Şimdi Ara

Yeni Honda HR-V'nin tüm detayları ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iç dizayn fena değil ama dışardan beğenmedim 

• Arabaya bak be şahane duruyor

• honda'nın cvt şanzımanı 250NM civarında patlıyor.buna tam otomatik mi koyacaklar acaba 253NM fazla gelir

• Çöp

• Konuyu öncelikle hortlatalım. Artık önümüzdeki aylarda bu aracın Türkiye'ye gelmesini bekliyorum.

HRV gelirse 1,5 litre benzinli hibrit motorla gelecek ve motor güç ve tüketim verileri süper. Arabanın tasarımına gelirsek dış tasarım gerçekten çok ama çok iyi olmuş. Özellikle füme renk çok yakışıyor. Büyük ihtimalle, gelirse füme renginden bir adet alacağım. İçi de sınıf standartlarında ve tasarımı güzel.

Tasarımla ilgili forumda sallayanlara gelince; çok komik oluyorsunuz ve sadece kendinizi küçük düşürüyorsunuz. Beğenmediyseniz almayın, eleştirecekseniz çirkin olmuş deyin, eleştirin. Gereksizin biri çöp yazmış.''asıl çöp sensin''. Asıl senin passatın çöp oğlu çöp. Bu arada iki adet aracım var. Biri Subaru XV, diğeri BMW 3.20D. Alman düşmanı değilim ama gerçekten de almanların en dandik arbası vw'dir. Gelip de şu forumlarda fanatikliğini yapıyorsunuz ya, gerçekten çok komik oluyor. şanjıman desen 30k'da patlar, motor yağ eksiltir, yakıtı su gibi içer, tip desen otuz yıldır aynı, bildiğin alman halk arabası.

• kotu tasarım . bu gıdısle suv sektoru de cınlılere kalacak.

• cınlılerın yaptıgı tasarımlara bak hondaya toyotaya bak yazık edıyorlar ya japonlar

China Auto Showyoutube
    Price: around $21,360 Size: 4580*1905*1565mm; wheelbase:2710mm Fuel Consumption: 6.1L/100km Engine: 1.5T L4, 138kW/197Ps, 300N.m Gearbox: 7DCT 0-100 km/h: sec. Top Speed(km/h): 205 Tire Size: 245/45 R20 Welcome to China Auto Show Channel China Auto Show will bring you brief tour Exterior and interior Walkaround Auto Show I am 汽车人Bingo!
    https://www.youtube.com/watch?v=_MI1Tff--yM&feature=youtu.be
  • Mart ilk haftasında satışa çıkıyor. Acaba fiyat bilgisi alan var mı ? 1.5 hybrid motor ile gelecek. Merakla bekliyorum. 

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Bir daha honda almam demiş olmama rağmen ben de merak etmiyor değilim…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışsam düzeltin ama bu arabaların tasarımları hep birbirine benziyor. Hiç yenilikçi ve farklı tasarımları olan araçlar göremiyoruz artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    650.000₺ den başlıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Harun Bozaroğulları H kullanıcısına yanıt

B segment bir suv için çok para. Cidden ne hale geldik. Hadi motor keyifli olabilir vs ve çok enterasan artılarıda var. Ancak yinede pahalı. Bu fiyatlarıda arar mıyız? ararız heralde. Teşekkürler bilgi için.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.