Akılçelen Kitaplar'ın sponsorluğunda 5 kişiye bu kitabı hediye ediyoruz. Ayrıntılar için şuraya bakabilirsiniz.
  • Lanet olası İdefix ten ön sipariş verdim. Kitap piyasaya çıktı, kargoya dahi veremediler kitabı. Ön siparişin ne demek olduğundan haberleri dahi yok gerzeklerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

Lanet olası İdefix ten ön sipariş verdim. Kitap piyasaya çıktı, kargoya dahi veremediler kitabı. Ön siparişin ne demek olduğundan haberleri dahi yok gerzeklerin.

Babil'den ön sipariş vermiştim, biraz önce kontrol ettim hala temin aşamasında gözüküyor. Kitabın açıklama kısmında ise 2 iş gününde temin yazıyor, yani firmanın stoklarına daha girmemiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

Lanet olası İdefix ten ön sipariş verdim. Kitap piyasaya çıktı, kargoya dahi veremediler kitabı. Ön siparişin ne demek olduğundan haberleri dahi yok gerzeklerin.

Bende idefix den sipariş verdim kitap cumartesi günü elimdeydi, sizinkini neden göndermediler bilmiyorum
  • KalisXax K kullanıcısına yanıt
    Kitabı göndermedikleri gibi iptal da etmiyorlar. Tedarik sürecinde olduğundan dolayı edilemiyormuş. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Siteden de iptal olmuyor. Genel müdürlük telefonları da yok. Çok sorumsuz bir işletme. Keşke başka yerden alsaydım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitabı alanlar birkaç fotoğraf koysun diyecektimde ciddi tedarik sorunu çıkmış anlaşılan.
  • Kargo yaklaşık 1 saat önce geldi. Kitabın baskısı mükemmel. Çizimler ve kağıt kalitesi gerçekten çok güzel. Ufak bir şey bekliyordum ancak boyutları gerçekten büyük. Akıl Çelen Kitaplar güzel iş çıkarmış. Tek kusuru ciltli olmaması. D&R'a gidip bir inceleyin, kitabı gördükten sonra abartmadığımı anlayacaksınız. Ayrıca almayı düşünen varsa bir an önce alsın çünkü bu kitabın bir daha basılacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 22 Eylül 2017; 15:19:09 >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Hocam müsait olduğunuzda birkaç fotoğraf atmanız mümkün mü?
    İç sayfalar, kapak, şömizi yokken vs. Bir de kapak kalın sert kapak mı yoksa sıradan kitaplardaki gibi karton kapak mı?
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Maalesef fotoğraf ekleme imkanım yok. Normal kitaplardaki gibi karton kapak.

• dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Keşke ciltli olsaydı. İnce kapaklı olması dışında mükemmel bir iş olmuş. 50 sayfa kadar okudum, çeviri gayet başarılı, herhangi bir imla hatasına da rastlamadım.

Yeni Kitap: Buz ve Ateşin Dünyası Taht Oyunları George RR Martin

• Pissacore kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, ben de merak edip sonunda d&r'a gittim bugün. Çeviri kalite çok iyi olmuş. Tek kusur maalesef cilt ya da kalın kapak olmaması. Arşiv için çok ideal değil çok dikkatli olmak gerek kitap için ince kapak olması kötü olmuş.
  • Pissacore kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler paylaşım için. Ben de siparişimi verdim, umarım sağlam bır şekilde ulaşır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraftan anlamamıştım, boyutu baya büyükmüş. Baskısı da güzel, kaliteli görünüyor. İyi okumalar herkese.

Hatta boyutu baya büyükmüs. Raflara sığmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 25 Eylül 2017; 15:47:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.