Şimdi Ara

Yeni iPhone'ların sızan ekran panelleri, modellerin boyut farkını ortaya koyuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sızıntılar konusunda iyi bir sicile sahip olan Benjamin Geskin, bu sabah 2018 yılında piyasaya çıkacak olan üç iPhone modelinin ekran panellerini yayınladı. Görsel yeni iPhone modellerinin boyut farklarının nasıl olacağı konusunda fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

2018 iPhone modelleri Eylül'de tanıtılacak

Sızdırılan ekran panellerinden 5.8 inç olanı, yeni nesil bir iPhone X modeli için tasarlanmış gibi duruyor. 6.5 inçlik ikinci panelin ise iPhone X'in büyük ekranlı modelinde kullanılması kuvvetle muhtemel. Üçüncü ve 6.1 inçlik ekran panelinin ise LCD ekrana sahip daha düşük fiyatlı iPhone modelinde kullanılacağı ifade ediliyor.

Bunun yanında, LCD ekranlı 6.1 inç büyüklüğündeki iPhone modelinin, OLED ekranlı modellere göre daha kalın çerçevelere sahip olduğunu görüyoruz. Eylül'de tanıtılması beklenen yeni iPhone'larla ilgili sızıntı haberleri geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

• Haber ne kadar doğru bilemiyorum ama bir zamanlar büyük ekrana laf eden bir firmanın en küçük ekranı 5.8 inç olmuş. 6.5 inç çok abartı olmuş. 4.5-5 inç çerçevesiz ekran bekleyenlerin bir haylı fazla olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 17 Temmuz 2018; 19:53:9 >
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Zamanla her dediğini yutan firmalarla doldu. Bu firmaya özel değil, tüm firmalar böyle olma yolunda...
  • ohh şöyle en az 10.000 tl olur da fakirler alamaz bir farkımız olur sonunda

• Kenarlar incemiş mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sosisvesalam S kullanıcısına yanıt
    gerçekten böyle düşünüpte yazdıysan Allah seni bildiği gibi yapsın
  • En büyüğün gideri var baya

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    %90 ekran gövde oranı olsun 4 inch telefonda parmağın ekranın yarısından fazlasını kaplar zaten

Umarim ironi yapmisindir.

• 6.5 inç nedir yahu? fazla büyük tablet boyutu bildiğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Umarim ironi yapmisindir.
    ne ironi yapcam be patronun da elinde son model iphone var asgari ücretle çalışan işcisinin de sınıf farkı belli olmalı
    hatta iphone elit serisi altında çok pahalı bir model yapmalı diğer iphonelardan çok farlı gözükmeli
    gerçi fakirlerde eziklik psikoloji ile böbreği satıp yada karıyı boşayıp ne yapıp edip alırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosisvesalam -- 18 Temmuz 2018; 0:2:16 >
    Vay arkadaş insanligimdan utandim suan sagol engel

• 5,2 cercevesiz ekran isi bitirirdi!

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Haber ne kadar doğru bilemiyorum ama bir zamanlar büyük ekrana laf eden bir firmanın en küçük ekranı 5.8 inç olmuş. 6.5 inç çok abartı olmuş. 4.5-5 inç çerçevesiz ekran bekleyenlerin bir haylı fazla olduğunu düşünüyorum.
    Şuan için çerçevesiz ekranlı en küçük telefon herhalde iphone x. 14.3 cm bence herkesin kullanabileceği bir boyut ben küçük bile buluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.5 boy benim favorim

• Çerçevesiz 4.7 olsa keşke.
    5s boyutunda ama ekranı 4.7 olan bir telefon iyi olurdu.

• 6.5 ideal ekran artık bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Haber ne kadar doğru bilemiyorum ama bir zamanlar büyük ekrana laf eden bir firmanın en küçük ekranı 5.8 inç olmuş. 6.5 inç çok abartı olmuş. 4.5-5 inç çerçevesiz ekran bekleyenlerin bir haylı fazla olduğunu düşünüyorum.
    Olay tamamen artik talebin nelere oldugu ile ilgili. Zamaninda onu dedik bunu dedik derse bir firma ayakta kalamaz o sekilde. Steve jobs en ideal ekranin 3.5 oldugu belirtiyordu. Simdi dusunsenize o ekran boyutu ile telefon cikartmaya calistiklarini.

Firmalar kendilerini kati kurallara soylemlere baglamamali ve esnek olabilmeliler bu olmazsa olmaz bir kural bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone x yapılan en iyi iPhone bana göre. İdeal boyut, işlevsellik, saklama kolaylığı, devasa ekran. Tövbe bi daha büyük telefon almam. En ideal boyut bu

• muratimin M kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. X in boyutları tam ideal. 3 yıl plusları kullandım. Elde kullanım olarak sıkıntım yoktu ama taşıma olarak sahiden X aldıktan sonra anladım taşıma rahatlığını.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.