Şimdi Ara

YENİ İDDAA KAZANCI 3 maçlık bugün başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler merhaba uzunca bir yazı yazmicam.Olayımız çok basit en az 1.40 oranlı bültende hepimizin en banko gördüğü maçlardan kupon yapıcaz en az 20 lira basıcaz miktar çok önemli.size bir sır veriyim tabiki istisnalar çok var ama iddaanın bu kadar başarılı olması insanların az parayla çok maça oynamasından kaynaklanır beyler.size herzaman tavsiyem çok para güvenilen maçlara az sayıda oynayın.Konumuza dönelim Bu 20 lira yaptığımız kupon tutarsa 40 tlsini ayırıcaz geri kalan kazandığımızı tüm parayı aynen bu şekilde yaptığımız bir kupona basıcaz.Eğer yeni yaptığımız kupon yatarsa kenarda duran 40 liramızın 20 lirasıyla baştan başlicaz eğer yeni yaptığımız kupon tutarsa bu sefer 40 lira kenara koyucaz böylelikle cebimizde herzaman kuponların yatmasına karşılık para olmuş olucak ayrıca gitgide kazancımız artıcak.İLK iki kuponu tuttursak sistem çok büyük bir ihtimal çok sürpiz şeyler olmazsa üst üste 3 kez yatmaz ve hep karda oluruz bu kadar basit.Sorularınızı alabilirim?Bol şanslar

İlk bültenden kesin tahminim
    104-Galatasaray-Karabük Üst
    İkinci maçımız 275 juventus lazio kgvar
    son maça barcelona düşünüyorum ama birazdaha bakmakta fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleygs -- 16 Kasım 2012; 11:01:24 >

• 109 Moreirense - Benfica üst 1,50 oran .. ben h2 oynadım oranı 1,90..
  • şimdi inceliyorum hocam
  • Crystal Palace - Derby County: 1" > 1.70

* Crystal Palace, yıllardır evinde berabere kalıp, yenemediği Derby County'i Şampiyonluğa giderken yener..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.