Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni iPhone'ların sızan ekran panelleri, modellerin boyut farkını ortaya koyuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Yeni iPhone'ların sızan ekran panelleri, modellerin boyut farkını ortaya koyuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1979 Mesaj

Sızıntılar konusunda iyi bir sicile sahip olan Benjamin Geskin, bu sabah 2018 yılında piyasaya çıkacak olan üç iPhone modelinin ekran panellerini yayınladı. Görsel yeni iPhone modellerinin boyut farklarının nasıl olacağı konusunda fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

2018 iPhone modelleri Eylül'de tanıtılacak

Sızdırılan ekran panellerinden 5.8 inç olanı, yeni nesil bir iPhone X modeli için tasarlanmış gibi duruyor. 6.5 inçlik ikinci panelin ise iPhone X'in büyük ekranlı modelinde kullanılması kuvvetle muhtemel. Üçüncü ve 6.1 inçlik ekran panelinin ise LCD ekrana sahip daha düşük fiyatlı iPhone modelinde kullanılacağı ifade ediliyor.

Bunun yanında, LCD ekranlı 6.1 inç büyüklüğündeki iPhone modelinin, OLED ekranlı modellere göre daha kalın çerçevelere sahip olduğunu görüyoruz. Eylül'de tanıtılması beklenen yeni iPhone'larla ilgili sızıntı haberleri geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

|
    |

• ohh şöyle en az 10.000 tl olur da fakirler alamaz bir farkımız olur sonunda

Haber ne kadar doğru bilemiyorum ama bir zamanlar büyük ekrana laf eden bir firmanın en küçük ekranı 5.8 inç olmuş. 6.5 inç çok abartı olmuş. 4.5-5 inç çerçevesiz ekran bekleyenlerin bir haylı fazla olduğunu düşünüyorum.

• Yarbay
    3354 Mesaj
    Haber ne kadar doğru bilemiyorum ama bir zamanlar büyük ekrana laf eden bir firmanın en küçük ekranı 5.8 inç olmuş. 6.5 inç çok abartı olmuş. 4.5-5 inç çerçevesiz ekran bekleyenlerin bir haylı fazla olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 17 Temmuz 2018; 19:53:9 >

Zamanla her dediğini yutan firmalarla doldu. Bu firmaya özel değil, tüm firmalar böyle olma yolunda...
    |
    |
    3qzotix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16119 Mesaj
    Kenarlar incemiş mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj

gerçekten böyle düşünüpte yazdıysan Allah seni bildiği gibi yapsın
    |
    |
    sosisvesalam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Teğmen
    116 Mesaj

%90 ekran gövde oranı olsun 4 inch telefonda parmağın ekranın yarısından fazlasını kaplar zaten

|
    |
    3qzotix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2103 Mesaj

Umarim ironi yapmisindir.

|
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    6.5 inç nedir yahu? fazla büyük tablet boyutu bildiğin.
    |
    |

Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe çeviriler hakkında yardım almak için mesaj atabilirsiniz.

Lyricstranslate profilim;
    https://lyricstranslate.com/tr/translator/mr-throne
  • Yüzbaşı
    665 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Umarim ironi yapmisindir.
    ne ironi yapcam be patronun da elinde son model iphone var asgari ücretle çalışan işcisinin de sınıf farkı belli olmalı
    hatta iphone elit serisi altında çok pahalı bir model yapmalı diğer iphonelardan çok farlı gözükmeli
    gerçi fakirlerde eziklik psikoloji ile böbreği satıp yada karıyı boşayıp ne yapıp edip alırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosisvesalam -- 18 Temmuz 2018; 0:2:16 >

Vay arkadaş insanligimdan utandim suan sagol engel

|
    |
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj
    5,2 cercevesiz ekran isi bitirirdi!

|
    |
  • Yarbay
    13542 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Şuan için çerçevesiz ekranlı en küçük telefon herhalde iphone x. 14.3 cm bence herkesin kullanabileceği bir boyut ben küçük bile buluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    Çerçevesiz 4.7 olsa keşke.
    5s boyutunda ama ekranı 4.7 olan bir telefon iyi olurdu.

|
    |
  • Yarbay
    2781 Mesaj
    6.5 ideal ekran artık bana göre
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Olay tamamen artik talebin nelere oldugu ile ilgili. Zamaninda onu dedik bunu dedik derse bir firma ayakta kalamaz o sekilde. Steve jobs en ideal ekranin 3.5 oldugu belirtiyordu. Simdi dusunsenize o ekran boyutu ile telefon cikartmaya calistiklarini.

Firmalar kendilerini kati kurallara soylemlere baglamamali ve esnek olabilmeliler bu olmazsa olmaz bir kural bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

| Mac Mini | Ipad 1 64 GB | Ipad 2 16 GB | Ipad Mini 1 16 GB | Ipad Mini 2 16 GB | Ipad Air 2 16 GB | Iphone Xs Max 64 GB Gold | Iphone 5S 16 GB | Iphone 5C 16 GB | Iphone 5 16 GB | Iphone 4S 8 GB | Iphone 4 8 GB | Iphone 3GS 16 GB | Iphone3G 8GB | Iphone 2G 8GB | Apple Watch Series 4 44mm | Apple AirPods | Apple TV 4 | XGimi H2 |
    Turknet Arkadaşını Getir Kampanya Kodu: KCG88EB15MUL
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    iPhone x yapılan en iyi iPhone bana göre. İdeal boyut, işlevsellik, saklama kolaylığı, devasa ekran. Tövbe bi daha büyük telefon almam. En ideal boyut bu

• Binbaşı
    1683 Mesaj

Katılıyorum. X in boyutları tam ideal. 3 yıl plusları kullandım. Elde kullanım olarak sıkıntım yoktu ama taşıma olarak sahiden X aldıktan sonra anladım taşıma rahatlığını.
    |
    |
    muratimin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
izmir web tasarım
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,445
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.