Şimdi Ara

Yeni iPhone'ların sızan ekran panelleri, modellerin boyut farkını ortaya koyuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sosisvesalam

ne ironi yapcam be patronun da elinde son model iphone var asgari ücretle çalışan işcisinin de sınıf farkı belli olmalı
    hatta iphone elit serisi altında çok pahalı bir model yapmalı diğer iphonelardan çok farlı gözükmeli
    gerçi fakirlerde eziklik psikoloji ile böbreği satıp yada karıyı boşayıp ne yapıp edip alırlar

Alıntıları Göster
    Abi sana saygisizlik etmek istemem ama senin gibi zengin bir abimiz böyle bir forumda ne işi var ücretsiz be abi burasi kim bilir kimler giriyordur buraya düşünsene evinde bilgisayarı yok falan elinde 1000 liralik telefon son parasıyla hattına kontör yüklemiş bak fakirlige bak hattı bile kontörlü bu forma giriyor midem bulandi bak şimdi gel çık sen bu forumdan girme bir daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sızsa ne olur sanki artık rüyamızda görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, reklam ve gazlamalarla ve bağımlılıkların artması yani telefonu unutamamak, hep elde taşıtmak ve sürekli sanal alemde orda burda reklam geliri olmamamız için neredeyse tabletlerden büyük olmaya başladı telefonlar. Bende çok kısa süre 8 plus kullanıp x e geçtim. 3GS den beri sadece iPhone kullandım ama hiçbir iPhone beni bu kadar mutlu etmedi, 6 aydır kullanıyorum hala her kullanımımda mutlu oluyorum. Umarım 4 sene ve üzeri kullanabilirim. Hiç sıkılacağımı sanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muratimin M kullanıcısına yanıt
    Aynen, bende 4 ten beri kullanıyorum ve kullanırken en zevk aldığım bu oldu. Bencede gereksiz bir kasa büyüklüğü var şu an telefonlarda, arkadaşımın 7 plus ını elime aldığımda nasıl kullandım bunu diyorum. Daha sonra yeniden küçülmeye başlar telefonlar diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Abi sana saygisizlik etmek istemem ama senin gibi zengin bir abimiz böyle bir forumda ne işi var ücretsiz be abi burasi kim bilir kimler giriyordur buraya düşünsene evinde bilgisayarı yok falan elinde 1000 liralik telefon son parasıyla hattına kontör yüklemiş bak fakirlige bak hattı bile kontörlü bu forma giriyor midem bulandi bak şimdi gel çık sen bu forumdan girme bir daha

Alıntıları Göster
    doğru söylüyorsun fakirlik kokuyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.