Şimdi Ara

Yeni hat alınca telsiz ücreti ödeniyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vodafone hat almam lazım da benim bildiğim bimcell de Türk telekomda falan yeni hat alınca o yıl içinde telsiz ücreti ödenmiyor. Vodafone da bazıları bu durum var bazıları yok demiş bilgisi olan yazabilir mi ona göre şimdi yada 2018 yılına girince alacağım hattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 21 Kasım 2017; 20:46:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Bende Turkcell ve BİMcell için merak ediyorum aslında

Bimcell de yeni hat ücret almıyor o konuda rahat olabilirsiniz.

• Yeni hat alımında ilk ay telsiz kullanım ücreti ödemezsiniz sonraki aylar kesinti olur tüm operatörlerde aynı artık sadece numara taşımada sene sonuna vergiden muaf oluyorsunuz yeni hatları kapsamıyor. Şimdi hangi operatörden isterseniz hat alın 3 ay sonra numara taşıma yaparsınız (yeni hatlar 3 ay sonra taşınabiliyor) bu şekilde 31 aralık 2018'e kadar muaf olabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Yeni hat alımında ilk aydan sonraki aylar telsiz kullanim ucreti aliyor turkcell kendimden biliyorum numara tasimada nasil bir fark olur orasini bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Siz de sagolun bunu bildigim iyi oldu yakin zamanda numara tasima yapacaktim oyle bir durum varsa yil sonunu bekleyecegim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En de 2 hattı taşıycam, yıl sonunu bekliyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar anladığım kadarıyla yeni hat alımında alınıyor ücret en iyisi taşımak galiba. Bende yılbaşından sonrayı bekleyeceğim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.