Şimdi Ara

YENİ/ Kaspersky İnternet Security 2014 Türkçe/ 3 Cihaz 1 Yıl 69,90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
4.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baranel

Satınaldım kaspersky i.s 2014 5 kullancı 2 yıl, sanalpazar üzerinden.

Siparişiniz işleme alınmış ve teslimatınız yapılmıştır. İyi Günlerde Kullanın
  • Çok teşekkür ederim şu an kullanıyorum
  • Siz ve DH ahalisininde yeni yılı kutlu olsun. Ayrıca dün gece sipariş verdikten kısa bir sürede ilgilenmeniz, konuya indirme link eklemeniz, dürüst ve ilgili olmanızdan dolayı teşekkür ederim.
  • urunler faturali mi acaba? kurumsal olarak satin almak istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

urunler faturali mi acaba? kurumsal olarak satin almak istiyoruz.

Faturalıdır ,fakat kurumsal ürünleri tercih etmenizi öneririz.
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFIRSAT

quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

urunler faturali mi acaba? kurumsal olarak satin almak istiyoruz.

Faturalıdır ,fakat kurumsal ürünleri tercih etmenizi öneririz.
    Saygılar

Kurumsal urunlerinizin linklerini paylasmanizi rica ederim.
  • quote:

Siz ve DH ahalisininde yeni yılı kutlu olsun. Ayrıca dün gece sipariş verdikten kısa bir sürede ilgilenmeniz, konuya indirme link eklemeniz, dürüst ve ilgili olmanızdan dolayı teşekkür ederim.

Nice nice yıllara ...son 10 stok kaldı .Şanslı alıcıları beklemektedir :)
  • Bugün iki cihazlık olanını aldım gittigidiyor üzerinden. Aynı anda kod yollandı. 2009 dan beri kaspesky kullandığımdan yine kaspersky i tercih ettim. Gerekli kaydıda mykaspersky den yaptım şimdilik bir sorun yok. Teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Bugün iki cihazlık olanını aldım gittigidiyor üzerinden. Aynı anda kod yollandı. 2009 dan beri kaspesky kullandığımdan yine kaspersky i tercih ettim. Gerekli kaydıda mykaspersky den yaptım şimdilik bir sorun yok. Teşekkür ediyorum..

İyi günlerde kullanın..
  • merhaba,

1pc 2 yıl kampanyanız devamediyor mu? Paypal bağlantısı çalışıyor ama diğer yerlerde bulamadım.

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

1pc 2 yıl kampanyanız devamediyor mu? Paypal bağlantısı çalışıyor ama diğer yerlerde bulamadım.

sağlıcakla

çalışıyor problem yok ..

Bunu denermisiniz ? Olmadı eft yapın :)

https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=yeJRb9OIluaHpl3EfcyTFKCNcF4ItPZnKcj3l-uzPqeg3vidvI07QdnkJM0&dispatch=50a222a57771920b6a3d7b606239e4d529b525e0b7e69bf0224adecfb0124e9b61f737ba21b081986471f9b93cfa01e00b63629be0164db1

• EFIRSAT kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Papal zaten çalışıyor ben denedim. Benim demek istediğim Gittigidiyor, n11.com da bu kampanyayı göremedim, bu nedenle bitti mi diye sormuştum.Kampanyanız 1 PC 2 yıl devam ediyor değil mi?

sağlıcakla
  • quote:

merhaba,

Papal zaten çalışıyor ben denedim. Benim demek istediğim Gittigidiyor, n11.com da bu kampanyayı göremedim, bu nedenle bitti mi diye sormuştum.Kampanyanız 1 PC 2 yıl devam ediyor değil mi?

sağlıcakla

Alınan karar ile oralarda kampanya yok kampanya yapılsada amacına ulaşması için sadece sınırlı olucak , oda forumlarda ..
    merhaba,

Neyse 1 PC 2 yıl Paypal üzerinden alınabiliyor değil mi, 49 TL? Daha önce stoklar bitiyor demişsiniz bunun için sordum. Devam ediyorsa Paypal üzerinden alacağım.

Aldıktan 3 ay sonra kullanmaya başlayacağım, sanırım bunda da sorun yok. Daha önce yazdıklarınızdan çıkardığım sonuca göre. Sadece anlamadığım kısmı , satın aldıktan sonra kullanmasak da kayıt mı yaptırmamız gerekiyor?
    Aktif edince de yeniden mi kayıt yaptıracağız?

sağlıcakla
  • quote:

merhaba,

Neyse 1 PC 2 yıl Paypal üzerinden alınabiliyor değil mi, 49 TL? Daha önce stoklar bitiyor demişsiniz bunun için sordum. Devam ediyorsa Paypal üzerinden alacağım.

Aldıktan 3 ay sonra kullanmaya başlayacağım, sanırım bunda da sorun yok. Daha önce yazdıklarınızdan çıkardığım sonuca göre. Sadece anlamadığım kısmı , satın aldıktan sonra kullanmasak da kayıt mı yaptırmamız gerekiyor?
    Aktif edince de yeniden mi kayıt yaptıracağız?

sağlıcakla

Dilediğiniz zaman aktive edebilirsiniz...
    mykaspersky.com hesabınıza kayıt edin , aktive olmadığı yazar zaten
    şuan sanırım 8-9 lisans kaldı ...
    merhaba,

İlk sayfanızdaki linki denediğimde daha önce 49 TL fiyat çıkıyordu. Şimdi almak için yeniden denedim fiyat 67 TL çıkıyor. Daha sonradan verdiğiniz Paypal bağlantısı da " PayPal oturumunuz zaman aşımına uğradı " diyor ve açılmıyor.

Fiyat 49 TL ise Paypal üzerinden alacağım. Bana çalışna bir bağlantı gönderin lütfen.

Sağlıcakla
  • quote:

Çok teşekkür ederim şu an kullanıyorum

iyi günlerde kullanın
  • quote:

merhaba,

İlk sayfanızdaki linki denediğimde daha önce 49 TL fiyat çıkıyordu. Şimdi almak için yeniden denedim fiyat 67 TL çıkıyor. Daha sonradan verdiğiniz Paypal bağlantısı da " PayPal oturumunuz zaman aşımına uğradı " diyor ve açılmıyor.

Fiyat 49 TL ise Paypal üzerinden alacağım. Bana çalışna bir bağlantı gönderin lütfen.

Sağlıcakla

Eger 49Tl devam ediyorsa bende almak isterim paypal lisansı varsa gönderebilirmisiniz. hatta yanına bir adet İdm lisansıda alacagım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasyas

quote:

merhaba,

Sağlıcakla

Eger 49Tl devam ediyorsa bende almak isterim paypal lisansı varsa gönderebilirmisiniz. hatta yanına bir adet İdm lisansıda alacagım.

Malesef o stoklar bitti , fiyat cazip olunca kalmadı .
    Biten kampanya otomatik kapanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EFIRSAT

quote:

Orijinalden alıntı: yasyas

quote:

merhaba,

Sağlıcakla

Malesef o stoklar bitti , fiyat cazip olunca kalmadı .
    Biten kampanya otomatik kapanıyor

Kaçırmışız kampanyayı ozaman birdaha olamazsa bundan alayım Mac aldım yeni diger bilgisayarımda Norton 360 var bunada bunu alayım. Pure versiyonundan çok farkı yoktur herhalde, birde İDM almak istiyorum onuda paypal ile alma imkanımız var mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.