Şimdi Ara

YENİ KASA E SERİSİNİN ÖNÜMÜZDEKİ YIL GELECEK OLAN 1.6 MOTORU HAKKINDA...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorun özelliklerini falan bilen biri varsa aydınlatabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1600cc 245 beygir benzinli ünite yer alacak.

• the best or nothing kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçek mi bu 1.6 245hp? Benzin çok yakmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Dr.Bruce Banner

İstanbul sehirici 20 litre tüketir. Fiyat ise 185.000₺ olacak amg paket

• quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Dr.Bruce Banner

İstanbul sehirici 20 litre tüketir. Fiyat ise 185.000₺ olacak amg paket

Hocam yakıt fazla olur dediğiniz gibiyse ama ben baktım 219 bin liradan başlayacakmış fiyatlar.

• hocam arkadaş iyi dalga geçmiş sizinle sizde atlamışsınız
  • Ciddiye almayın... Arkadaş boş bulmuş meydanı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizin bir bilginiz var mı peki?

• O motor pego 308gtida var. 0dan 100e 6snde cikiyor. Direk pegodan cikarip koyacaklar ozaman. Ama yanlis hatırlamıyorsam pego bmw ile ortakti. Bu 240hp sehir efsanesi mersedes icin.
    Mercedes benz turkiyenin bize sundugu e class araclar hep analog gösterge audo 20 sistemli rezalet parcalar. Katalog ve reklamlara baksan sanki butun araclar dijital ve commandli. Birakin bu isleri arkadas. Dunyanin parasini ver sonuc ne hikaye

• hocam 2017 de gelicek e 180 ler için bir idda duydum bu 156 lık motoru upgrade edip 180 beygir yapacaklar diye ama bence olmaz çünkü e 200 184 beygir.
    Ayrıca elmariachi321 in de dediği gibi yeni gelen e ler resmen facia kumaş,elektriksiz koltuk analog kadran falan filan. Etiler mengerlere diyorum bu kadran c180 le aynı diye kadın bana hayır burdaki ekran daha geniş ve dışa dönük şeklinde komik bir cevap veriyor w211 e180 araştırsanız daha faydalı olabilir
  • Hocam bir eski kasa beni fazlasıyla malzeme kalitesi doluluk olarak tatmin etmişti. Tatmin etmek az kalır hatta Şuan ix35'im var Hyundai. Jip tarzı genişçe bir araç. Gla'nın tipine bitiyorum. Onu o kadar incelemedim ama. C seriside keza öyle ama aracın tepesini alçaltmak için ellerinden geleni yapmışlar gidişi vs iyi ama hem basık hemde malzeme kalitesi bir E'nin yanından geçemez. Dedikleriniz beni gerçekten şaşırttı adam E yapmış bir şey koymayı unutmuş resmen. Acentalardaki bilgisiz elemanlara da diyecek sözüm yok. Beni koysalar günde 5 tane E satarım Şuan fiyat performans benim isteklerime cevap verebileceğini düşündüğüm GLA ve GLC var GLC şimdiye kadar hiç görmedim fiyatı hakkında da bir bilgim yok ama GLA'yı iyi bir incelemeyi düşünüyorum tipi çok güzel genişliği vs beni tatmin ederse sene içinde İnşAllah ss'lerini atarım buraya

• hocam glc de e serisi kadar fiyatı vardır ve gla yakın zamanda makyaj görücek. Allah hayırlısını nasip etsin size
  • Papaoutai kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şöyle izah ediyim tıp fakültesi okuyorum haliyle araba hastası olduğum halde piyasayı takip edemedim. Yaşım 20. Babam arabasını bana verdi. Yani benim yaşıma da en uygun olacak olan galiba GLA İnşAllah en kısa zamanda gidip inceleyeceğim hepsini. Aklımda birde Bmw 418 var. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

• e serisine 1.6 gelecegini sanmıyorum.. bayi de çalışanlar yeni e serisi egitimine gittiklerinden 1.6 olmayacagını bilgisi almıslar.. zaman neyi gösterir bilinmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 24 Eylül 2016; 12:55:11 >
  • 4 serisi çok begendigim kasadır. yasınıza çok iyi gelir. tavsiyem estoril mavi ve içi kırmızı :) baya hoş duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

e serisine 1.6 gelecegini sanmıyorum.. bayi de çalışanlar yeni e serisi egitimine gittiklerinden 1.6 olmayacagını bilgisi almıslar.. zaman neyi gösterir bilinmez

gelir gelir

bmw 7 serisine bile 2 motor geldi

para kazanmak için her türlü yapılır yollanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

e serisine 1.6 gelecegini sanmıyorum.. bayi de çalışanlar yeni e serisi egitimine gittiklerinden 1.6 olmayacagını bilgisi almıslar.. zaman neyi gösterir bilinmez

gelir gelir

bmw 7 serisine bile 2 motor geldi

para kazanmak için her türlü yapılır yollanır

yeni farkettim 730i 2.0 motor benzinlimiş.. A7 de 2.0 benzinli gelmiş.. bu ülkede iyi motor a binmek artık hayal olmaya başladı , şahsi görüşüm bu arabalar 3.0 ve üzeri motorlarda tadı çıkar.
  • konuyu hortlatıcam daha önce bu konuda gene 156 lık c motoru geliştirip koyacaklarını söylemiştim ama bende bunu alman dergide okumuştum tutmadı maalesef
  • Papaoutai kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bu saatten sonra bırak 1.6'lığı 1.2'lik çıksa yine alınmaz. Euro sağolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • euro da suç yok hocam,bence suç yabancı yatırımcıyı kaçıran boyutlardaki siyasi kararlar. İnşallah sandıkta halledeceğiz ama zor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.