Şimdi Ara

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.737
Cevap
39
Favori
128.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotka

Bu arada 2017 ibiza EcoTsi 1.0 110hp Style Plus 59.000 şuan

üzücü yanı ise alor mavi gibi güzel bir rengin artık üretilmemesi.

çok iyi fiyat bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotka

Bu arada 2017 ibiza EcoTsi 1.0 110hp Style Plus 59.000 şuan

üzücü yanı ise alor mavi gibi güzel bir rengin artık üretilmemesi.

Fiyatı hangi bayiden aldınız?
  • Araca bi dünya gereksiz donanım ekleyeceklerine aracın kapı sistemini ve yalıtımını daha iyi yapsalarmış keşke

Herkese kazasız keyifli sürüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K3858 -- 24 Mayıs 2017; 20:26:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar. kısmetse ben de haftaya alacağım. geçen hafta test sürüşü yaptım. ve test sürüşünde çok keyif aldım ve ben bu arabayı alacağım dedim. şu an clio 1.2 turbo kullanıyorum. seat ibiza kullanım açısından inanılmaz keyifli gaz çok daha iyi tepki veriyor. tabii bir de bu motorun yakıt olarak cimri olması da ayrı bir artı oldu benim için. sanıyorum aldıktan sonra hemen bir vag com uygulaması ile aracın özellikle full link ve diğer gizli özelliklerini açtıracağım. herkese iyi hafta sonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

selam arkadaşlar. kısmetse ben de haftaya alacağım. geçen hafta test sürüşü yaptım. ve test sürüşünde çok keyif aldım ve ben bu arabayı alacağım dedim. şu an clio 1.2 turbo kullanıyorum. seat ibiza kullanım açısından inanılmaz keyifli gaz çok daha iyi tepki veriyor. tabii bir de bu motorun yakıt olarak cimri olması da ayrı bir artı oldu benim için. sanıyorum aldıktan sonra hemen bir vag com uygulaması ile aracın özellikle full link ve diğer gizli özelliklerini açtıracağım. herkese iyi hafta sonu

Şimdiden hayırlı olsun. Full link için araştırın derim. İstanbulda sanurım açan yerler var. Ama sanırım fiyat olarak aynı oluyor. Engüzeli serviste yapmaktır.

• K3858 K kullanıcısına yanıt
    Bence size yakın olan farklı bir servise daha uğrayın bu yaşananlardan bahsetmeden şikayetinizi dile getirin

Çünki sizin tarif ettiğiniz düzeyde bir rüzgar olayı yaşamıyorum aracımda

Evet rüzgar sesi alıyor araç ama rüzgarın kendisi içeri girmiyor

İnşallah en kısa sürede probleminiz düzelir

Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

• SMOZOGUL S kullanıcısına yanıt
    ben sordum ankarada 100 Tl.ye hepsini açıyorlar. sorduğum yer de araştırmalarım sonucu kaliteli ve güvenilr bir yer. bu arada bu dsg şanzıman ile pek çok söylenti var. yeni dsg şanzımanlarda da aynı sorunlar devam ediyor mu yoksa hakikaten hala sorunlu mu?
  • Uğur1234 U kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap yazdığınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K3858 -- 24 Mayıs 2017; 20:28:43 >
  • quote:

ben sordum ankarada 100 Tl.ye hepsini açıyorlar. sorduğum yer de araştırmalarım sonucu kaliteli ve güvenilr bir yer. bu arada bu dsg şanzıman ile pek çok söylenti var. yeni dsg şanzımanlarda da aynı sorunlar devam ediyor mu yoksa hakikaten hala sorunlu mu?

Full link hariç diğer tüm özellikleri o fiyata yapıyorlar doğrudur. Full link olayı ayrı bir durumdur. Onu açabilecek olsalar 100tl değil 300tl vereyim ama maalesef. Bu fiyatlara olmuyor. Full link için şase noya göre usb değişimi kod gibi işlemleri var benim araştırmalarıma göre.

Seatclubturkey formuna bir göz atın isterseniz.

• K3858 K kullanıcısına yanıt
    İnşallah sorununuz en kısa zamanda çözülür, çünki içeri rüzgar alması gerçekten bir sorun

Benim aracımda böyle birşey yok.

O yüzden bunun bir sorun olduğunu ve çözmeleri yönünde ısrarcı olmanızı tavsiye ederim.

Bu arada bu sayfayı onlarca kişi aktif olarak kullanıyor onlarında bu rüzgar konusundaki tecrübelerini paylaşmaları önemli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: SMOZOGUL

quote:

Full link hariç diğer tüm özellikleri o fiyata yapıyorlar doğrudur. Full link olayı ayrı bir durumdur. Onu açabilecek olsalar 100tl değil 300tl vereyim ama maalesef. Bu fiyatlara olmuyor. Full link için şase noya göre usb değişimi kod gibi işlemleri var benim araştırmalarıma göre.

Seatclubturkey formuna bir göz atın isterseniz.

o zaman mecbur servise 1000 tl bayılacağız :) bir de onun için pazarlık yapacağız artık siz de dsg herhangi bir sorun çıkarttı mı? ben bu dsg olayının abartıldığını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esertekin180 -- 3 Nisan 2017; 8:22:42 >

• merhaba,
    foruma yeni katıldım, mesajları en baştan okuyorum o yüzden soruna cevap alıp almadığını bilemiyorum.
    Aynısı başıma geldi 1bar çok küçük bir değer.
    Bende bir kez hata verdi yanlış hatırlamıyorsam 30olması gerekirken 25e düşmüştü.
    saygılar
  • masterdeu M kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Bende büyük bi düşme olmadı sanırım o yüzden hata almadım.

• herkese tekrardan merhaba;

aracımı ağustos 2016'da çanakkale avek otomotivden aldım(style plus- 53900tl)
    aracın atikliği cezbediciydi, iç hacimide benim beklentilerimi karşıladığı için satın aldım.
    Torpidosunun küçüklüğü haricinde bir sorunum yok. Aldığımdan beri beğenerek kullanıyorum.
    forumdaki tüm mesajları okudum genel olarak merak edilen bilgilerin kendime ait olanlarını aşağıda paylaşıyorum;

1)8500km yaptım yarısı şehir içi yarısı şehirlerarası yakıt ortalamam 6.1L. Zaman zaman 4litreye düşüp zaman zaman 7litrelere çıktığı zamanlar oluyor ama bence aracın ortalaması 6litreden çok düşük olmayacak.

2)Mesajları okuyana kadar DSG'yi hatalı kullandığımı bilmiyordum. Yeni araç alanlar vidyo paylaşımlı sitelerde dsg nasıl kullanılır/nasıl park edilir öğrensinler("önce el freni sonra N - al ondan sonra P" - aşırı trafikte manuale al gibi nüanslar önemli)

3)Kullandığım süreçte yaşadığım sorun: ön cam çatladı ve orjinali ile değiştirildi. Bu süreç standart ama cam çatlayınca servise götürdüm kaskodan değişsin diye, 2gün sonra geri aradılar "kaskonuz yok" dediler. Ben şok oldum tabi. Uzun uğraşlar sonucu kaskom olduğunu kanıtladım. Tavsiyem kaskonuzun güncelliğini sorgulayın. Kayıt yaptırırken sigortacı vatandaş bilgilerimi yanlış girmiş sorun bundan kaynaklıydı.

4) fulllinke karşılık bulduğum Türklink fotosu ekte. Navigasyon sorununuza bi nebze olsun çare olur, üstelik ücretsiz:))

herkese iyi forumlar

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim

• Arkadaşlar aracı alırken park sensörü taktıramamıştım.Şimdi linkteki cenmaxın ekranlı olan sensörlerinden taktırmayı planlıyorum.
    http://www.parkmatik.com/4105.html
    Sizce elektrik aksamı ile ilgili bir uyum sorunu olur mu? Servis kendi sensörü dışında takmadığını belirtti.Ayrıca dışarda yaptırırsam garantinin etkilenmiyeceğini söyledi. Herhangi bir elektrik ustası sizce bu işi yapabilir mi?
  • Düzgün bir usta takarsa sıkıntı olmaz. Gayet faydalı bir ürün.
    Tamponu delmek yerine en alttaki siyah çıtaya takmanizi tavsiye ediyorum. Görsel açıdan çok daha iyi oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam muhtemelen size butür bir yazılı belge vermiyecekler çünki bunu verirlerse kusurlı araç sattıklarının belgesi olur ve siz o belgeyle yasalar önünde haklı olursunuz

Peşini bırakmayın bu işin

Eğer yakınınızdaki illerdeki bayileri ziyaret etme şansınız varsa müşteri gibi gidip oradaki araçlarıda test etmenizi tavsiye ederim.

Çünki sizden sonra bende kendi aracımda baya bir takip ettim ama bende sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: K3858

Bu mesaj silindi.
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 6 Haziran 2017; 0:13:3 >
  • Bugün telefonla 2 bayiye sordum da vicdansız herifler aracın bakımına 690 lira istiyorlar. Cam suyunu istemezsek 670 olurmuş.
  • esertekin180 kullanıcısına yanıt
    Merhaba öm ile firma bilgilerini gönderebilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.