Şimdi Ara

YENİ KARAKALEM ÇALIŞMASI(SERİYE DEVAM)Çizim aşamasını koydum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
18.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar biraz önce biten son çalışmam uykunuz açılır umarım....

Bilgi için siteme :http://portrekarakalem06.tr.gg/

Yorumlar için teşekkürler...

İlginizi çeker umarım açıklayıcıda oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meethot -- 16 Mayıs 2008; 14:07:07 >

• Yorum yapan yok heralde...
  • Gerçekliğinden şüphe duyulacak kadar muhteşem olmuş.
    Tebrikler.

Küçüklüğümden beri resim çizme becerisine erişemedim.
    Ben de fotoğrafçılığa başladım
  • çok güzel çizmişsin eline sağlık..
  • Hocam orjinalini görmeden yorum yapmak zor olur ama resim şu haliyle gayet güzel görünüyor
  • Resmin orjinalini görmeden detaylı yorum yapılamaz.Şu haliyle gerçekten güzel,tebrikler.

• Gerçekten çok güzel bir çalışma, nacizane olarak önerebileceğim tek şey var, fark yaratmak istiyorsanız böyle güzel çalışmaların yanında size özel teknikler de geliştirmeyi deneyebilirsiniz... Biraz hayal gücüyle daha çarpıcı portreler çıkabiliyor ortaya, böyle bir çalışma yapıp paylaşırsanız sevinirim.

• Bir de dudak çiziminiz bana doğru gibig eldi, orjinalini görmeden bir şey söyleyemiyorum ama bana ezbere yapılmış gibi geldi biraz açıkcası...

Çünkü dudak yapısı çok detaysız ve şekli bozuk bir halde, ışıklandırma konusunda da burnun devamı yok gibi alna uzanan çizgide, cidden orjinal fotografı eklerseniz daha iyi yorum yapabileceğiz.
  • çok başarılı tebrikler
  • Orjınal fotosunu suan için koymam mümkün değil sonuçta izinli koyuyorum bunları merak etmeyin dudaklarda ve burunun gerisinde hata yok ışık öyle aldığından herkese yorumları için çok teşekkürler...
    karşılaştırmalı fotolar için siteme bakınız...http://portrekarakalem06.tr.gg/
  • Güzel olmuş burundaki gölgelemeye çok koyu başlamışsın hafifden koyuyagitmen gerekirdi bence çok keskin olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt083

Güzel olmuş burundaki gölgelemeye çok koyu başlamışsın hafifden koyuyagitmen gerekirdi bence çok keskin olmuş

Sağol kardeşim orjinalinde burunun gölgelendirmesi daha koyu desem orjinalini koyunca anlaşılmıyo biliyorum ama böyle olmak zorunda orjinalindede öyle yani.....çok sağol..
  • fena değil. kız güzel değilmiş zaten. anca bu kadar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: marss

fena değil. kız güzel değilmiş zaten. anca bu kadar..

Lütfen böyle yorum yapmayalım burada çizim önemli olan...yinede sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: marss

fena değil. kız güzel değilmiş zaten. anca bu kadar..

Bu kadar mi patavatsiz olunur be yuh sana ...
  • En kısa zamanda bende yaptırıcam Ellerine sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: azizcinar

En kısa zamanda bende yaptırıcam Ellerine sağlık.

Sağol kardeşim beklerim...
  • Güzel bir çalışma olmuş, tebrikler. Sol göz çiziminde, özellikle gözbebeğinin olduğu kısımda hata var. Bakışların açısı birbirinden az da olsa farklı gibi..Fakat genelde iyi bir çizim..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annabell_lee -- 16 Mayıs 2008; 13:10:09 >
  • Kullandığın kağıt cinsi nedir. Her yaptığın çizimde farklı renk tonları ve tavır görüyoruz. Sanki resimleri başka kişiler yapıyor gibi. Hatalar da farklılaşıyor. Bazen ağız bazen burun bazen elbise bazen parmaklar vb.
  • quote:

Orjinalden alıntı: annabell_lee

Güzel bir çalışma olmuş, tebrikler. Sol göz çiziminde, özellikle gözbebeğinin olduğu kısımda hata var. Bakışların açısı birbirinden az da olsa farklı gibi..Fakat genelde iyi bir çizim..:)

Yorumun için çok sağol ewet sonradan biraz düzelttim dediğin yeri ama sonuçta karakalem birazcıkda olsun fotokopisini çekmiyorum sonuçta olur okadar ...Çok sağol tekrardan...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.