Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.848
Cevap
77
Favori
573.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jetta Kullanıcıları HEPİNİZİ BEKLERİZ. Büyük Kapışma.

Jetta vs Corolla.

http://forum.donanimhaber.com/m_83646269/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 7 Kasım 2013; 23:24:43 >
  • Mrb arkadaşlar bende bir hafta önce aranıza katıldım. Jetta 1.4 tsı highline man. Şeker beyaz. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajlı kasa ne zaman satılmaya başlanacak?

• merhaba arkadaşlar bende yeni 1.2 comp.jetta aldım bir sorum olacak bu araçta kaç tane hava yastığı mevcut bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. bir rivayete göre 6 diğer rivayete göre 8 deniyor hangisi doğru?
  • Selamlar 2013 TDİ jetta aracıma bodykit yaptırmak istiyorum nerelerde bulabilirim ses sistemi için teyp bölümü sökülürse ne gibi zararları olur.

• Salih DAL S kullanıcısına yanıt
    Ben Vw hiç yakıştıramadım... Tamam EuroNcap 5 yıldızı herkes kapıyor mühim olan iihs crash tan alabilmek. Passatta tam tersi önden çarpışma Kabul edilebilir jetta sınırda...
    http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/volkswagen/jetta-sedan
     :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..: :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..:

• quote:

Orijinalden alıntı: bireyadam

Ben Vw hiç yakıştıramadım... Tamam EuroNcap 5 yıldızı herkes kapıyor mühim olan iihs crash tan alabilmek. Passatta tam tersi önden çarpışma Kabul edilebilir jetta sınırda...
    http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/volkswagen/jetta-sedan
     :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..: :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..:

Audi A4 BMW 3 seriside aynı düzeyde olduğunu hatırlatmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireyadam -- 16 Kasım 2013; 14:58:08 >

• İlk olarak Tiguan düşünüyordum ancak arkadaşım aldı. Ve şuan 5000 km civarında şehir içinde 9,3 ün altına düşmüyor ve düşmediğini gördüm. Aklım beni passat yada jettadan yana yönlendiriyor. Ben de kararsız kalıyorum passat 1.4 trend mi? jetta 1.2 comford mu?
    Sizce hangisi olmalı ?
    2014 jettada ne gibi değişiklikler bekleniyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireyadam -- 16 Kasım 2013; 15:51:16 >
  • merhaba
    jetta konusunda acemıyım
    1,2 mı 1,4 mu 1,6 mı almalıyım

az once dogus ankaraya gıttım
    ellerınde mevcut tum araclar

ama motor ustası bır arkadas
    1,2 ve 1,4 ıcın cok yakıyor ve lpg takılamıyor dıyor

yorumlarınız nelerdır?

hangı motor secenegı tercıh edılmelı
  • kadircan kullanıcısına yanıt
    merhaba.
    bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. 0 mı 2. el mi düşünüyorsunuz.
    1.2 tsi' ın fabrika verisine göre şehir içi 100km/7 lt tüketiyor. benzinli bir araç için gayet iyi değer bence.
    1.4 tsi 100km/8.2 gibi bir tüketimi vardı yanılmıyorsam. performans daha yüksektir bu motorda.
    1.6 tdi az yakar fakat, benzinli modellere göre yaklaşık 10.000 tl daha yüksektir fiyatı.

ben tercihimi 1.2 tsi' dan yana kullanırdım. dizel' e fazladan 10.000 vermeye gerek yok bence.
  • araciniz dsg otomatik ise 100 k km de eminim arabanizdan soguycaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: erdlbbr

araciniz dsg otomatik ise 100 k km de eminim arabanizdan soguycaksiniz

neden böyle söylediniz açıklar mısınız.???????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidulger

quote:

Orijinalden alıntı: erdlbbr

araciniz dsg otomatik ise 100 k km de eminim arabanizdan soguycaksiniz

neden böyle söylediniz açıklar mısınız.???????????

tecrube dsg sanzimandaki ariza yuzunden foruma hergun konu aciliyor..ve 2007 jetta dsg otomatik arkadasim aldi almaz olaydi. araba vites gecerken tak tuk vurduruyodu. sindi usta 4 bin tl ye yaparim demis. ayrica bunu her 60 bin km de falan yaptirmk gerekiyor. simdi parayi verdi yaptirdi ama hala vites gecerken bi hantallik var aracta ve 6 ileri olmasina ragmen 180 i gormuyo kisacasi vosvosun yuzkarasi bence

• Motor teknik öğretmeniyim ve yeni araç almaya kalktım her sene sonu yaptığım gibi.. Kafamda onlarca marka o, bu derken deneme sürüşleri, hassas ölçümler, incelemeler ve vw jetta 1.2 tsi ile bir deneme sürüşü sonrası aracın adeta arkadan itişli bir bmw gibi yol tutuşunu gördükten sonra (şasinin çok özel olması nedeniyle böyle yol tutuyormuş) ve adeta bir gti stili olması,düz yoldaki kararlı gidişi ne özellikle yakıt tüketimi düşüklüğü sebebiyle hem şaşırdım hem de hoşuma gitti ve kaparosunu verdim. Golf al diyenler oldu evet iç kalite hissi golfte daha iyi ama o piano kaplamalar bana fazla süslü geldi. Jetta sanki daha bir " otomobil " E bazen de bagaj alanı gerekiyor hani.. Bakalım memnun kalacakmıyım? Zira bir araç hakkında sağlıklı yorum yapmak için her koşulda kullanmak lazım. Vw aldığı parayı hakeden bir markadır önyargıma güveniyorum..Ayrıca bu forumdaki arkadaşlarıma da güveniyorum..
    İlerleyen günlerde deneyimlerimi forumdaşlarla paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: izmirli36

Motor teknik öğretmeniyim ve yeni araç almaya kalktım her sene sonu yaptığım gibi.. Kafamda onlarca marka o, bu derken deneme sürüşleri, hassas ölçümler, incelemeler ve vw jetta 1.2 tsi ile bir deneme sürüşü sonrası aracın adeta arkadan itişli bir bmw gibi yol tutuşunu gördükten sonra (şasinin çok özel olması nedeniyle böyle yol tutuyormuş) ve adeta bir gti stili olması,düz yoldaki kararlı gidişi ne özellikle yakıt tüketimi düşüklüğü sebebiyle hem şaşırdım hem de hoşuma gitti ve kaparosunu verdim. Golf al diyenler oldu evet iç kalite hissi golfte daha iyi ama o piano kaplamalar bana fazla süslü geldi. Jetta sanki daha bir " otomobil " E bazen de bagaj alanı gerekiyor hani.. Bakalım memnun kalacakmıyım? Zira bir araç hakkında sağlıklı yorum yapmak için her koşulda kullanmak lazım. Vw aldığı parayı hakeden bir markadır önyargıma güveniyorum..Ayrıca bu forumdaki arkadaşlarıma da güveniyorum..
    İlerleyen günlerde deneyimlerimi forumdaşlarla paylaşırım.

Sorması ayıp hangi donanımı seçtiniz ve opsiyon eklettiniz mi ? Birde özel değilse hangi bayiden ne kadara anlaştığınızı öğrenebilir miyim ?

• lkee26 L kullanıcısına yanıt
    1.4 confortline beyaz aldım. 10 aydır kullanıyorum. plastik parçaları haricinde hiç bir şikayetim yok araçtan. şimdiki aklım olsa aynı paraya 1.2 hightline tercih ederdim. 1.4 motorun gücü bana çok gerek değil. 1.2 motor atmosferik 1.6 motorla aynı daha fazlasına gerek olduğunu düşünmüyorum. seçiminiz hayırlı olsun.
  • 1 haftadır yeni aracımı kullanmakdayım imzamda mevcut 100 km üstü yol yapınca yanık kokusu geliyor sürekli neden olabilir acaba ?
  • Bir soru daha aracıma 18 mi 19 mu jant daha hoş durur.
  • Skyinnvector kullanıcısına yanıt
    bana göre C segmenti bir araba için 19" jantlar kamyon gibi gösterir. 17-18 ideal diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdalan45

bana göre C segmenti bir araba için 19" jantlar kamyon gibi gösterir. 17-18 ideal diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.