Şimdi Ara

Yeni ibiza 1.4lt 85 hp Reference mı, Style mi? Fiyat farkına değer mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
2
Favori
20.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: optiarc

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333
    ...Renault Clio 0.9 TCE Icon öneririm. ESP ve 8 hava yastığı standart...

Maalesef sadece 4 tane hava yastığı var. En boşunda da, en dolusunda da aynı. Opsiyon olarak daha fazlasını alma şansınız da yok.

Yeni Clio'daki Yan hava yastıkları + olarak Perde hava yastığı görevi de görüyor. Bu sebeple önde 2, yanda 2 yan + 2 perde olmak üzere 6 adet diyebiliriz. 6 yerine 8 yazmışım yanlış olmuş. Ama tabi yan hava yastığı açıldığında komple açılıyor.

1.28de net görülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

renk olarak siyah, kırmızı yada beyaz düşünüyorum ama canlı kanlı görmek lazım üçünüde kesinlikle.

şu 37.660 TL fiyatı eger 35 e çektirebilirsem çok çok iyi olacak. birde park sensörünü hediye alırsam. bakalım, şansımı zorlamaya çalışıcam. 3 ay da olsa beklerim içime siner de binerim ne yapalım

Mümkün değil o kadar inmezler en fazla inecekleri dediğim gibi 800-1.000TL civarı. Yine de şansınızı deneyin tabi.
  • style al
  • quote:

quote:

quote:

Maalesef sadece 4 tane hava yastığı var. En boşunda da, en dolusunda da aynı. Opsiyon olarak daha fazlasını alma şansınız da yok.

Yeni Clio'daki Yan hava yastıkları + olarak Perde hava yastığı görevi de görüyor. Bu sebeple önde 2, yanda 2 yan + 2 perde olmak üzere 6 adet diyebiliriz. 6 yerine 8 yazmışım yanlış olmuş. Ama tabi yan hava yastığı açıldığında komple açılıyor.

1.28de net görülüyor.

Aynen oyle perde hava yastigi yan hava yastigiyla beraber tek bir hava yastigi.

Yanlis hatirlamiyorsam vw polo'dada ayni durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

1.28de net görülüyor.

Benim aracım da 6 hava yastıklı o zaman.

Yeni ibiza 1.4lt 85 hp Reference mı, Style mi? Fiyat farkına değer mi?

Neyse sonuç olarak Cilo 4 hava yastıklı. Alacak olanlar bunu göz önünde bulundurarak alsın.

• quote:

Neyse sonuç olarak Cilo 4 hava yastıklı. Alacak olanlar bunu göz önünde bulundurarak alsın.

Sayıya takılmayın, önemli olan işlevi Sayıyı bir kenara bırakırsak, yan hava yastığı baş koruması sağlamaz ama bu hava yastığı baş koruması da sağlar.
  • benzer kararsızlığı bende yaşıyorum.az önce ikinci elleri incelerken bişey farkettim n'olur biri cevaplasın. stylance ile style aynı araba mı dır.çünki sahibinden de iki ayrı başlık açılmış.yoksa yıla bağlı olarak isim değişikliği mi oldu.
    soruyu şundan soruyorum.bazen sıfır yerine 1 yaşında temiz ve az kullanılmış bir otomobil mi alsam diye geçiriyorum aklımdan.ama ilan verenler sanırım arabalarının donanımlarını tam bilmeyen insanlar karışık ilan veriyorlar.
    diğer kafamı karıştıran soru referanslarda digital klima var mı mesela.bi satıcı referans ilanı vermiş ve fotolarda digital klima var.
  • yok mu bilen biri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: healme35

yok mu bilen biri?

Yeni kasa İbiza'larda 2009 model sonrası dolu donanım Style olarak geçer. Dijital klima olan Style donanımdır yanlış biliyorlar yanlış işaretliyorlar.

Stylance donanım eski kasanın en dolu donanımı 2007-2009 arası.

2003-2005 arası dolu donanım Signo.

2006 yılı S-Rider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.