Şimdi Ara

YENİ IBIZA CUPRA (Fiyatlar ve Donanımlar Belli Oldu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sonunda fiyatından sonra Donanım listesi de yayınlandı.

http://www.seat.com.tr/modeller/yeni-ibiza-cupra/baslangic.aspx

http://www.seat.com.tr/modeller/yeni-ibiza-cupra/motorlar.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espanolun -- 10 Mart 2013; 9:38:02 >

• Donanımına göre baz fiyatı oldukça düşük. Deri koltuklu, sunrooflu neredeyse ağzına dolu kadar bir araç 51 bin liraya alınabiliyor. Bence polo gti almanın artık mantığı kalmadı.
  • arkadaşlar bu aracın opsiyonlarında Seat Yarış Frenleri bir seçenek var. Bu frenler hakkında bilgisi olan nedir ne değildir fotosu var.. konu hakkında yardımcı olursa sevinirim. 3100TL gibi bir fiyat biçilmiş bu frenlere. Görünüş açısından, teknik açıdan bu fiyata değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

Donanımına göre baz fiyatı oldukça düşük. Deri koltuklu, sunrooflu neredeyse ağzına dolu kadar bir araç 51 bin liraya alınabiliyor. Bence polo gti almanın artık mantığı kalmadı.

Dostum araç güzelde... 4 kapı seçeneği yok,konsol dizaynı poloya göre kötü,süspansiyonlar da aynı şekilde poloya göre sert.. birde 2. el durumunu göz önüne aldın mı ben dahil insanlar poloya yöneliyor.
  • çok zor bir seçim...şu anda polo gti ve cupra arasında sıkışmış durumdayım :)

bir yandan 5 kapı tercihim ve daha güzel iç tasarım yüzünden POLO GTI derken;

diğer yandan çok daha güzel dış tasarım, full donaınm 50bin tl gibi uygun bir fiyat ile IBIZA CUPRA...

tabi bunlar benim fikirlerim ama şu anda karasızlıktan bitmişim :)
  • Polo GTI ile Cupra arasında kalmıştım sonunda bir karara vardım ve siparişimi verdim full donanım Cupra haziranda teslim alacağım İnşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Retra-6J

Polo GTI ile Cupra arasında kalmıştım sonunda bir karara vardım ve siparişimi verdim full donanım Cupra haziranda teslim alacağım İnşallah :)

hocam hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. inşallah bende almayı düşünüyorum. panoramic sunroof ön ve arka farlar xenon.ısıtmalı koltuklar ve diğer sayamadığım birçok özellik 50 bin tl gibi bir fiyat.
    doğru bir tercih yapmışsınız hocam.hele ki cupra da xds ve esp standart olunca işin rengi değişiyor. 2010 seat leonum da bile viraj dönüşleri ve yol tutuşu inanılmaz...sıfır savrulma...cuprada artık mükemmel dir.
    vw polo da ise xds teknolojisinin karşılığı dcc diye geçiyor.ve maalesef standart değil.
    üstelik cupra daha yakışıklı ve oturaklı bir araç. sonucta spor araç alıyorsunuz sizde takdir edersiniz ki göze de kesinlikle hitap etmesi gerekir.

• fiyat uygun gerçekten de.
    led farlar bi-xenon standart, bayaa dolu.
  • geçen sene kasım'da cupra'mı sattım.

satma sebebim 2 kapı olmasıydı. yeniden alacak olsam polo GTI 4 kapılısını tercih ederdim.

seat bayi ve servislerinden uzak durmakta fayda vardır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

geçen sene kasım'da cupra'mı sattım.

satma sebebim 2 kapı olmasıydı. yeniden alacak olsam polo GTI 4 kapılısını tercih ederdim.

seat bayi ve servislerinden uzak durmakta fayda vardır...

neden böyle birşey dedin dostum

biraz açıklar mısın ?

teşekkürler...
  • aldığım seat bayisi oldukça deneyimsiz veya işi bilmiyorlardı. arabayı pis teslim ettiler, halı paspasları çaldılar, arabanın opsiyonlarından bihaberlerdi vs vs
    aynı bayinin servisi de mahalle arası servis gibiydi. sürerken bir ses var diye teslim ettim, servis elemanı saniyesine arabaya bindi, camları kapattı, müziği açtı, bastı gaza :)
  • ibiza cupra ne zaman makyajlandı ? Ne zaman yeni kasası çıkacak ?
  • Yeni kasa Polo gti a bakdım motoru değiştirmişler galiba yine 1.4 7ileri dsg fakat 150 beygir bluemosion Muş bunları duyduktan fiyatını pek sormadım yeni kasa 1.8 192 beygir olucak diye duymuştum o aracı bekliyodum Türkiye'ye gelmiyomuş heralde fakat şuanlık ibiza cupra tek çare gibi gözüküyo ama dsg sıkıntı çıkarır diyorlar fikirlerinizi alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ogirogi O kullanıcısına yanıt
    1.8 192 hp lik araçlar türkiyeye gelmeye başladı manuel şanzımanlı olarak 87.000 lira başlangıç fiyatıyla. Dsg konusunda ise bilinçli bir kullanıcıdan 2. el olarak alırsanız aracı sorun yaşamama ihtimaliniz ciddi düzeyde artar. Maalesef ki bu araçlara sahip her kullanıcı aracına aynı özende davranmıyor. 2. el araç alırken dikkat edilmesi gereken noktalar; satıcının konuşma tarzı, hal hareketleri ve yüz yüze sizde uyandırdığı intiba en önemli kriterler olmalı bence. 2013 model 17.000 kmde ibiza cupra aracım var Allah'a şükür bugüne kadar bakımdan bakıma harici hiç masraf çıkarmadı bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHiM -- 17 Şubat 2016; 17:27:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.