Şimdi Ara

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.738
Cevap
39
Favori
128.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç 1000 km oldu normalde şehir içi 9 litre yakıyordu son zamanlarda baya azalmaya başladı en son dün foto çektim buraya ekliyorum.

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djhayal -- 3 Şubat 2017; 17:47:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ankara sabah trafiğinde 6 ltydi. Öğlen ise 4.7 lt idi. Havalar ısınınca daha da iyi olacak.

• Osmaniye - mersin arası otobandan çoğunlukla hız sabitleme ile 120km/h.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMOZOGUL -- 4 Şubat 2017; 0:8:26 >
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    66km/h hız pek şehiriçi sayılmaz, 22-27km/h ortalamasıni yazarsaniz daha iyi fikir sahibi oluruz

• Arkadaşlar merhaba. Arabasına sonax boya koruma yaptıran var mı? Yaptırmamı önerir misiniz? Yapı kredinin mtv kampanyasiyla 195 TL

• Ocak ayında Türkiye genelinde 86 adet ibiza satılmış.500-600'lerden 86'a düşmüş satış adedi.
    Malum sitede de 2. elini 65bin'e satanlar var.Neymiş sıfırı 69binmiş.Avucunu yalar bunun gibiler.Satamaz da zaten, akıllı olan sıfır fiyatına neden 2. el alsınki,kimse almaz ki.
  • Lapry dediğine katılıyorum. Artık mevcut kasayı zaten satamazlar herkes yeni kasayı bekleyecek. O malum sitede eco tsi'i 75 bine satışa koyan... ... ... Uyaniklar bile var:)

Ben uzun zamandır yeni kasayı bekleyip takip edenlerdendim.ancak mevcut kur artışı akaryakıt zamları ve seatin gerek Leona gerek ibiza ya yaptığı fahiş zamlardan sonra vazgeçtim.gittim mevcut aracıma lpg taktirdim. 70 80 bin liraya arac alacağıma ev almayi tercih ederim

• Arkadaşlar daha öncede sordum ama kimseden ses çıkmadı

Bizim araç için lpg araştıran yokmu ????

• Uğur1234 U kullanıcısına yanıt
    Hocam tsi araclara lpg'ler 2200 euro. Degmez yani. Simdiki fiyatiyla 9bin desen. Lpgde arabanin 22 kurus yaktigini düsünsen. Mevcutta 6 litreden 33 kuruş yakiyor. 81900 km de lpgnin fiyatini cikarmis olursun. Diyeceğim odur ki değmez :) saygılar.

• Bahsettiğiniz 6 litre ortalamayı görmek malesef bulunduğum şehirde mümkün değil

9 litrelik ortalama ile geziyorum males

Saygılar...

• 04/02/2017 Tokat - İzmir arası kış dönemi verisi. cruze control hep açık 100-105 kmh. Bu genel ortalama. Afyonda benzin aldıktan sonraki ortalama 5.1 L. Şu an 9400 km de.
    Benzin fiyatları insanı düzeyde olsa 1.0 benzinli araç için hiç fena değil.
  • Arkadaşlar araçlarımıza özel WhatsApp grubu kurdum . Bilgi paylaşımı vs... İyi olacağı düşüncesindeyim. Katılmak isteyen arkadaşlar özelden numara gönderebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8595D9E71 -- 19 Şubat 2017; 18:25:7 >
  • Bence iyi fikir

• quote:

Orijinalden alıntı: ayfettin

Arkadaşlar araçlarımıza özel WhatsApp grubu kurmayı düşünüyorum. Bilgi paylaşımı vs... İyi olacağı düşüncesindeyim. Katılmak isteyen arkadaşlar özelden numara gönderebilir.

PM gönderdim kesinlikle güzel fikir.
  • Ne kadar çok katılım olursa gurubumuz o kadar güzel olur :) Attığım mesajı beğenin arkadaşlar üst sayfaya çıksın böylece herkes görmüş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8595D9E71 -- 14 Şubat 2017; 11:59:31 >
  • Kasarak 6-6.5litre bence iyi değil, ikinci el hatasız 1.6tdi Golfu 74000e aldik 4km bile gitsen 7ltlere hemen iniyor, genel kisin 6.2 oldu yazın 5.9du, 225taban lastik var ve kasa daha büyük. 1.0tsi de yillik 10.000kmden az kullanana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06onur -- 15 Şubat 2017; 0:25:9 >
  • Gönderdim hocam

• kışlık full şehiriçi tüketimi. daha da yükseği olmaz.

• Şu arabada park sensörü olmaması büyük ayıp bence.
    Bu arada kış lastiklerini çıkarıp yaz lastiğini tekrardan taktırmayı düşünüyorum. Basınç kaç olacak?
  • Arka kapı hoparlöründen ses zaman zaman zırıltılı geliyor. Dedim acaba sesi fazla açtım da patladı mı? Bir süre sonra normal ses çıkmaya başlıyor. Demek ki patlak değil. Yenisi 180 tl 120 tl işçilik 300 tl miş serviste hoparlör değişimi aman aman. Benzer bi durum yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.