Şimdi Ara

yeni kangoo (135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
3
Favori
368.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar araçta birşey hissettim 110 veya 120km hızlarda giderken araç rüzgar sesi alıyor içeriye. sizde de böyle rahatsız edici boyuttamı bu olay. birde tomtom navigasyonu nerden güncelleriz?
  • Tekrardan merhaba arkadaslar.evet akustik 110 120 km hızda ruzgar sesi alıyor benim arac ta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkçası mail attım merkeze bu ses olayı ne iş diye. benim 10 kağıtlık 10 yıllık Proton bile bu kadar ses almıyordu. bakalım cevap ne olcak
  • o derece rahatsız edici rüzgar sesi geliyomu yav :S
  • valla açıkçası beni rahatsız ediyor. ama başka hafif ticarilerede binmem lazım ki bir kıyas yapabileyim. arkadaşımda 90 lık LX Connect var ona binip yorumumu yaparım
  • benim arkadaşlarda var 2009 modeli, yeni çıktıklarında almışlardı ona sordum ben duymuyorum demişti ama bilemiyorum tabi daha önce kullandığınız araçlar önemli. onlarda eski kangoo vardı, ve üstü açılan eski kangooydu :) o araçtan rüzgar sesi konusunda çok şikayetçi olduklarından bu aracı almışlardı. o yüzden çok sessiz gelebilir onlara.
  • Yeniden merhaba arkadaşlar. Kangooya xenon far taktırmayı dusunuyorum. Uzun/kısa farlar, sis farı xenon ve beyaz park lambası 325 lira fiyat aldım. Bana pahalı gibi geldi. Sizce uygun mu bu fiyat?

• bence orjinal farları çok güzel... xenon farla uzunu yakınca öndeki aracın rontgeni önündeki kamyonun kasasına çıkar artık!!!

uzun yolculukta karşıdan far almak hakikaten çok zorlayıcı oluyor. o yüzden lütfen orjinal farlar favorim...

her neyse, bir kaç gündür yavaş hareket ederken yada yanaşırken frenden facia ses geliyor. herkesin dediği bana da oldu. balata değiştirmeden nasıl halletmeli acaba?
  • Temizlenince kesiyor
  • yeni BMW larda da paşabahçe yazıyor. bmw 116i nin türkiyeye camsız geldiğini sanmıyorum :D
  • bugun bizim işyerinin yandan camlı trafic ne bindim, vallahi araç 130 la gidiyordu içerde gram ses yoktu. ben bu aracımı tekrar bir renaulta götüreyim bakalım ne diyecekler.
  • Tekrar merhaba arkadaslar..
    Akustik senin kangoodan bir sonuc cıktı mı serviste?
    Gecen hafta ben de servise uğradım kameralı arka park sensoru 170 tl ye dusmus kampanya varmıs 15 aralıga kadar. Fiyat uygun mudur? taktırmayı dusunuyorum

• burada ilk elime aldığım günü de paylaşmıştım. kangoo mun ailesi gibi oldu forum... geçen yıllık bakımını yaptırdım. ertesi hafta istanbulda beylikdüzünden avcılara gelirken baskı balatası problem çıkardı. avcılarda servise girdik. "problem yok, yavaş yavaş eve dönersiniz" dediler. topkapı tarafında temelli bitti. yerinde kaldı. çekiciler eziyet falan filan... büyükçekmecedeki arkadaşlarımda kaldım. oradaki servisde yapıldı 980TL. tam 90 000 Km de baskı balatası bitti. o kadar acayip ki, sürekli bakımı yapan asıl servisin haberi yok, danıştığımızın da yardımı yok. yapan da yaptı geçti. axxa sigortadan kaskoluydu. ücretsiz çekici sağladı. o kadar. Renault servisden bir de arıyorlar memnunmusunuz diye. Allah ya ıslah etsin ya ayaklarını kaldırsın... bu kadar!

aracımdan memnunum ama servisten memnun değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *USTA

Araç fazlalığından F/Kangoo mu satıyorum arkadaşlar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-renault-2009-inci-gri-kangoo-1.5-dci-expression-ful-plusful-96773921/detay/

usta 10 numara araç_! bu zamana kalmamıştır umarım_? layığı ile elden çıkmıştır_???

birde arkadaşlar; kasa yenilemesi olacak mı kango da_? 2014 te veya ilerisi için konsept bi çalışma, bilgi vs. ulaşabilen oldu mu_?

• arkadaaşlar 2009 12. ay çıkışlı 130.000 km kango kullanmaktayım araçta enjektör sorunu arz etti haftada 1 kere çalışmama durumu

var bu sorunu yaşayan varmı temizleme mazot pompası okuyucular değişti ama hala sorun devam ediyor haftada bir çlaışmama

durumu var

paylaşım yaparsanız sevinirim garantisi bitik aracın ve servisim çalışmadığında bilgisayar bağlantısı yapacağız dedi bekliyorum tekrar olması için
  • inşallah umduğum gibi olur
  • Arkaaşlar çok şükür aracımı sattım, tabutçular, ölücülerden sonra bugun bir vatandaş aldı. hayrını görsün inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

Arkaaşlar çok şükür aracımı sattım, tabutçular, ölücülerden sonra bugun bir vatandaş aldı. hayrını görsün inşallah

HAYIRLI OLSUN NE KADARA SATTINIZ ??
  • teşekkür ederim. 36000 TL ye sattım. aslında geçen ay 37000 vermişti biri ama o sıra niyeyse vermemiştim
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.