Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.711.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogii

Araç garantisi bozulacak ama değil mi? Şu garanti eli kolu bağlıyor hep ya adamlar bugumuzu bulmuşlar :) Orda 7500 ise serviste en az 10bin TL dir.

Alıntıları Göster
    Motor garantisi devre dışı kalır sadece,insanlar sıfır alıp taktırıyor hiç sorun yaşayan duymadım şimdiye kadar...
    İşini iyi yapan bilimsel çalışıp arge yapan bir servis ve %45varan tasarruf vaad ediyorlar,kia servisine taktırırsanız garanti devam eder belki ama montaj ve ürün kalitesi nasıl olur bilmiyorum.
    Lpg sizde zor sportage binmek...

• Merhaba Arkadaşlar

Bende araç almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım. Bu benim ilk suv model arabam olacak. İnternette araştırdım Kia sportage öne geçti gibi.
    Onun harici nissan qq var aklımda yada hyundai ix35. Kıyaslama yaparken denk geldi ama forumda bazı konular çok eski cevaplanmış. Kısaca aklıma takılan konulara değinmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1 - Sportage de 2012 gsl plus eco su dolu onu almayı düşünüyordum fakat son dönemde okuduklarım ile yeni kasa 2014 conect plus düşünmeye başladım ( tabi bütçeme uygun bulabilirsem. son dönemlerde çok yükseldi fiyat ve kimse fiyatı makul seviyeye çekip satma derdinde değil gibi?) Sizce hangisi?

2- Alınacak araçta model tercihi hangisi olmalı ve lpg lı almak mantıklı mı? alınacaksa hangi marka taktırmış olanlar öncelikli tercih edilmeli?

3 Nissan qq da 2013 model alsam black edidion sizce nasıl?
    Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• selamlar, satmış olduğum aracımdan kalan Photon mini acorn H7 led ampül seti mevcuttur - montajı tak çalıştır şeklindedir. Ürün garantilidir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-photon-acorn-serisi-h7-tip-far-ampulu-led-far-626335897/detay/

Düşünenler bana mesajla ulaşabilir.

Ayrıca kullanılmaış Photon T10 tipi dipsiz park ampül seti de var (2 set var).

• Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yok mu :) 3 gündğr sabah akşam bakıyorum kimse yorum yapmamış :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaze24

Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yok mu :) 3 gündğr sabah akşam bakıyorum kimse yorum yapmamış :(
    face gruplarından daha hızlı geri dönüş alırsınız,artık buralara bakan yok pek:):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaze24

Merhaba Arkadaşlar

Bende araç almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım. Bu benim ilk suv model arabam olacak. İnternette araştırdım Kia sportage öne geçti gibi.
    Onun harici nissan qq var aklımda yada hyundai ix35. Kıyaslama yaparken denk geldi ama forumda bazı konular çok eski cevaplanmış. Kısaca aklıma takılan konulara değinmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1 - Sportage de 2012 gsl plus eco su dolu onu almayı düşünüyordum fakat son dönemde okuduklarım ile yeni kasa 2014 conect plus düşünmeye başladım ( tabi bütçeme uygun bulabilirsem. son dönemlerde çok yükseldi fiyat ve kimse fiyatı makul seviyeye çekip satma derdinde değil gibi?) Sizce hangisi?

2- Alınacak araçta model tercihi hangisi olmalı ve lpg lı almak mantıklı mı? alınacaksa hangi marka taktırmış olanlar öncelikli tercih edilmeli?

3 Nissan qq da 2013 model alsam black edidion sizce nasıl?
    Şimdiden herkese teşekkür ederim.
    Merhaba, Ben 1 ay kadar önce 2013 Plus ECO Dynm. manuel vitesli modelini aldım ve ayrıca Prins SIVI LPG'de takılı çok memnunum, hiçbir sıkıntısı yok, tavsiye ederim. Araçta sunroof, otomatik park, ısıtmalı koltuk, Start stop/ISG vb., kamera, donanımların hepsi var.

• Merhabalar iyi forumlar diliyorum. 2014 model 80000km de makyajlı sportage aldım. Alırken premium donanım dediler ama tam da öyle değil gibi.Otomatik vites, Anahtarsız,APA,4 koltuk ısıtma,cam tavan,ön arka sensör,geri görüş kamerası var bu hangi modele tekabül ediyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak akyüz

Merhabalar iyi forumlar diliyorum. 2014 model 80000km de makyajlı sportage aldım. Alırken premium donanım dediler ama tam da öyle değil gibi.Otomatik vites, Anahtarsız,APA,4 koltuk ısıtma,cam tavan,ön arka sensör,geri görüş kamerası var bu hangi modele tekabül ediyor acaba?
    Hayırlı olsun. Ön tamponda far yıkama çıkıntıları yoksa Premium değil Concept Plus'dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karatech -- 19 Aralık 2018; 16:2:41 >
  • Anlaşıldı concept plus o zaman. Hız sabitleme de yok far yıkama da yok. Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Anlaşıldı concept plus o zaman. Hız sabitleme de yok far yıkama da yok. Teşekkür ederim
    Aynı paketin manuelinde var hız sabitleme. Otomatiklere sonradan takılabiliyor, eliniz yatkınsa kendiniz takabilirsiniz parçayı alıp. Doğru parça alınmazsa bazı fonksiyonlar çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duymuştum böyle bir şeyi mantıklı aslında da ne kadara mal olur net bir bilgi bulamadığım için erteledim. SiZin bilginiz var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Duymuştum böyle bir şeyi mantıklı aslında da ne kadara mal olur net bir bilgi bulamadığım için erteledim. SiZin bilginiz var mıdır?
    Benim araç manueldi, bu yüzden bilmiyorum. Bolca uygulama yapan var forum ve face gruplarında, yardımcı olurlar.

• Araçtan almayı düşünüyorum129.000 otomatik orta pakete teklif ettiler 125 son bırakırız dediler fakat rengini bulunmuyor yakıt konusunda otomatikler nasıl (turbosuz)

• AmazingGumball kullanıcısına yanıt
    125 bin liraya gidin Turbolu yada beslemeli motor alın...
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Kahramanmaraşta yaşıyoru şehrin yarısı zaten rampa dağ dolu yakıtı düşünüyorum doğal olarak turbolu alırsam bu arabaya hayatta binemem 11-12 litreden aşağı düşmez akıl karı değil bayidede araba kalmamış kırmızısı var dediler bizde 2016 kasasına döndük donanım olarak daha iyi diye passat 2015 comfort dsg yada 2017 civic cvt düşünmeye başladık 3 arabadan biri hayırlısı
  • Selamunaleyküm, aracımın ilanını bırakıyorum ilgilenirseniz ilanda numaram var. Saygılar.
    https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-kia-sportage-1-6-gsl-plus/sahibinden-kia-sportage-1-6-gsl-plus-2013-model/10287837
  • Merhaba arkadaşlar

2016 Kia Sportage 1.6 T-GDI Exclusive alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Aylar süren araba alma çilemiz bitti.

Öncelikle sormak istediğim sorular;
    1) DCT şanzımanı nasıl kullanmalıyız? İnternette bir çok kaynak var ama sportage kullanıcısından öğrenmek daha etkili olur diye düşündüm.
    2) Elektrikli bagaj kapağı maliyeti hakkında bilginiz var mı?
    3) Ön tamponda küçük bir sürtme izi var. Araç beyaz olduğu için göze batıyor. Boyatmak istemiyorum. Önerdiğiniz bir yöntem var mı?
    4) Elektrikli park freni tuşunda sıkıntı var. El freni çekerken gayet iyi. Ama el frenini serbest bırakırken tuş sanki bir yere takılı değil gibi, serbestçe hareket ediyor. Biraz sert davranınca el frenini serbest bırakıyor. Sizde de böyle bir sorun oldu mu?

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoşMezar -- 27 Aralık 2018; 22:55:7 >
  • Fiyatlar tucsondan fazla...

• AmazingGumball kullanıcısına yanıt
    Turbosuz oluşuda 11 12 maraşta hele öyle yakar her yer yokuş rampa. Size C180 AMG Komp motorlu araç lazım. LPGli miss gibi
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    5 kişilik aile enkucugu benim 70 kiloyum en küçüğü benim pek sığabileceğimizi sanmıyorum yüksek kilometre araçlarında sevmeyiz 2015 40-50 binde olabilir

• 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.